Projekt Sukces

W Patronite od 30.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 571

Liczba Patronów: 2032

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
499 miesięcznie
1 996 łącznie
Czy wiesz, że bycie zdrowym to tak naprawdę przestrzeganie dosłownie kilku zasad? Prostych i fundamentalnych. Niestety, niewielu je zna, a wielu błądzi. Aby pomóc Ci wprowadzić je do swojego życia, stworzyłem Projekt Sukces!

O Autorze

Nazywam się Patryk Jankowski i na co dzień zajmuję się szeroko pojętą edukacją prozdrowotną. Może brzmi to nieco pompatycznie, ale daj mi chwilę, a przekonam Cię jak istotna jest świadomość własnego ciała i ducha.

Od wielu lat interesuje mnie tematyka zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat borykałem się z otyłością, depresją i wieloma nałogami. Byłem na dnie, Nie wiedziałem co ze sobą zrobić.

Aż zrozumiałem, że mam jeden, najważniejszy cel - nie poddawać się. Zacząłem szukać rozwiązań swojej beznadziejnej sytuacji. I udało się! Zdobywając wiedzę u najlepszych, kończąc kursy, szkoląc się, samemu udało mi się wyjść ze wszystkich chorób, schudnąć i znaleźć sens życia.

Obecnie jestem trenerem rozwojowym, promotorem zdrowia i coachem. Moje podejście do wielu tematów jest dosyć nowatorskie. Nie boję się mówić prawdy, szukam prostych rozwiązań i z pewnością w głosie bronię swoich przekonań.

Wielu ludziom zdrowy styl życia kojarzy się z wysiłkiem, spędzaniem całych godzin w kuchni, ciągłym jedzeniu małych porcji, liczeniu kalorii i ostrymi treningami. Temu wszystkiemu mówię zdecydowane NIE!

Uczę jak w naprawdę prosty sposób zadbać o siebie i utrzymać wymarzony efekt przez lata.

Właśnie po to stworzyłem Projekt Sukces - mój autorski plan na życie. Jest to gotowa recepta na Twoje zdrowie, w pełni oparta na moim własnym doświadczeniu.

Obejmuje trzy filary zdrowia:

  • pozytywne myślenie
  • zdrowe odżywianie
  • aktywność fizyczną 

W każdym filarze dokładnie opisuję, co krok po kroku należy zrobić, aby cieszyć się zdrowiem i pełnią życia. Co najważniejsze - moje zasady są nieskomplikowane i dostępne dla każdego.

Projekt Sukces w formie trzech podręczników możesz pobrać zupełnie bezpłatnie ze strony: www.projekt-sukces.pl

Zachęcam Cię również do zapoznania się z Wyzwaniem Projekt Sukces - jest to 12- tygodniowy program edukacyjny, w którym co tydzień będziesz otrzymywać 3 zadania - po jednym z każdego filaru. Wyzwanie możesz również pobrać zupełnie za darmo: Wyzwanie

Chcę dotrzeć do jak największej liczby osób. Robię to zupełnie bezpłatnie, ponieważ czuję, że to moja misja. 

Na co dzień prowadzę również prozdrowotny kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@projektsukcestv890

 

Dlaczego potrzebne mi Twoje wsparcie?

Wiele moich działań jest dostępnych dla Ciebie zupełnie za darmo. Chcę dalej być aktywistą i edukatorem. Niestety taka praca to często drugi etat. Zabiera mnóstwo czasu. Przygotowanie materiałów, filmów czy nowych artykułów wiąże się dla mnie z dodatkowymi kosztami. Marzę jednak o tym, aby nasze społeczeństwo było zdrowe. Być może porywam się z motyką na słońce. Wierzę jednak, że tak nie jest. Pomożesz mi w tym? 

Dzięki Twojemu wsparciu dalej będę mógł dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kasia Jankowska
Kasia Jankowska
Próg: 499 zł
Jarosław Dłużak
Jarosław Dłużak
Próg: 499 zł
Bartosz Mazur
Bartosz Mazur
Próg: 499 zł
Kasia Jankowska
Kasia Jankowska
Próg: 90 zł
Maciej Zwierski
Maciej Zwierski
Próg: 499 zł