Fundacja Artystyczna Proscenium

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 692

Liczba Patronów: 1234

Zostań Patronem
6 patronów
460 miesięcznie
2 130 łącznie

Pierwsza Premiera Teatru Muzycznego Proscenium

10 000 zł

21%

osiągnięto

7 870 zł

brakuje

Teatr Muzyczny Proscenium jest pierwszym polskim repertuarowym prywatnym teatrem amatorskim, który produkuje spektakl w oparciu o licencję udzieloną przez największego światowego dysponenta praw do światowych tytułów musicalowych - Music Theatre International. Premiera odbędzie się 22 października 2021 roku na Scenie Relax w Warszawie i będzie to musical "Little Shop of Horrors"! Rozpoczęliśmy już pełen proces produkcji spektaklu: pozyskaliśmy licencję, skompletowaliśmy grono realizatorów i obsadę, stworzyliśmy projekty scenografii i kostiumów, rozpoczęliśmy ich realizacje, a także przeprowadzamy próby!

TM Proscenium pod kierownictwem artystycznym Antoniusza Dietziusa to kolektyw pasjonatów musicalu. Specjaliści od oświetlenia, przygotowania muzycznego, charakteryzacji czy grafiki. Nasi Widzowie zobaczą na scenie młodych amatorów teatru muzycznego, którzy pod okiem profesjonalistów przez najbliższe miesiące w pocie czoła pracować będą nad jak najlepszym efektem końcowym.

Październikowa premiera będzie dużym wydarzeniem w świecie polskiego teatru muzycznego - wraz z pierwszym spektaklem w świecie polskiego teatru narodzi się nowy ośrodek musicalowy.

Jednym z głównych założeń TM Proscenium jest produkcja profesjonalnej oprawy wizualnej spektaklu - scenografii i kostiumów. Niesie to ze sobą niemałe koszty. Fundacja Artystyczna Proscenium zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Mogą Państwo to uczynić wybierając kwotę wsparcia. W opisach progów wsparcia przeczytać mogą Państwo, co oferujemy w zamian za dane wsparcie.

Każdą subskrybcję można w każdej chwili anulować i zmienić równocześnie na inną, dlatego jeśli daną kwotą chcą Państwo jednorazowo wesprzeć nasze działania - jest to możliwe!

Zachęcamy do wspierania Fundacji Artystycznej Proscenium w dążeniu do rozwoju kultury i popularyzacji musicalu w naszym kraju. Dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia!


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Roman Kolodziej
Roman Kolodziej
Próg: 100 zł
Patrycja Szymańska
Patrycja Szymańska
Próg: 150 zł
Marcin Boruch
Marcin Boruch
Próg: 150 zł
Artur Gancarz
Artur Gancarz
Próg: 20 zł
Jakub Mróz
Jakub Mróz
Próg: 20 zł
Wojciech Basałaj
Wojciech Basałaj
Próg: 20 zł