Rafał Bil

W Patronite od 20.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1284

Liczba Patronów: 1973

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
250 miesięcznie
11 245 łącznie
Blogger, fotograf, pasjonat podróży i saunowania w jednej osobie. Wielbiciel słodyczy, kiepskiego poczucia humoru i dobrej muzyki. Miło mi, że tu jesteś. Liczę, że niedługo poznamy się lepiej. Na swoim blogu dzielę się wiedzą, tworząc content dla osób kochających podróżowanie podobnie jak ja.

O Autorze

Mieszkam na Lubelszczyźnie, gdzie wschód łączy się z zachodem, a ludzie mają wyjątkową wrażliwość. To za to kocham ten region. Kocham też podróże, poznawanie ludzi i przede wszystkim fotografię dokumentalną. Uwielbiam patrzeć, potrafię słuchać, kocham czuć. Fotografuję i podróżuję, ponieważ tylko to pozwala mi to na tak intensywne odczuwanie wszystkich tych emocji jednocześnie. 

✈ Fotografią, blogowaniem i podróżowaniem zajmuję się dlatego, bo mało co daje mi tyle radości i satysfakcji w życiu i poczucia wolności, jak właśnie to. Na swoim blogu dzielę się nie tylko wiedzą, ale i fotografiami, tworząc content, dla osób kochających podróżowanie. Czasem też na blogu spontanicznie piszę o tym co mnie boli, cieszy, denerwuje lub gdy po prostu chcę podzielić się z Wami moją fotograficzną twórczością. Staram się komentować otaczającą mnie rzeczywistość po swojemu, tak jak ją widzę, czuję i o niej myślę. Strasznie cenię sobie przy tym niezależność. Zapraszam Cię do mojej wirtualnej rzeczywistości, jeśli oczywiście nie boisz się mi zaufać.

✈  Chciałbym by mój blog był platformą do dzielenia się miłością i radością, jaką mam z podróżowania. Uważam, że w codzienności ważne jest to, by myśleć pozytywnie, kochać to, co się robi i robić to często. To właśnie w codzienności znaleźć można wiele sytuacji, które warto zatrzymać w kadrze na zawsze. Pozwól zabrać się ze mną w choć jedną wirtualną podróż, a może spodoba Ci się i zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam Cię już dziś na moją stronę www.rafalbil.eu/podroze - rozgość się i czuj się tu dobrze.

✈ Mój profil na Patronite powstał dlatego, że chciałbym jeszcze więcej, jeszcze bardziej profesjonalnie i przede wszystkim częściej opracowywać dla Ciebie moje wpisy z podróży, wierząc w to, że staną się inspiracją do Twoich wypraw. Z zebranych środków utrzymam serwer, domenę, zrealizuję kolejne wyprawy, zainwestuję w sprzęt i przede wszystkim będę starał się rozwijać mój blog najlepiej jak tylko potrafię, a Twoje wsparcie może mi w tym bardzo pomóc. Obiecuję nie wydawać pieniędzy na głupoty, a przynajmniej nie za często.

✈ Wspierając mój Patronite, stajesz się bohaterem moich podróży. Bez Ciebie i Twojego wsparcia część z nich pewnie, by się nie odbyła.  To, w jakim kierunku się teraz udam oraz jakie wspomnienia i relacje przywiozę zależeć będzie również od hojności Patronów. Mam nadzieję, że wirtualne eksploracje pozwolą Ci się oderwać od codziennych problemów i trosk oraz zobaczyć coś zupełnie nowego lub z nowej perspektywy. Liczę też, że uda nam się prędzej czy później spotkać i porozmawiać o tym wszystkim w świecie realnym. Zachęcam Cię do wsparcia mojego bloga na Patronite oraz z góry bardzo dziękuję. Ze swojej strony obiecuję opracować teraz zaległe materiały z moich podróży i za zebrane pieniądze przygotować nowe eksploracje. Liczę, że sukcesywnie pojawiać się będą one na moim blogu, a zdjęcia z wypraw znajdziesz również na moim instagramie, gdzie już  dziś serdecznie Cię zapraszam.

✈ Czas na chwilę szczerości. Bardzo długo wzbraniałem się od założenia Patronite, ale ostatecznie zmieniłem zdanie no i jestem. W końcu jak powiadał Winston Churchill: "Tylko krowa nie zmienia poglądów". Życie postawiło przede mną wiele nowych wyzwań, dlatego czas się z nimi zmierzyć, a z Twoim wsparciem, może się to okazać łatwiejsze. Może nawet uda się znaleźć krowę, którą wspólnie przekonamy do zmiany nastawienia. Gdybyś znał czy znała potencjalną kandydatkę, koniecznie daj mi znać na facebookowym fanpage. Przyznam się Wam, że tego typu ambitne cele, zawsze były moją mocną stroną.

✈ Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz dorzucić coś do kolejnych podróży oraz wesprzeć mojego podróżniczego bloga, zapraszam Cię do zostania moim Patronem. To dzięki Twojemu wsparciu będę miał większą swobodę działania i poczucie, że to co tworzę jest wartościowe.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Pasaj
Andrzej Pasaj
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Wojciech Zakrzewski
Wojciech Zakrzewski
Próg: 20 zł
KaErLub
KaErLub
Próg: 10 zł
Dawid Marczak
Dawid Marczak
Próg: 100 zł