Fundacja Artystyczna Proscenium

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 635

Liczba Patronów: 1043

Zostań Patronem
8 patronów
500 miesięcznie
690 łącznie

Pierwsza Premiera Teatru Muzycznego Proscenium

20 000 zł

3%

osiągnięto

19 310 zł

brakuje

Teatr Muzyczny Proscenium jest pierwszym polskim repertuarowym prywatnym teatrem amatorskim, który produkuje spektakl w oparciu o licencję udzieloną przez największego światowego dysponenta praw do światowych tytułów musicalowych - Music Theatre International. Premiera zaplanowana jest jesień 2021 roku i będzie to musical "Little Shop of Horrors"! Rozpoczęliśmy już pełen proces produkcji spektaklu: pozyskaliśmy licencję, skompletowaliśmy grono realizatorów i obsadę, stworzyliśmy projekty scenografii i kostiumów, rozpoczęliśmy próby! Premiera odbędzie się w Warszawie i już niedługo podamy jej miejsce!

TM Proscenium pod kierownictwem artystycznym Antoniusza Dietziusa to kolektyw pasjonatów musicalu. Specjaliści od oświetlenia, przygotowania muzycznego, charakteryzacji czy grafiki. Nasi Widzowie zobaczą na scenie młodych amatorów teatru muzycznego, którzy pod okiem profesjonalistów przez najbliższe miesiące w pocie czoła pracować będą nad jak najlepszym efektem końcowym.

Październikowa premiera będzie dużym wydarzeniem w świecie polskiego teatru muzycznego - wraz z pierwszym spektaklem w świecie polskiego teatru narodzi się nowy ośrodek musicalowy.

Jednym z głównych założeń TM Proscenium jest produkcja profesjonalnej oprawy wizualnej spektaklu - scenografii i kostiumów. Niesie to ze sobą niemałe koszty. Fundacja Artystyczna Proscenium zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Mogą Państwo to uczynić wybierając kwotę wsparcia. W opisach progów wsparcia przeczytać mogą Państwo, co oferujemy w zamian za dane wsparcie.

Każdą subskrybcję można w każdej chwili anulować i zmienić równocześnie na inną, dlatego jeśli daną kwotą chcą Państwo jednorazowo wesprzeć nasze działania - jest to możliwe!

Zachęcamy do wspierania Fundacji Artystycznej Proscenium w dążeniu do rozwoju kultury i popularyzacji musicalu w naszym kraju. Dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia!


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jakub Mróz
Jakub Mróz
20 zł miesięcznie
Weronika Dabińska-Maj
Weronika Dabińska-Maj
120 zł jednorazowo
Roman Kolodziej
Roman Kolodziej
100 zł miesięcznie
Fundacja Artystyczna Proscenium
Fundacja Artystyczna Proscenium
20 zł miesięcznie
Patrycja Szymańska
Patrycja Szymańska
150 zł miesięcznie
Jakub Mróz
Jakub Mróz
150 zł miesięcznie