Puchaty Patrol

W Patronite od 31.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 890

Liczba Patronów: 1267

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
490 miesięcznie
510 łącznie
Stowarzyszenie powstało w 2018 roku, jednak już od dawna zajmujemy się pomocą szynszylom i innym małym zwierzętom. Jesteśmy jedyną tego typu organizacją na terenie Polski, do tej pory znaleźliśmy domy dla ponad 1000 szynszyli!

O Autorze

Witajcie!

Dziękujemy, że interesujecie się losem szynszyli. Stowarzyszenie powstało w 2018 roku, jednak już od dawna zajmujemy się pomocą szynszylom i innym małym zwierzętom.

 


W lipcu 2019 przejęliśmy ponad 600 zwierząt po uratowaniu ich z fermy – sytuacja odbiła się echem w mediach, a my nie mogąc patrzeć obojętnie na tego typu zjawiska, w pełni zaangażowaliśmy się w prowadzenie Stowarzyszenia Puchaty Patrol. Naszym głównym celem jest znaleźć nowe domy dla potrzebujących szynszyli.


Więcej na ten temat można przeczytać np. tutaj:


Jak działamy?

 • prowadzimy szynszylowy dom na Starołęce w Poznaniu

 • budujemy zaangażowaną społeczność opiekunów szynszyli oraz innych gryzoni

 • promujemy odpowiedzialne adopcje i podpowiadamy, jak dobrze je przeprowadzać

 • polecamy adoptującym firmy przyjazne małym zwierzętom oraz sklepy zoologiczne, które nie sprzedają żywych zwierząt 

Poznaj nas lepiej w programie - Weterynarze z sercem

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Przede wszystkim dlatego, że nasze przetrwanie i pomoc tym małym cudakom zależą tylko od dobrych serc naszych darczyńców. Nasze dotychczasowe działania to przede wszystkim wolontariat i własne zaangażowanie, również finansowe.
Aby działać dalej potrzebujemy rąk do pracy i funduszy. Jedno z drugim jest ściśle związane - musimy najzwyczajniej w świecie zatrudnić osobę, marzymy o więcej niż jednej..., która wspomoże nas w tej wdzięcznej, ale ciężkiej pracy. W zamian za godziwe wynagrodzenie. 
Wierzymy w to, że nasi mali podopieczni trafią do serc Patronek i Patronów.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adrian Pierunek
Adrian Pierunek
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Klaudia Dydak
Klaudia Dydak
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Jacek Łopuch
Jacek Łopuch
Próg: 100 zł
Stefania Adamczyk
Stefania Adamczyk
Próg: 100 zł