Avatar użytkownika

Kamil Sokalski

40
patronów
594 
miesięcznie
19 392 
łącznie
40
patronów
594 zł 19 392 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Jesteś Patronem. Dzięki Twojemu wsparciu moja chęć na tworzenie kolejnych filmów nie przemija. Jeśli przyjdzie nam się spotkać, podziękuję Ci osobiście i pogadam chętnie o dowolnej tematyce. Nawet o zeszłorocznych opadach gradu w okolicach Dawidów Bankowych.
12 zł miesięcznie
Jesteś patronem przez duże Pe. Prócz faktu, że masz poczucie wspierania powstawania ciekawych treści dla Wszystkich, możesz zasugerować mi co może być tematem kolejnego odcinka samouczków. Czy to SketchUp, DesignSpark czy też Fusion360. Jak się spotkamy - podziękuję Ci podwójnie :)
18 zł miesięcznie
Teraz już na bogato. Masz problem z którymś z programów? (SketchUp, Fusion360, SolidWorks, DesignSpark Mechanical). Otrzymujesz dostęp do zamkniętej facebookowej grupy, gdzie będę starał się pomagać w rozwiązywaniu problemów z rysowaniem w 3D. Oczywiście nie jestem mistrzem i nie wiem wszystkiego, ale zrobię co w mojej mocy aby Ci pomóc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Sokalski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pasjonat wielu dziedzin. Od elektroniki przez fotografię do obróbki CNC na własnej konstrukcji maszynach. Zawsze staram się robić wszystko sam, przez co wielokrotnie mam "plecy" jednak ten proces zawsze czyni mnie bogatszym o doświadczenie. Ono jest bezcenne.

Swoją pasją zawsze się dzielę.

Pierwszy i zarazem najbardziej chyba znany mój projekt to "frezarka CNC za 250zł" opisana kiedyś na łamach elektrody https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1532487.html. Temat odbił się szerokim echem i bardzo długo żył. Między innymi przez fakt, że złamałem nim pogląd że maszyny numeryczne muszą być drogie. Dzięki niemu wgryzłem się w dalszą eksplorację dziedziny projektowania w 3D i programowania maszyn. 

Potem przyszedł czas na naukę programów. Był Eagle, SketchUp, DesignSpark. Aż w końcu znalazłem Fusion 360. I w tym programie aktualnie najsilniej się rozwijam. A moim rozwojem dzielę się z Wami. Kręcąc tutoriale o tym jak rysować w 3D. 

Całe serie samouczków możecie obejrzeć na YT, celowo wstawię tylko niektóre odcinki dotyczące poszczególnych programów. Sami zdecydujcie na który z nich wybrać. 

Fusion 360:

DesignSpark Mechanical:

SketchUp:

 

Dlaczego patronite?

Ciągle borykam się z komentarzami o kiepskim audio - zatem czas pomyśleć o mikrofonie (rejestratorze). Fajnie byłoby też uderzyć w lepszą jakość obrazu (aktualnie dzielnie służy mi Xiaomi Yi). Chciałbym dostarczać Wam materiałów najwyższej jakości, co za tym idzie potrzebne są inwestycje.

Moją największą inwestycją jest czas. Czas włożony w naukę programów, kręcenie, montowanie. Jest to fajna zabawa. Fajnie jakby przyniosła też jakiś grosz. Mam nadzieję podnieść jakość kontentu który dla Was tworzę, zyskają wszyscy.

 

 

Cele Autora

Ma to sens...
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 406 zł brakuje
59%
Jeśli okaże się, że Wasze wsparcie wyniesie "klocka" miesięcznie, obiecuję dołożyć wszelkich starań aby nowy odcinek lądował na YT minimum raz w tygodniu. Za Wasze cegiełki zakupiłem już mikrofon Yeti, kamerkę Logi C920. Fajnie jest móc się rozwijać...

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Sokalski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Szala
Krzysztof Szala
18 zł
Krzysztof Leniwy Śmichura
Krzysztof Leniwy Śmichura
6 zł
Robert Araszkiewicz
Robert Araszkiewicz
18 zł
Maciek Szczap
Maciek Szczap
18 zł
Tomasz Pawlak
Tomasz Pawlak
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.