Avatar użytkownika

Punkt Zwycięstwa

16
patronów
695 
miesięcznie
7 780 
łącznie
16
patronów
695 zł 7 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zdobywasz 5 punktów zwycięstwa!


Dzięki za Twoje wsparcie w codziennych trudach przekształcania pasji w biznes. Nie każdego cwaniaka stać na gest by dać piątaka ;)

Dzięki temu krokowi wpadasz na naszą newsletterową listę i będziesz dowiadywał się o naszych planach na najbliższy miesiąc wcześniej niż inni.
20 zł miesięcznie
Nieźle! Zdobywasz 20 punktów zwycięstwa!

Dzięki! Być może dzięki Tobie wzbogacimy naszą grotekę o kolejną planszówkę ;)

Dzięki temu, że stałeś się naszym patronem wpadasz na naszą newsletterową listę, a dodatkowo dostajesz 5%* rabatu dla stałego klienta na wszystko w naszym barze.

Do zobaczenia!

*rabaty i promocje nie łączą się
50 zł miesięcznie
WOW! Wysuwasz się na prowadzenie i zdobywasz 50 punktów zwycięstwa!

Twoja hojność dodaje Ci również +50 punktów do charyzmy ;) a nam możliwość planowania nowych planszówkowych wydarzeń bez martwienia się czy starczy nam na rachunki.

Dzięki temu krokowi również wpadasz na naszą newsletterową listę, dostajesz 10%* rabatu dla stałego klienta na wszystko w naszym barze, a dodatkowo - raz na pół roku - będziesz brał udział w losowaniu gry niespodzianki dla wszystkich patronów z tego progu, którzy będą z nami co najmniej 3 miesiące.

*rabaty i promocje nie łączą się
100 zł miesięcznie
Zdobywasz 100 punktów zwycięstwa i dublujesz przeciwników!

Twoje wsparcie jest dla nas jak "błąd banku na twoją korzyść" w Monopoly :) Dzięki Tobie wiemy, że to co robimy ma sens i łatwiej nam jest patrzeć w przyszłość.

Dzięki temu krokowi wpadasz na naszą newsletterową listę, dostajesz 15%* rabatu dla stałego klienta na wszystko w naszym barze, a dodatkowo - raz na kwartał - będziesz brał udział w losowaniu gry niespodzianki dla patronów z tego progu, którzy będą z nami co najmniej 3 miesiące.

Raz na pół roku możesz się także spodziewać zaproszenia na ekskluzywne granie w planszówki z nami (bez ograniczeń czasowych jeśli chodzi o godziny otwarcia lokalu).

*rabaty i promocje nie łączą się

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Punkt Zwycięstwa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Punkt Zwycięstwa to projekt, którego celem jest popularyzowanie gier planszowych.
Podstawą naszej działalności jest lokal (pub/klubokawiarnia) z grami planszowymi, który prowadzimy w Warszawie, ul. Hennela 10 lok.U15. Tam organizujemy wydarzenia tj. nauka gry, warsztaty dla dzieci, turnieje, itp.

Idea wejścia w świat planszówek, nie tylko jako gracze i kolekcjonerzy, kołatała się w naszych głowach i sercach od dłuższego czasu. Przez kilka lat miała jednak wymiar mglistego marzenia zakończonego westchnieniem… a gdyby tak rzucić wszystko i …

Jednakże pewnego styczniowego dnia roku 2021, padło kluczowe pytanie „Jak nie teraz, to kiedy?”. I wzięliśmy się do roboty. Najpierw powstała strona i blog, a potem w 2022 r. pub z planszówkami.


Tyle historii.

Czy się boimy? Oczywiście, że tak, ale czy to nas powstrzyma? Nie 😊 Mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu będziemy dalej mogli się rozwijać i dzielić naszą pasją.

  

 

Jedni nazywają nas marzycielami, inni wariatami – liczymy jednak, że kiedyś się poznamy i sami wyrobicie sobie na nasz temat zdanie 😉

 

 

Aktualnie nasza działalność skupia się przede wszystkim na prowadzeniu lokalu (pubu, klubokawiarni) z grami planszowymi na warszawskim Ursusie. Jest to miejsce przyjazne dla każdego (mamy kącik dziecięcy z zabawkami i grami dla maluchów, a łazienka jest przystosowana dla osób z problemami ruchowymi). Nasza biblioteczka to już ponad 400 tytułów, a i tak wciąż wielu nam brakuje - i tu jest pole na działanie dla Ciebie ;)

W przyszłości chcemy rozwijać zarówno naszego bloga, na którym recenzujemy i opisujemy różne gry, jak i rozwijać działalność naszego lokalu organizując różnego rodzaju wydarzenia. A kto wie, może i otwierając kolejne punkty. 

 

Cele Autora

Mijamy start w Monopoly!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 305 zł brakuje
34%

Osiągnięcie tego celu jest jak ratunkowy zastrzyk gotówki i pozwoli nam na kontynuację działalności niezależnie od sytuacji gospodarczej w naszym kraju.

Dzięki Wam łatwiej nam opłacić podstawowe rachunki, a nasze myśli i działania kierować na nowe planszówkowe wydarzenia.
Żywimy rodzinę i kupujemy nową krówkę!
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 305 zł brakuje
11%
Uff! na zakończenie rundy stać nas na wyżywienie naszej rodziny i nowe inwestycje!

Zebrane środki przeznaczymy na funkcjonowanie naszego lokalu oraz ulepszanie go dla was:
- Zakup nowych gier do naszej biblioteczki
- Rozwój i ulepszanie lokalu (m.in. meble, maty na stoły, wystrój)
- Zakup rzutnika i ekranu
- Zakup gier na nagrody w konkursach i PZ quizach
4x!
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 305 zł brakuje
3%
To już poważny cel, ale jeśli nie my to kto?

Osiągnięcie tego celu da nam kopa do działania i jak w grach typu 4x, zamierzamy:
explore - odkrywać nowe atrakcyjne lokalizacje
expand - podbijać rynek lokali planszówkowych otwierając nowe punkty
exploit - maksymalnie wykorzystywać wsparcie patronów i możliwości nowych lokalizacji by dalej się rozwijać
exterminate - hmmm... ?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Punkt Zwycięstwa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin
Marcin
100 zł
Marcin Grzelak
Marcin Grzelak
20 zł
Artur Konopko
Artur Konopko
50 zł
Karolina Sowińska
Karolina Sowińska
20 zł
Frontowy
Frontowy
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.