Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Piaseczno Sport News - Sportowa Wizja Informacji. Wiadomości, wyniki, tabele, zdjęcia z aren sportowych powiatu piaseczyńskiego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 152 zł miesięcznie
brakuje 152 zł
Spokojna wegetacja
Roczne utrzymanie serwisu Piaseczno Sport News przy życiu (dokładnie 151 złotych i 57 groszy)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 255 zł miesięcznie
brakuje 255 zł
Rok + nowy projekt
To co w celu powyższym + koszty nowego projektu którego nie możemy zdradzić
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
Rok + uhoronowanie NAJ...lepszych
Cel numer 1 (ten najtańszy) oraz sfinansowanie statuetek dla NAJ... keoszych i NAJ...popularniejszych w 2017 roku
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 450 zł miesięcznie
brakuje 450 zł
Całość
Wszystkie trzy cele w jednym

O Autorze

Piaseczno Sport News - Sportowa Wizja Informacji to portal informacyjny skupiony wokół szeroko rozumianego sportu na terenie podwarszawskiego powiatu Piaseczyńskiego. Od stycznia 2013 roku jesteśmy tam, gdzie de facto nikomu innemu się nie chce, mówimy i opisujemy rzeczywistość jaka jest wokół nas, często (aż nazbyt) krytycznie i napisane nieszablonowym językiem nie owijając w bawełnę.

 

Na przestrzeni czterech lat opisywaliśmy wydarzenia z wielu popularnych dyscyplin (piłka nożna, lekkoatletyka, koszykówka, siatkowka) a także mniej docenianych w okolicy jak kolarstwo, kick-boxing, strzelecwo czy triathlon. W tym czasie współpracowały z nami osoby które zbierają doświadczenie w bardziej popularnych wydawnictwach, stacjach radiowych bądź wykonują zdjęcia dla profesjonalnych agencji fotograficznych.  Ponadto co rok/dwa lata organizujemy plebiscyt na NAJ...lepszych i NAJ...popularniejsze osobistości sportowe mijającego roku.

 

Zdjęcie z 2013 roku wykonane w Łęcznej przed meczem piłkarskiej ekstraligi kobiet: Górnik Łęczna - Gosirki Piaseczno.

 

Dlaczego ta "zbiórka" w ogóle powstała? Ponieważ pomysłodawca i założyciel inwestował w tworzenie i funkcjonowanie portalu z prywatnej kieszeni. Niestety kiedyś i najbogatszemu w sakiewce zostanie tylko grosz.  Tradycją też jest że pojawia się nowa inicjatywa będącą odskocznią od medium i niemniej interesująca, która jednak wymaga określonego nakładu finansowego. Czy tak się stanie? Teraz zależy to tylko i wyłącznie od CIEBIE!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony za wsparcie po raz pierwszy.
W tym punkcie proponujemy krótką rozmowę wraz z publikacją na łamach PSNews skupiony wokół jednego tematu sportowego oraz wspomnienie o wsparciu w specjalnej przygotowanej ku tej okazji informacji.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony aż trzykrotne.
Poza wspomnieniem o wsparciu naszej inicjatywy w punkcie za 5zł poszerzamy wywiad który będzie skupiony wokół trzech dowolnych tematów sportowych oraz o możliwość publikacji jednego artykułu na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Ukłony aż pięciokrotne
Poza szerokim wywiadem o wszystkim (Możliwość zamiany na inną formę) kubek termiczny z logiem serwisu (w planach) wraz z specjalnie przygotowaną na tą okoliczność dedykacją oraz o możliwość publikacji trzech artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Co my będziemy z tego mieli? Pewność że będziemy istnieć co najmniej 3 miesiące dłużej
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Ukłony po sam przysłowiowy pas, ilość dowolna.
Wszystko co w punkcie za 30 złotych oraz możliwość publikacji pięciu dowolnych informacji na łamach naszego serwisu (nie będą mogły godzić w czyjeś dobra osobiste)
Ta kwota nie tylko pozwoli nam przeżyć przez pół roku, do tego sfinansujemy statuetki dla NAJ...lepszych sportowców, szkoleniowców i stowarzyszeń sportowych za 2017 rok.
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Ukłony po sam przysłowiowy pas, ilość dowolna razy dwa.
Poza wszystkimi wymienionymi rzeczami w punkcie za 50 złotych., poznasz trochę "naszej kuchni" - czyli zobaczysz jak to jest w praktyce spędzić weekend poza domem nie nudząc się i to Ty wskażesz gdzie się pojawimy! Do tego dorzucamy możliwość publikacji ośmiu artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Dzięki tej sumie będziesz spokojny że znajdziesz nas pod dotychczasowym adresem (www.psnews.com.pl)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Aż nie będziemy wiedzieć do powiedzieć i co zrobić by się odwdzięczyć.
Cały pakiet skupiony wokół tego co za kwotę 75 złotych, do tego specjalna koszulka nawiązująca do naszego medium wraz z specjalną dedykacją + możliwość publikacji dwunastu artykułów na dowolny temat (nie może godzić w niczyje dobra osobiste)
Co z taką kwotą zrobimy? Przeznaczymy na tajemniczy projekt jakiego jeszcze w okolicy nie było!
Zostań patronem