Project Tibia 3D

W Patronite od 25.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Project Tibia 3D rekoonstruuje mapę popularnej gry Tibia w drugiej popularnej grze Minecraft! Posiadamy server 24/7. IP: pt3d.serveminecraft.net, wersja: 1.11.2. Nie wymagamy modów! :)

O Autorze

Witaj Tibio w nowym wymiarze!
Historia serwera sięga początków roku 2012, kiedy to Czapol8 postawił publiczny server z miastem Thais z zamiarem rozbudowy mapy. W ciągu dwóch lat obszary zaczęły rysować kontury Mainlandu, zaś rozgrywka - zbliżała się ku tej znanej nam w Tibii.
Budowniczy przychodzili i odchodzili. Pozostał z tego wszystkiego jeden, równie zdeterminowany co Czapol8, Tibijczyk który również chciał ujrzeć kresy Mainlandu oraz stworzyć nowy obraz kultowej gry.
Zaraz po Thais wybudowano Greenshore, południe Thais, Mintwallin, Mount Sternum i jego podziemia, drogę do Kazordoon, miasto Kazordoon, Green Claw Swamp, Plains of Havoc, Venore, Shadowthorn, Orc Fortress wraz z okolicami, Femour Hills, Ab'Dendriel oraz Elvenbane, Draconia, Carlin, Northport, Ghostland, Maze of Lost Souls... wymieniać każde lokacje można długo, ale je przebyć - to jest wyzwanie którego niejeden old-schooler by nie ośmielił się zlekceważyć.

Czym jest więc ten projekt? Widzę wiele reakcji graczy, zawsze jest jedno - Tibia w trzecim wymiarze, z old-schoolowym feelingiem i niesamowitą ilością pracy włożoną razem z sercem w Project Tibia 3D!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!