Project Explore

W Patronite od 04.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 926

Liczba Patronów: 774

Zostań Patronem
16 patronów
325 miesięcznie
9 795 łącznie

Nowy sprzęt/samochód

500 zł

miesięcznie

65%

osiągnięto

175 zł

brakuje

Bazując na naszej dwuletniej działalności, śmiało możemy powiedzieć, że naszą największą bolączką jest aktualnie brak własnego pojazdu.

Gdybyśmy takowy posiadali, stajemy się absolutnie niezależni. Zdobywamy w ten sposób miejsce, gdzie możemy przechowywać i transportować nasz sprzęt, docierać tam, gdzie nie dociera żadna komunikacja.

W razie potrzeby zyskujemy dzięki własnemu pojazdowi prowizoryczny dom eksploratora. Będziemy mogli w nim spać, ładować akumulatory, przygotowywać posiłki.

Ponadto sprzęt, którym nagrywamy, nie jest już pierwszej młodości i nadszedł czas, by wymienić go na nowy. Ten, którego używamy obecnie, w sposób odczuwalny ogranicza nasze możliwości rozwoju i tworzenia nowych, doskonalszych produkcji.

Wyprawy w nieznane

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Znacie to powiedzenie: Apetyt rośnie w miarę jedzenia? Z pewnością tak. Z eksploracją miejską jest dokładnie tak samo. Liczne, małe lokalne wyprawy urbexowe sprawiły, że wyczerpały nam się już lokalizacje, do których możemy udać się dostępnymi dla nas środkami transportu.

Podróżować musimy coraz dalej i częściej, a co za tym idzie, nasze hobby staje się coraz droższe. Do tej pory eksplorowaliśmy już Polskę, Ukrainę, Niemcy, Anglię i Maltę, ale nie chcemy na tym zaprzestać.

Dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie ruszać coraz dalej i odkrywać kolejne, zapomniane miejsca, by dla Was odkrywać ich tajemnice.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aśka
Aśka
Próg: 50 zł
Kamil Aleksandrowicz (MickeyMPL)
Kamil Aleksandrowicz (MickeyMPL)
Próg: 30 zł
Konrad K
Konrad K
Próg: 10 zł
Pasja Exploracja
Pasja Exploracja
Próg: 10 zł
EKILLER
EKILLER
Próg: 10 zł
Urbex Wolf
Urbex Wolf
Próg: 50 zł