Przy zapalonym świetle – podcast

W Patronite od 28.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2319

Liczba Patronów: 1842

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
52 miesięcznie
668 łącznie
Najodważniejeszy podcast o seksualności, intymności i ciele. Otwarcie i bez tabu. Prowadzi Zorya Blue.

O Autorze

Czeeeeeeeść!

Tu Zorya Blue z podcastu Przy zapalonym świetle, który prowadzę od września 2020 r. Rozmawiam w nim o seksualności, intymności i ciele. Otwarcie, bez tabu i stygmatyzowania, ale z dużą dozą ciekawości. 

Moimi goścmi i gościniami jesteście wy! Otwarcie i bez tabu rozmawiam o waszych i naszych doświadczeniach, wspomnieniach i rozkminach. Od czasu do czasu pojawia się u mnie ekspert czy ekspertka - ginekolożka, seksuolog czy psychoterapeutka. 

Do najpopularniejszych odcinków należy „Seks analny i nieodkryte lądy", „Nago nago na golasa" z Kitty Tease, „Bezpieczne BDSM" czy „Cycki, zderzaki, balony, piersi". 

Możesz mnie słuchać mnie za darmo na wszystkich popularnych platformach streamingowych takich jak Spotify, ApplePodcast, GooglePodcast czy na YouTube. Z platform nie dostaję wynagrodzenia, dlatego byłoby świetnie, gdybyście mogli mnie wesprzeć na Patronajciku!

No to co! Sprawdźcie progi po prawej stronie, rzućcie złociszem i do usłyszenia w podcaście! 

Zorya Blue

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika