Punkt Zwycięstwa

W Patronite od 05.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 949

Liczba Patronów: 1176

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
495 miesięcznie
2 105 łącznie
Punkt Zwycięstwa to projekt, którego celem jest popularyzowanie gier planszowych.
Podstawą naszej działalności jest lokal (pub/klubokawiarnia) z grami planszowymi, który prowadzimy w Warszawie, ul. Hennela 10 lok.U15. Tam organizujemy wydarzenia tj. nauka gry, warsztaty dla dzieci, turnieje, itp.

O Autorze

Idea wejścia w świat planszówek, nie tylko jako gracze i kolekcjonerzy, kołatała się w naszych głowach i sercach od dłuższego czasu. Przez kilka lat miała jednak wymiar mglistego marzenia zakończonego westchnieniem… a gdyby tak rzucić wszystko i …

Jednakże pewnego styczniowego dnia roku 2021, padło kluczowe pytanie „Jak nie teraz, to kiedy?”. I wzięliśmy się do roboty. Najpierw powstała strona i blog, a potem w 2022 r. pub z planszówkami.


Tyle historii.

Czy się boimy? Oczywiście, że tak, ale czy to nas powstrzyma? Nie 😊 Mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu będziemy dalej mogli się rozwijać i dzielić naszą pasją.

  

 

Jedni nazywają nas marzycielami, inni wariatami – liczymy jednak, że kiedyś się poznamy i sami wyrobicie sobie na nasz temat zdanie 😉

 

 

Aktualnie nasza działalność skupia się przede wszystkim na prowadzeniu lokalu (pubu, klubokawiarni) z grami planszowymi na warszawskim Ursusie. Jest to miejsce przyjazne dla każdego (mamy kącik dziecięcy z zabawkami i grami dla maluchów, a łazienka jest przystosowana dla osób z problemami ruchowymi). Nasza biblioteczka to już ponad 400 tytułów, a i tak wciąż wielu nam brakuje - i tu jest pole na działanie dla Ciebie ;)

W przyszłości chcemy rozwijać zarówno naszego bloga, na którym recenzujemy i opisujemy różne gry, jak i rozwijać działalność naszego lokalu organizując różnego rodzaju wydarzenia. A kto wie, może i otwierając kolejne punkty. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Grzelak
Marcin Grzelak
Próg: 20 zł
Artur Konopko
Artur Konopko
Próg: 50 zł
Karolina Sowińska
Karolina Sowińska
Próg: 20 zł
Ola Prejs
Ola Prejs
Próg: 100 zł
Michał Zakrzewski
Michał Zakrzewski
Próg: 5 zł