Centrum Motocyklowe

W Patronite od 09.05.2018

Witam wszystkich,mój kanał powstał między innymi po to aby pomagać zwykłym Kowalskim naprawić swój pojazd motocykl quad lub skuter. Przeglądając sieć i kanały YT zwróciłem uwagę na to iż nie wszyscy chcą uchylać rąbka tajemnicy zawodowej,ale przecież wszystkiego do grobu.

O Autorze

Wizytówka mojego profilu w PATRONITE opowiada o moich zainteresowaniach i pasji do motoryzacji a w szczególności motocykli.

Napraw oraz diagnostyki nietypowych awarii motocykli oraz wielu innych pojazdów jak: skutery ,maxi skutery,motocykle,quady,skutery śnieżne i wiele wiele innych zagadnień związanych z naprawami  pojazdów mechanicznych ,elektrycznych oraz silników.

Staram się przekazywać swoja wiedzę najlepiej jak mogę to zrobić,pomagać innym to bardzo wartościowa rzecz,między innymi z tego powodu powstał mój kanał na YT

Staram się pomagać innym w naprawach (czasem drogich) ażeby moi fani i widzowie mogli w prosty i nieskomplikowany sposób naprawić swoje pojazdy.

Za wszelkie wsparcie naszego kanału serdecznie dziękuję .

W nagranie materiału wkładam bardzo dużo pracy,która jest bardzo ważna dla mnie jak i również przekazanie mojej wiedzy widzom.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)