Avatar użytkownika

Przygody Antka

18
patronów
631 
miesięcznie
39 615 
łącznie
18
patronów
631 zł 39 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
5 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie! Dla ciebie to tylko piątka, a dla nas wiara, że sobie poradzimy ❤️
10 zł miesięcznie
Podwójne podziękowania! Dzięki Twojemu wsparciu kupimy Antkowi coś pysznego i powiemy, że to od Ciebie!
20 zł miesięcznie
Wow! Jak na poprzednim progu mówiłem o czymś pysznym, tak tutaj kupimy Antkowi chyba jakiś odpowiednik kawioru tylko dla dzieci i powiemy, że to od Ciebie 😁 Dziękuję!
50 zł miesięcznie
Od tego progu mówimy wprost – to duże wsparcie i dziękuję CI za nie. Dzięki osobom takim jak ty opłacamy suplementację i leki dla Antka.
100 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu mamy dodatkowe zajęcia rehabilitacji! OGROMNE DZIĘKI!
200 zł miesięcznie
Naprawdę możesz aż tyle? Dziękuję! Kolejne 2 zajęcia rehabilitacji mamy opłacone dzięki Tobie!
300 zł miesięcznie
Będąc na tym progu zdobywasz dużą pulę punktów za które trafia się do nieba. Opłacisz nam najlepszych specjalistów do których musimy regularnie jeździć. Dziękuję x 100 ❤️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przygody Antka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć!

Jeżeli spodobały Ci się moje bajki na YouTube, to z tej strony tata Antosia, który mimo przeciwności losu jest najdzielniejszym wcześniakiem na świecie - on potrzebuje Ciebie bardziej niż ja! :)

 

Cześć!

Nazywam się Patryk Matuła i zapraszam Cię na moją krótką, słodko-gorzką historię.

Opowiem Ci o moim doświadczeniu i o moim synku, którego sytuacja zmotywowała mnie to stworzenia tego profilu i kanału z bajkami na YouTube. Niektórzy pewnie powiedzieliby, żeby pisać o sobie tylko w superlatywach, ale chcę Ci pokazać kim jestem naprawdę i czuję, że lepiej się otworzyć i pokazać Ci bez marketingowej ściemy jak jest.

Zawodowo od lat pomagam klientom w zakresie prowadzenia firmy, spółek, marketingu czy optymalizacji podatkowej. I wiesz co? Może mało skromnie to zabrzmi, ale wiem, że to potrafię. Umiem znaleźć rozwiązania, gdy inni ich nie widzą i wiele razy się to sprawdziłem. Taki kombinator, ale zawodowy ;)

Konto na Patronite założyłem jednak głównie ze względu na mojego synka, który urodził się jako wcześniak i wymaga ogromu pracy, aby mieć samodzielne życie. Przez najbliższe lata będzie wymagał rehabilitacji profesjonalnej oraz czasu, który chcę mu poświęcić na rozwój. Obecnie wymaga on jednak bardzo intensywnej opieki o czym opowiadam na filmie na górze, a która nie pozwala mi "normalnie" pracować.

Jeżeli chcesz, to tu jest dokładna historia mojego synka: https://zrzutka.pl/u99vh3

Chyba, że jesteś rodzicem, to może lepiej nie czytaj, bo prawdziwy strach człowiek poznaje dopiero gdy boi się o własne dziecko.

A tu nasz fanpage, gdzie pokazujemy jakie Antek robi postępy: https://www.facebook.com/zdziennikaantka

Proszę Cię o wsparcie, ale nie na zasadzie "dej bo mnie się należy". Nigdy taki nie byłem. Nie chcę bazować na zrzutkach czy fundacjach. Chcę dawać wartość i uczyć wszystkiego co wiem, aby zarobić na ogromne koszty rehabilitacji i możesz mi w tym pomóc.

Dziękuję Ci za Twoje wsparcie!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przygody Antka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paulina Baca
Paulina Baca
50 zł
Agnieszka Sepetowska
Agnieszka Sepetowska
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka Chrzanowska
10 zł
Artur Filip
Artur Filip
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.