Avatar użytkownika

Radio Bohema

22
patronów
630 
miesięcznie
9 340 
łącznie
22
patronów
630 zł 9 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie. W ramach tego progu zostaniesz umieszczony na liście naszych Patronów, która będzie widoczna na stronie grupy.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie. W zamian umieścimy Cię na liście naszych Patronów, która będzie widoczna na stronie grupy oraz damy Ci możliwość oddania 3 dodatkowych głosów podczas głosowania na naszą LPL.
35 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie. W ramach tego progu umieścimy Cię na liście naszych Patronów widocznej na stronie grupy, damy możliwość oddania 5 dodatkowych głosów w głosowaniu na LPL oraz możność raz na dwa miesiące wyboru płyty jaka zostanie wyemitowana w Wieczorze Płytowym wraz z wyborem redaktora prowadzącego oraz imienną dedykacją w zapowiedzi. A jeśli zdecydujesz się nagrać własną zapowiedź - także z emisją osobistej zapowiedzi.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie. W ramach tego progu umieścimy Cię na liście naszych Patronów widocznej na stronie grupy, damy możliwość oddania 5 dodatkowych głosów w głosowaniu na LPL oraz możność raz na dwa miesiące wyboru płyty jaka zostanie wyemitowana w Wieczorze Płytowym wraz z wyborem redaktora prowadzącego oraz imienną dedykacją w zapowiedzi. A jeśli zdecydujesz się nagrać własną zapowiedź - także z emisją osobistej zapowiedzi. Gwarantujemy Ci również, że w ciągu roku otrzymasz od nas w prezencie 4 płyty niespodzianki z twórczością artystów, których dorobek prezentowany jest na naszej antenie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Bohema w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jako muzyczni spadkobiercy "pewnej listy" kultywujemy tradycję dobrego brzmienia, muzyki z właściwej półki i interakcji ze słuchaczami.

Jesteśmy grupą amatorów, których pasją jest kreowanie "teatru wyobraźni" czyli radia w tym przypadku - internetowego. Jako muzyczni spadkobiercy "pewnej listy" kultywujemy tradycję dobrego brzmienia, muzyki z właściwej półki i interakcji ze słuchaczami. To w głównej mierze dzięki Państwa muzycznym gustom, tworzymy audycje, które dają wiele obustronnej, radosnej i emocjonalnej przyjemności.

Radio Bohema w "pigułce" to już kilkaset cyklicznych autorskich audycji naszych redaktorów, wiele wieczorów płytowych czy sztandarowej LPL której "stuknęło" już setne wydanie :) (tak, tak drodzy Państwo, lata "lecą"'). Z myślą o naszych słuchaczkach i słuchaczach będziemy rozszerzać ramówkę, poprawiać jakość nadawania i odbioru, zwiększać zasoby redakcyjne.

I chcemy to zrobić.

Razem z Państwem...

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Bohema już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Dudziec
Ewa Dudziec
35 zł
Paweł Pawlata
Paweł Pawlata
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Tomasz Kudelski
Tomasz Kudelski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.