Radio Bohema

W Patronite od 25.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 829

Liczba Patronów: 736

Zostań Patronem
Kup na prezent
23 patronów
585 miesięcznie
1 495 łącznie
Jako muzyczni spadkobiercy "pewnej listy" kultywujemy tradycję dobrego brzmienia, muzyki z właściwej półki i interakcji ze słuchaczami.

O Autorze

Jesteśmy grupą amatorów, których pasją jest kreowanie "teatru wyobraźni" czyli radia w tym przypadku - internetowego. Jako muzyczni spadkobiercy "pewnej listy" kultywujemy tradycję dobrego brzmienia, muzyki z właściwej półki i interakcji ze słuchaczami. To w głównej mierze dzięki Państwa muzycznym gustom, tworzymy audycje, które dają wiele obustronnej, radosnej i emocjonalnej przyjemności.

Radio Bohema w "pigułce" to już kilkaset cyklicznych autorskich audycji naszych redaktorów, wiele wieczorów płytowych czy sztandarowej LPL której "stuknęło" już setne wydanie :) (tak, tak drodzy Państwo, lata "lecą"'). Z myślą o naszych słuchaczkach i słuchaczach będziemy rozszerzać ramówkę, poprawiać jakość nadawania i odbioru, zwiększać zasoby redakcyjne.

I chcemy to zrobić.

Razem z Państwem...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia Kustra
Sylwia Kustra
Próg: 35 zł
Wojciech Pierzchała
Wojciech Pierzchała
Próg: 10 zł
Michał Preisner
Michał Preisner
Próg: 20 zł
Robert Steczkiewicz
Robert Steczkiewicz
Próg: 50 zł
Joanna  Żurawska
Joanna Żurawska
Próg: 20 zł
Paweł Nowacki
Paweł Nowacki
Próg: 20 zł