Avatar użytkownika

PSONI Koło w Gorzowie Wielkopolskim

0
patronów
0 
miesięcznie
280 
łącznie
0
patronów
0 zł 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Znajomy.

Na dobry początek zacznijmy od 10-tek! Każda "dyszka" jest dla nas niezmiernie ważna.

Od nas dla Ciebie.

Podziękowania na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
20 zł miesięcznie
Zaprzyjaźniony.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość realizacji marzeń.

Od nas dla Ciebie.

Dziękując za okazane wsparcie, Państwa imię i nazwisko lub logo firmy zostanie wpisane na listę darczyńców na naszej stronie internetowej.
50 zł miesięcznie
Przyjaciel.

Mnożymy dobro, dzieląc się nim z innymi. Dzięki Tobie napełniamy się optymizmem i wiarą w drugiego człowieka.

Od nas dla Ciebie.

Nasi uczestnicy wyrażą swoją wdzięczność w krótkich podziękowaniach video, które prześlemy Tobie na adres mailowy.

100 zł miesięcznie
Współtwórca.

Twoja cegiełka staje się właśnie realną cegłą budującą fundamenty naszego domu i ściany bezpiecznej przyszłości jego mieszkańców.

Od nas dla Was.

W podziękowaniu otrzymasz od naszych uczestników ręcznie wykonany upominek z dedykacją.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PSONI Koło w Gorzowie Wielkopolskim w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wsparcie kierujemy do osób niepełnosprawnych intelektualnie. Prowadzimy placówki dzienne i całodobowe: edukacyjne, reahabilitacyjne, dzienny ośrodek wsparcia i mieszkania chronione. Marzymy o zbudowaniu małego domu dla osób, które utraciły wsparcie w rodzinie - mamy projekt budowlany i działkę.
Sport to także nasze zamiłowanie.

http://www.psonigorzow.org.pl/pl/menu/59/podaruj-1-.html

 

W naszej pracy mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenia. Nasze wsparcie kierujemy do grupy osób niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu znacznym lub głębokim, najczęściej z dodatkowymi niepełnosprawnościami sprzężonymi.  Są to często osoby porażone czterokończynowo, biernie korzystające z wózków inwalidzkich, nie umiejące  porozumiewać w sposób werbalny, nie panujące nad czynnościami fizjologicznymi. W ramach wieloletniej działalności utworzył sieć wsparcia, skierowaną do każdej grupy wiekowej począwszy od urodzenia aż po wiek dojrzały.

Koło PSONI w Gorzowie Wlkp. prowadzi 6 placówek:

Ponadto organizacja nieodpłatnie dowozi uczestników na zajęcia do prowadzonych placówek, prowadzi treningi w celu zwiększenie aktywności życiowej i zaradności osobistej oraz niezależności osób niepełnosprawnych intelektualnie, ich rodzin oraz opiekunów, organizuje imprezy integracyjne, sportowe, rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych z udziałem społeczności lokalnej. Ponadto w miarę swoich możliwości wspiera osoby niepełnosprawne i ich opiekunów w  zaspokajaniu bieżących potrzeb, z którymi sobie nie radzą. Realizujemy  Programy “Osobisty asystent osoby niepełnosprawnej oraz "Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami".

Więcej o nas

 

Cele Autora

RODZINNY DOM POMOCY
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 50 000 zł brakuje
0%
Zamierzamy rozpocząć budowę RODZINNEGO DOMU POMOCY dla osób niepełnosprawnych i niezdolnych do samodzielnej egzystencji, wymagających całodobowej opieki. Przyszli mieszkańcy naszego DOMU to osoby które wskutek choroby lub śmierci swoich opiekunów musieliby trafić do instytucjonalnych domów pomocy społecznej znacznie oddalonych od ich dotychczasowego miejsca zamieszkania. W domu tym będzie także możliwy czasowy pobyt dziecka niepełnosprawnego, aby opiekun (najczęściej jest to samotna matka) mógł się poddać leczeniu w szpitalu, wziąć udział w ważnym wydarzeniu rodzinnym lub po prostu odpocząć na chwilę od 24-ro godzinnej pracy opiekuńczej. To trudna i kosztowna inwestycja, jednakże bardzo potrzebna. Aby zapewnić stałe finansowanie pobytu przyszłych mieszkańców DOM musi spełniać wymagania nowoczesnych standardów europejskich, będzie to jednak gwarancją zapewnienia prawidłowych warunków do egzystencji mieszkańców oraz do prowadzenia niezbędnej terapii.
Mamy już działkę pod budowę Domu oraz zatwierdzony projekt wykonawczy.

Na zamierzoną placówkę oczekują już rodzice, dla których trud wieloletniej opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem jest już ponad siły i którzy niepokoją się o los dzieci skazanych na ubezwłasnowolnienie w odległym domu pomocy społecznej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PSONI Koło w Gorzowie Wielkopolskim już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Cetnar
Anna Cetnar
20 zł
PSONI Koło w Gorzowie Wielkopolskim
PSONI Koło w Gorzowie Wielkopolskim
20 zł
Ewa Suchodolska
Ewa Suchodolska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.