Stowarzyszenie Psi Głos

W Patronite od 23.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1797

liczba Patronów: 1974

1 patron
10 zł miesięcznie
190 zł łącznie
Stowarzyszenie Psi Głos w Kruszwicy - stworzone po to, aby pomóc bezdomnym zwierzakom, sprawić żeby ich życie stało się lepsze i żeby znaleźli swojego kochającego człowieka. KRS: 0000702050

O Autorze

Cierpienie zwierząt , ich złe traktowanie, a także porzucanie jest problemem naszego społeczeństwa. Uświadamianie ludzi oraz pomoc zwierzętom bezdomnym, krzywdzonym , to duże zadanie, wymaga sporo czasu. Zwierzęta zasługują na szacunek, odczuwają ból , głód, pragnienie, zimno, upał... Mają potrzebę integracji z człowiekiem, ponieważ są członkiem stada.

Wkładamy ogrom pracy i serca w pomoc naszym podopiecznym, a także nieustannie pracujemy w celu zmniejszenia problemu bezdomności zwierząt. Podejmujemy inicjatywy mające za zadanie poprawę świadomości społecznej w przedmiocie opieki nad zwierzętami i szerzymy postawy prozwierzęce.

Stowarzyszenie formalnie działa od listopada 2017r.  Jednakże od faktycznego początku naszej działalności udało nam się znaleźć kochające domy dla prawie 200 wspaniałych zwierzaków - nie tylko psów, ale i kotów. Pomogliśmy również w leczeniu wielu, niekiedy naprawdę ciężko chorych, zwierzaków i nie przestajemy działać w tym kierunku.

Informacje o nas:

Siedziba: Kruszwica, gm. Kruszwica, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

KRS: 0000702050
NIP: 5562771656
REGON: 368676070

Data wpisu do KRS: 3 listopada 2017r.

Udało nam się nająć miejsce, w którym możemy dobrze zająć się naszymi zwierzakami. Mają teraz dach nad głową, ogrodzony wybieg, a także bezpieczne kojce. Cały czas pracujemy nad poprawą warunków bytowych naszych zwierzaków.

Planujemy dalszy rozwój - remont naszej zagrody, zaprojektowanie i wykonanie kociarni, a długofalowo otwarcie placówki o statusie schroniska dla zwierząt.

Codziennie doglądamy naszych podopiecznych - zapewniając im nie tylko niezbędne do życia składniki takie jak jedzenie i lekarstwa, ale pokazujemy porzuconym zwierzakom, że mogą jeszcze spotkać w swoim życiu kochającego człowieka.
Porzucenie zwierzaka jest dla niego okrucieństwem - behawioryści zwierzęcy wskazują, iż przywiązane do właściciela zwierzę jest straumatyzowane, a co za tym idzie rodzi się potrzeba odpowiedniej socjalizacji takiego zwierzaka przed ponowną adopcją.
Zawsze można zrobić więcej i lepiej dla zwierząt.

Zwierzę potrafi pokochać człowieka, nie pozwólmy więc ludziom na krzywdzenie zwierząt.

 

Każda pomoc się liczy!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!