Avatar użytkownika

Centrum Motocyklowe

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Witam wszystkich,mój kanał powstał między innymi po to aby pomagać zwykłym Kowalskim naprawić swój pojazd motocykl quad lub skuter.
Przeglądając sieć i kanały YT zwróciłem uwagę na to iż nie wszyscy chcą uchylać rąbka tajemnicy zawodowej,ale przecież wszystkiego do grobu.

Wizytówka mojego profilu w PATRONITE opowiada o moich zainteresowaniach i pasji do motoryzacji a w szczególności motocykli.

Napraw oraz diagnostyki nietypowych awarii motocykli oraz wielu innych pojazdów jak: skutery ,maxi skutery,motocykle,quady,skutery śnieżne i wiele wiele innych zagadnień związanych z naprawami  pojazdów mechanicznych ,elektrycznych oraz silników.

Staram się przekazywać swoja wiedzę najlepiej jak mogę to zrobić,pomagać innym to bardzo wartościowa rzecz,między innymi z tego powodu powstał mój kanał na YT

Staram się pomagać innym w naprawach (czasem drogich) ażeby moi fani i widzowie mogli w prosty i nieskomplikowany sposób naprawić swoje pojazdy.

Za wszelkie wsparcie naszego kanału serdecznie dziękuję .

W nagranie materiału wkładam bardzo dużo pracy,która jest bardzo ważna dla mnie jak i również przekazanie mojej wiedzy widzom.