Avatar użytkownika

Kamil Sokalski

52
patronów
720 
miesięcznie
26 334 
łącznie
52
patronów
720 zł 26 334 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Jesteś Patronem. Dzięki Twojemu wsparciu moja chęć na tworzenie kolejnych filmów nie przemija. Jeśli przyjdzie nam się spotkać, podziękuję Ci osobiście i pogadam chętnie o dowolnej tematyce. Nawet o zeszłorocznych opadach gradu w okolicach Dawidów Bankowych.
12 zł miesięcznie
Jesteś patronem przez duże Pe. Prócz faktu, że masz poczucie wspierania powstawania ciekawych treści dla Wszystkich, możesz zasugerować mi co może być tematem kolejnego odcinka samouczków. Jak się spotkamy - podziękuję Ci podwójnie :)
18 zł miesięcznie
Teraz już na bogato. Masz problem z którymś z programów? (SketchUp, Fusion360). Otrzymujesz dostęp do zamkniętej facebookowej grupy, gdzie będę starał się pomagać w rozwiązywaniu problemów z rysowaniem w 3D. Oczywiście nie jestem mistrzem i nie wiem wszystkiego, ale zrobię co w mojej mocy aby Ci pomóc. Rzecz jasna Twoje imię będzie wyświetlone na liście Patronów w moich filmach na YouTube.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Sokalski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pasjonat wielu dziedzin. Od elektroniki przez fotografię do obróbki CNC na własnej konstrukcji maszynach. Zawsze staram się robić wszystko sam, przez co wielokrotnie mam "plecy" jednak ten proces zawsze czyni mnie bogatszym o doświadczenie. Ono jest bezcenne.

Swoją pasją zawsze się dzielę.

Pierwszy i zarazem najbardziej chyba znany mój projekt to "frezarka CNC za 250zł" opisana kiedyś na łamach elektrody https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1532487.html. Temat odbił się szerokim echem i bardzo długo żył. Między innymi przez fakt, że złamałem nim pogląd że maszyny numeryczne muszą być drogie. Dzięki niemu wgryzłem się w dalszą eksplorację dziedziny projektowania w 3D i programowania maszyn. 

Potem przyszedł czas na naukę programów. Był Eagle, SketchUp, DesignSpark. Aż w końcu znalazłem Fusion 360. I w tym programie aktualnie najsilniej się rozwijam. A moim rozwojem dzielę się z Wami. Kręcąc tutoriale o tym jak rysować w 3D. 

Całe serie samouczków możecie obejrzeć na YT, celowo wstawię tylko niektóre odcinki dotyczące poszczególnych programów. Sami zdecydujcie na który z nich wybrać. 

Fusion 360:

DesignSpark Mechanical:

SketchUp:

 

Dlaczego patronite?

Ciągle borykam się z komentarzami o kiepskim audio - zatem czas pomyśleć o mikrofonie (rejestratorze). Fajnie byłoby też uderzyć w lepszą jakość obrazu (aktualnie dzielnie służy mi Xiaomi Yi). Chciałbym dostarczać Wam materiałów najwyższej jakości, co za tym idzie potrzebne są inwestycje.

Moją największą inwestycją jest czas. Czas włożony w naukę programów, kręcenie, montowanie. Jest to fajna zabawa. Fajnie jakby przyniosła też jakiś grosz. Mam nadzieję podnieść jakość kontentu który dla Was tworzę, zyskają wszyscy.

 

 

Cele Autora

Ma to sens...
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 280 zł brakuje
72%
Jeśli okaże się, że Wasze wsparcie wyniesie "klocka" miesięcznie, obiecuję dołożyć wszelkich starań aby nowy odcinek lądował na YT minimum raz w tygodniu. Za Wasze cegiełki zakupiłem już mikrofon Yeti, kamerkę Logi C920. Fajnie jest móc się rozwijać...

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Sokalski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin SP5IOU
Marcin SP5IOU
6 zł
Michał Nadaś
Michał Nadaś
12 zł
Andrzej Hijewski
Andrzej Hijewski
18 zł
Magda, Darek Hrymajłło
Magda, Darek Hrymajłło
18 zł
Marcin Zahorowicz
Marcin Zahorowicz
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.