Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Piaseczno Sport News - Sportowa Wizja Informacji. Wiadomości, wyniki, tabele, zdjęcia z aren sportowych powiatu piaseczyńskiego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 152 zł miesięcznie
brakuje 152 zł
Spokojna wegetacja
Roczne utrzymanie serwisu Piaseczno Sport News przy życiu (dokładnie 151 złotych i 57 groszy)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 255 zł miesięcznie
brakuje 255 zł
Rok + nowy projekt
To co w celu powyższym + koszty nowego projektu którego nie możemy zdradzić
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
Rok + uhoronowanie NAJ...lepszych
Cel numer 1 (ten najtańszy) oraz sfinansowanie statuetek dla NAJ... keoszych i NAJ...popularniejszych w 2017 roku
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 450 zł miesięcznie
brakuje 450 zł
Całość
Wszystkie trzy cele w jednym

O Autorze

Piaseczno Sport News - Sportowa Wizja Informacji to portal informacyjny skupiony wokół szeroko rozumianego sportu na terenie podwarszawskiego powiatu Piaseczyńskiego. Od stycznia 2013 roku jesteśmy tam, gdzie de facto nikomu innemu się nie chce, mówimy i opisujemy rzeczywistość jaka jest wokół nas, często (aż nazbyt) krytycznie i napisane nieszablonowym językiem nie owijając w bawełnę.

 

Na przestrzeni czterech lat opisywaliśmy wydarzenia z wielu popularnych dyscyplin (piłka nożna, lekkoatletyka, koszykówka, siatkowka) a także mniej docenianych w okolicy jak kolarstwo, kick-boxing, strzelecwo czy triathlon. W tym czasie współpracowały z nami osoby które zbierają doświadczenie w bardziej popularnych wydawnictwach, stacjach radiowych bądź wykonują zdjęcia dla profesjonalnych agencji fotograficznych.  Ponadto co rok/dwa lata organizujemy plebiscyt na NAJ...lepszych i NAJ...popularniejsze osobistości sportowe mijającego roku.

 

Zdjęcie z 2013 roku wykonane w Łęcznej przed meczem piłkarskiej ekstraligi kobiet: Górnik Łęczna - Gosirki Piaseczno.

 

Dlaczego ta "zbiórka" w ogóle powstała? Ponieważ pomysłodawca i założyciel inwestował w tworzenie i funkcjonowanie portalu z prywatnej kieszeni. Niestety kiedyś i najbogatszemu w sakiewce zostanie tylko grosz.  Tradycją też jest że pojawia się nowa inicjatywa będącą odskocznią od medium i niemniej interesująca, która jednak wymaga określonego nakładu finansowego. Czy tak się stanie? Teraz zależy to tylko i wyłącznie od CIEBIE!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony za wsparcie po raz pierwszy.
W tym punkcie proponujemy krótką rozmowę wraz z publikacją na łamach PSNews skupiony wokół jednego tematu sportowego oraz wspomnienie o wsparciu w specjalnej przygotowanej ku tej okazji informacji.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony aż trzykrotne.
Poza wspomnieniem o wsparciu naszej inicjatywy w punkcie za 5zł poszerzamy wywiad który będzie skupiony wokół trzech dowolnych tematów sportowych oraz o możliwość publikacji jednego artykułu na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony aż pięciokrotne
Poza szerokim wywiadem o wszystkim (Możliwość zamiany na inną formę) kubek termiczny z logiem serwisu (w planach) wraz z specjalnie przygotowaną na tą okoliczność dedykacją oraz o możliwość publikacji trzech artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Co my będziemy z tego mieli? Pewność że będziemy istnieć co najmniej 3 miesiące dłużej
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Ukłony po sam przysłowiowy pas, ilość dowolna.
Wszystko co w punkcie za 30 złotych oraz możliwość publikacji pięciu dowolnych informacji na łamach naszego serwisu (nie będą mogły godzić w czyjeś dobra osobiste)
Ta kwota nie tylko pozwoli nam przeżyć przez pół roku, do tego sfinansujemy statuetki dla NAJ...lepszych sportowców, szkoleniowców i stowarzyszeń sportowych za 2017 rok.
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Ukłony po sam przysłowiowy pas, ilość dowolna razy dwa.
Poza wszystkimi wymienionymi rzeczami w punkcie za 50 złotych., poznasz trochę "naszej kuchni" - czyli zobaczysz jak to jest w praktyce spędzić weekend poza domem nie nudząc się i to Ty wskażesz gdzie się pojawimy! Do tego dorzucamy możliwość publikacji ośmiu artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Dzięki tej sumie będziesz spokojny że znajdziesz nas pod dotychczasowym adresem (www.psnews.com.pl)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Aż nie będziemy wiedzieć do powiedzieć i co zrobić by się odwdzięczyć.
Cały pakiet skupiony wokół tego co za kwotę 75 złotych, do tego specjalna koszulka nawiązująca do naszego medium wraz z specjalną dedykacją + możliwość publikacji dwunastu artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Co z taką kwotą zrobimy? Przeznaczymy na tajemniczy projekt jakiego jeszcze w okolicy nie było!
Zostań patronem

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK