Programista Junior

W Patronite od 10.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3168

Liczba Patronów: 3597

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
19 miesięcznie
323 łącznie
Magazyn Programista Junior dla dzieci 10+ i dorosłych, którzy rozpoczynają przygodę z programowaniem. Na łamach PJr publikujemy samouczki z zakresu podstaw programowania, robotyki, gamedev, bezpieczeństwa. Z nami stworzysz ciekawe i przydatne projekty, którymi zaimponujesz rodzinie i znajomym.

O Autorze

Programista Junior to magazyn, który pozwoli Wam odkryć fantastyczny świat programowania i tematów pokrewnych.

Czasopismo stworzyliśmy z myślą o dzieciach w wieku 10-14 lat, ale sposób, w jaki prezentujemy treści, na pewno przypadnie do gustu starszej młodzieży i wszystkim, którzy chcieliby poznać tematykę programowania.

O czym piszemy?

Na łamach czasopisma piszemy m.in. o podstawach informatyki, językach programowania, programowaniu gier, robotyce i technice, algorytmach, super ciekawych projektach, bezpieczeństwie itp. Każdy artykuł okraszony jest konkretnymi przykładami, ciekawostkami oraz ćwiczeniami, które pozwolą utrwalić Czytelnikowi wiedzę. 

Stawiamy na konkrety i dobrą zabawę, dlatego do przekazywania wiedzy w artykułach używamy np. doskonale wszystkim znanych przykładów gier jak np. Minecraft, Roblox itp.

Gwarantujemy, że z Juniorem nie można się nudzić :-)

Nie musisz wierzyć na na słowo! :-) Pobierz kompletny, bezpłatny numer i przekonaj się sam. Aby pobrać magazyn, nie trzeba się zapisywać. Wystarczy kliknąć link poniżej:

>>POBIERZ CAŁY NUMER PROGRAMISTY JUNIOR TUTAJ<<

Dlaczego Patronite?

Nie da się ukryć, że ostatni dwa lata to ciężkie czasy dla drukowanych czasopism. Pandemia zapoczątkowała problemy, a jej skutki odczuwamy do dziś. W ostatnim czasie cały czas rosną ceny papieru, co przełożyło się na wzrost kosztów wydawania czasopisma. Kolejne podwyżki niestety przed nami :-(

Magazyn tworzymy już trzy lata i w tym czasie zbudowaliśmy naprawdę fajną społeczność, dla której chcemy kontynuować wydawanie najlepszego czasopisma o programowaniu dla dzieci i młodzieży.

Stałe koszty przy takiej działalności są bardzo wysokie (koszty druku, DTP, reklamy, dystrybucji, wynagrodzenia autorskie itp.). Składa się to na kwotę ok. 20 tysięcy netto i jest to naprawdę absolutne minimum, które musimy ponieść co dwa miesiące.

Dlatego właśnie pozwalamy zwrócić się o pomoc do Was - naszych Czytelników, przyjaciół i wszystkich tych, dla których szerzenie wiedze dotyczącej programowania wśród dzieci i młodzieży leży szczególnie na sercu. W zamian obiecujemy Wam jeszcze więcej super materiałów. Mamy nadzieję, że razem będziemy kontynuować tę fantastyczną przygodę :-)

Z góry serdecznie dziękujemy!

Jeżeli macie pytania dotyczące czasopisma lub potencjalnej współpracy, to zapraszamy do kontaktu pod mailem: redakcja@programistajr.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 19 zł
szydell
szydell
Próg: 19 zł