Avatar użytkownika

Radio GOL

2
patronów
105 
miesięcznie
4 075 
łącznie
2
patronów
105 zł 4 075 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Niezobowiązująca "piątka", która będzie symbolizowała Twój uśmiech, kiedy słuchasz z rumieńcami naszych transmisji :)

Dziękujemy, że jesteś z nami!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
Jeśli lubisz lub kochasz obserwować nasze poczynania (tak samo jak my) i chciałbyś nas jakoś wspomóc, możesz to zrobić, pomagając rozwijać RadioGOL. Każde wsparcie jest dla nas cenne, ponieważ wiemy, że chcesz nas słuchać i przeżywać sportowe emocje razem z nami.

Za symboliczną "dyszkę" - raz w miesiącu na naszych kanałach oraz stronie www.radiogol.pl będziemy publikowali listę naszych Patronów. Pokaż znajomym, że zależy Ci na rozwijaniu swoich pasji!

Jest nam niezmiernie miło widzieć Cię w gronie wspierających nas osób. Celem nadrzędnym będzie dla nas odpowiednie uhonorowanie Cię za Twój hojny dar :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Chciałbyś, aby Twoje nazwisko zostało wymienione, jako nasz darczyńca w audycjach na żywo? Nic prostszego! Cieszymy się, że nas wspierasz i z chęcią pokażemy Ci świat, w którym na co dzień się obracamy. Przy okazji będziesz miał szansę zaprezentowania swojej hojności przed gronem znajomych, którzy będą słuchali audycji z Twoim udziałem :)

Zwykłe słowa nie opiszą naszej radości z faktu, że chcesz nas wesprzeć jeszcze bardziej. Dołącz do elitarnego grona osób, które miały okazję zabrać głos przed całym radiowym światem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Powiedz nam, czego pragniesz słuchać, a spełnimy Twoje życzenie!

Jeśli jesteś fanem konkretnego sportu lub drużyny i chciałbyś, aby poczynania Twojej kibicowskiej miłości szły na cały sportowy świat, nie zawahaj się dopomóc szczęściu! Tylko u nas masz niepowtarzalną okazję realnego wpływu na kształt radiowej ramówki.

Dokonując subskrypcji, będziesz mieć możliwość decyzji o realizacji wybranego wydarzenia sportowego, które pojawi się na naszej antenie i zostanie ono zadedykowane Tobie lub dowolnym osobom, które wskażesz.
250 zł miesięcznie
Jesteś niesamowitym człowiekiem, który jest nie tylko naszym wiernym fanem, ale także chce dołączyć do grona radiowej rodziny.

Bardzo cieszymy się, że jesteś z nami, dlatego za Twój ogromny wkład chcemy Cię odpowiednio uhonorować. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej atrakcji i zaproszenia do jednej z naszych audycji, dostaniesz od nas paczkę pełną radiowych gadżetów. Wszystko będzie zapakowane w stylową torbę z naszym logiem, abyś z dumą mógł lub mogła ogłosić całemu światu, że słuchasz Radia GOL zawsze i wszędzie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio GOL w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Najdłużej działające sportowe radio internetowe na rynku. Jesteśmy ludźmi, dla których sport to coś więcej niż kanapa i popcorn. Znajdziesz tu relacje z najważniejszych sportowych wydarzeń. Możesz nas słuchać i czytać, gdziekolwiek jesteś. W drodze do szkoły, pracy, na działkę - w drodze po emocje!

Wypadałoby się przedstawić i opowiedzieć coś o sobie...

Jak już zapewne zdążyliście przeczytać wyżej - jesteśmy prawdopodobnie najdłużej działającym sportowym radiem internetowym na rynku! 

Jako Radio mamy na swoim karku już kilkanaście lat. Od początku swojego istnienia  współtworzymy je dzięki ambitnym tytanom ciężkiej pracy. Obecnie zarządza nim Marcin, który na pracy w mediach zjadł niejednego zęba (m.in. dlatego nie komentuje). Zmienia się kadra, współpracownicy, a także redaktorzy naczelni. Nasz zielony sztandar ze słuchawkami i mikrofonem na głowie niesie obecnie Tomasz, którego serdecznie pozdrawiamy! 

Skład naszego Radia na ten moment liczy około 60 osób! Są wśród nas komentatorzy, pismaki, fotografowie, graficy i inni, których rolę trudno określić, ale jakoś to działa, więc nie narzekamy :)

Jest jedna, bardzo silna rzecz, która łączy nas wszystkich - pasja związana ze sportem oraz chęć działania.

Do tej pory udaje nam się funkcjonować, utrzymując cała infrastrukturę redakcji oraz kanałów nadawczych. Chcielibyśmy Was prosić o lekkie wsparcie, gdyż wiemy, że mamy dla kogo to robić i jak bardzo chcecie nas słuchać! 

Bardzo często piszecie do nas wiadomości, że słuchacie naszego Radia nawet w dalekich zakątkach świata. Staramy się regularnie i rzetelnie relacjonować najważniejsze wydarzenia sportowe, które Was interesują. Od Piłki Nożnej, przez Siatkówkę, Tenis, Żużel, Skoki Narciarskie, F1 po Boks, a nawet zdarzy się Snooker.

Nie mamy własnego studia, wszystko robimy online (najczęściej z własnych domów). Nie posiadamy drogich sprzętów, ale mamy niespożyte pokłady energii i zaangażowania, które ciągną nas do przodu. Staramy się ciągle urozmaicać nasz repertuar, korzystając przy okazji z dobrodziejstwa kreatywności innych pasjonatów. Przykładem niech będą przerywniki muzyczne, do których zawartość czerpiemy od młodych polskich talentów i zespołów, które przy okazji promujemy na naszej antenie, a być może wspólnie osiągniemy kiedyś wymarzony sukces. 

Bardzo często relacjonujemy mecze z polskich stadionów i hal sportowych. Zdarza się, że tylko u Nas można posłuchać relacji danego spotkania z polskim komentarzem. W takim gronie znajdują się, np. Ligue 1, wiele meczów Tauron Ligi czy Fortuna 1. Ligi. Naszą flagową specjalnością natomiast, Nasz drogi Słuchaczu, są wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, Reprezentacji Polski, najważniejsze mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy a także najważniejszych lig zagranicznych. Ponadto Plus Liga, Liga Mistrzów siatkarzy, siatkarek, mecze kadry narodowej, Piłka Ręczna, cały sezon F1 oraz PŚ w skokach narciarskich!

Bardzo lubimy naszą pracę i chcemy ją dalej kontynuować. Dzięki Tobie (Wam), będziemy w stanie nadawać nawet ze szczytu Śnieżki.

Wiesz już o na co nieco w teorii, może czas na praktykę...

Oprócz transmisji NA ŻYWO z wybranych dyscyplin, prowadzimy też regularne audycje/podcasty tematyczne. Możesz w każdej chwili wrócić do naszych nagrań, jeśli Ci umknęły lub chcesz poznać coś nowego. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Nasze najlepsze podcasty do odsłuchania znajdziecie na SoundCloudzie: https://bit.ly/3o6NBL5 lub na naszym radiowym Spotify: https://spoti.fi/3jcm5In

Samym słowem mówionym nie chcemy się chwalić. Mamy też co nieco do napisania!

Poza kanałami sportowymi do nadawania NA ŻYWO, posiadamy całkiem schludną i bardzo rozwiniętą tematycznie oraz warsztatowo stronę internetową - www.radiogol.pl. Znajdziecie na niej całą gamę newsowych, branżowych i sportowych przemyśleń, bez względu na prezentowaną dyscyplinę. Mamy nadzieję, że Waszą cenną ciekawość poskromią pojawiające się codziennie nowe artykuły, które idealne wypełnią Wam czas pomiędzy relacjami NA ŻYWO.

Długo myśleliśmy nad pojawieniem się na Patronite. Stwierdziliśmy w końcu, że chcemy się jeszcze bardziej rozwijać, chcemy być lepsi i bardziej profesjonalni - dla Was! 

Aby to zrobić, będziemy potrzebowali Waszej pomocy. Chcemy spełnić Wasze prośby i dostarczyć Wam to, czego od Nas oczekujecie. Każde symboliczne wsparcie naszego rozwoju będzie nieocenione. Dziękujemy za każdą kwotę. Do usłyszenia na kanałach http://radiogol.pl/wlacz-radio/

Kłaniamy się nisko,
zespół Radio GOL.

***

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas: redakcja@radiogol.pl


 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio GOL w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Zakup zestawów streamingowych
  • 2 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Aby dostarczać naszym Słuchaczom najlepszą jakość sprawozdań radiowych, dbamy nie tylko o rozwój naszych interpersonalnych umiejętności, ale rozwijamy także przy okazji nasza bazę sprzętową, która regularnie wymaga usprawnień.

W tym celu zbieramy wszelkie datki, dzięki którym będziemy mogli dokonać zakupu nowoczesnego sprzętu, do sprawnej i jakościowej transmisji każdego z prezentowanych spotkań.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio GOL już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartłomiej Bober
Bartłomiej Bober
100 zł
Anonimowy patron
5 zł
Adam Winkler
Adam Winkler
5 zł
Anonimowy patron
10 zł
Yetiman
Yetiman
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.