W Patronite od 20.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 756

Liczba Patronów: 1547

Zostań Patronem
4 patronów
396 miesięcznie
16 638 łącznie
Mam 36 lat, jestem graczem, twórcą materiałów wideo na Youtube oraz streamerem ma platformach Twitch i Youtube. Na moich kanałach znajdziesz przede wszystkim materiały o World of Tanks, ale czasem poszukuję jakiejś odskoczni i dzielę się z wami.

O Autorze

Cześć,

Nazywam się Artur "Bunny" Ozimek i swoją twórczość rozpocząłem około 2 lat temu. Dziś prowadzę kanał na Youtube oraz streamuję na Twitch.

 

Spędzisz u mnie miło czas oglądając materiały głównie z World of Tanks, ale również zdarzają mi się inne gry takie jak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.

 

Niektóre materiały z kanału na YT:

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 199 zł
Krzysztof Miłoński
Krzysztof Miłoński
Próg: 99 zł
xamir Kowalski
xamir Kowalski
Próg: 49 zł
Marcin Wiśniewski
Marcin Wiśniewski
Próg: 49 zł