Avatar użytkownika

Fundacja Przygarnij Kota

37
patronów
995 
miesięcznie
23 160 
łącznie
37
patronów
995 zł 23 160 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
DAJ PIĄTAKA DLA KOCIAKA
Wystarczy tylko 5zł co miesiąc. Nie odczujesz tego, a my (jeżeli otrzymamy od wielu osób) będziemy mogli po prostu pomagać kotom w potrzebie. Dziękujemy z całego serca za pomoc ❤️
10 zł miesięcznie
KOCIA PUSZKA ZAMIAST 1 KAWY
Dziękujemy, że odmówisz sobie jednej kawki w miesiącu, w zamian za dołożenie się do puszki kociej karmy. Dziękujemy, że jesteś na Nami! ❤️
20 zł miesięcznie
Nie liczy się kwota, a gest i chęć pomocy. Pomagasz nie ludziom, a kotom, które same sobie nie poradzą. Dziękujemy ❤️
50 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo bardzo bardzo ❤️ To cudownie, że nas wspierasz i pomagasz nakarmić kocie brzuszki lub wyleczyć chore oczka ❤️
100 zł miesięcznie
Dziękujemy z całego serca, ta kwota to miesięczne utrzymanie jednego, zdrowego kota ❤️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Przygarnij Kota w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niesiemy pomoc kotom w potrzebie we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się głównie adopcjami bezdomnych kotów, a także kastracją, leczeniem oraz dokarmianiem.

:: POMÓŻ NAM POMAGAĆ ::

Żyjemy w ciągłym stresie, czy wystarczy na bieżące utrzymanie, czy uda się uzbierać na leczenie, czy stać nas na ratowanie kolejnego kota....

Największa pomoc to ustawienie bezterminowego przelewu stałego. Może to być mała kwota, której nie odczujesz, a dla naszych podopiecznych to może być albo nie być.

Utrzymanie bieżące naszych podopiecznych to comiesięczny, olbrzymi wydatek. Koty zużywają tony żwirku i karmy oraz mimo chuchania i dmuchania co jakiś czas któryś choruje. Wszystkie wymagają także corocznych badań krwi oraz szczepień. A każdy nowy kot na przyjęciu to wielki koszt (pełna diagnostyka: badania krwi, testy, badanie kału, usg/rtg oraz leczenie, zazwyczaj też leczenie stomatologiczne, wielokrotne odrobaczanie, podwójne szczepienie).

Mamy także koty przewlekle chore, wymagające leków, suplementów i kroplówek np chore nerki, trzustka, czy IBD. Mamy też parę FIVków.

Poza kotami do adopcji mamy również koty tylko na czas kastracji lub leczenia. Mimo iż są u nas nie na stałe generują spore koszty.

Dodatkowo codziennie karmimy bezdomne koty na Kurkowej i Łowieckiej we Wrocławiu. A także w miarę możliwości wspomagamy karmą karmicieli na Księżu, Wojnowie oraz we wsi Malczyce.

Potrzebujemy Waszego wparcia, aby mieć na karmę, żwirek, diagnostykę, leczenie, odpchlanie, odrobaczanie, szczepienia.

Na naszej stronie www można o wszystkim co robimy przeczytać.

www.przygarnijkota.pl

 


W 2015 zostałyśmy wyróżnione przez miasto, a w 2018 otrzymałyśmy od miasta "Wrocławskie Odznaczenie SERCE DLA ZWIERZĄT" za nasze działania. "21 października 2018 na budynku trybuny głównej partynickiego toru wyścigów konnych zawisła kolejna tabliczka. Spośród 16 nominowanych do miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2018 Kapituła wybrała w tym roku dwie fundacje, niosące pomoc kotom bezdomnym i porzuconym, które pomagają znaleźć zwierzakom dom, propagują też wiedzę na temat zdrowia, zwyczajów oraz sterylizacji i kastracji kotów. Nie są rozbudowane kadrowo instytucje, dzięki którym wiele stworzeń uniknęło cierpienia i głodu. Ich działalność – najczęściej kosztem własnego czasu i pieniędzy – to wolontariat w czystej postaci, który oprócz niewątpliwej satysfakcji z możliwości pomagania słabszym, spotyka się wcale nierzadko z niezrozumieniem, a nawet wrogością ze strony... innych ludzi."

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Przygarnij Kota już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej Rozenbajger
Andrzej Rozenbajger
10 zł
Arek Z.
Arek Z.
20 zł
Seba F
Seba F
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Łukasz Fudro
Łukasz Fudro
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.