Rafał Supiński

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 751

Liczba Patronów: 1694

Zostań Patronem
3 patronów
400 miesięcznie
11 960 łącznie
Wyznaje zasadę, że marzenia są po to by je spełniać. I właśnie to robię - od września 2019 roku jestem studentem Royal Academy of Music na wydziale Musical Theatre! Studia i życie w Londynie są wymagające, również finansowo. Dlatego utworzyłem swój profil, by znaleźć Patronów. Zapraszam :)

O Autorze

Cześć!

Tu Rafał! Jestem aktorem musicalowym oraz wokalistą. Występowałem między innymi w Teatrze Muzycznym Roma (Musical PILOCI) oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej (Upiór w Operze, dr Żywago, Skrzypek na Dachu).

Jestem jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie! We wrześniu 2019 roku, rozpocząłem studia na prestiżowej uczelni - Royal Academy of Music w Londynie (https://www.ram.ac.uk/) na wydziale Musical Theatre! Uczelnię tę, ukończyli m.in.: Ennie LenoxSimon Rattle, Elton John, Hadley Fraser. Otrzymałem stypendium w wysokości 15 600 funtów pokrywające czesne. Jest to ogromny zaszczyt oraz wyróżnienie na skalę Polski. To jednak za mało, aby się tam utrzymać i móc się skupić na kursie, który uwierzcie mi - jest mega intensywny;). Proszę więc bardzo o materialne wsparcie mojej nauki w Royal Academy of Music. Pragnę być ambasadorem Polski za granicą. Jestem pracowitą osobą i chciałbym przekonać Was, że to będzie dobra inwestycja. Według informacji, zamieszczonej na stronie Royal Academy of Music, roczne koszty utrzymania to ok. £12,000 (https://www.ram.ac.uk/study/fees-and-financial-support/study-fees 

Ważniejsze role:

 • Raoul - Upiór w Operze - reż. Wojciech Kępczyński - Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku

 


 

 •  Jeremi - Musical PILOCI - reż. Wojciech Kępczyński - Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie
 •  Janko/Gints Musical - Dr Żywago - reż. Jakub Szydłowski - Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku

  

 •  Romeo (rola tytułowa) - Romeo i Julia - reż. Katarzyna Deszcz Teatr Dramatyczny w Białymstoku
 •  Dr Blind/ Adiutant - Zemsta Nietoperza - reż. Andrzej Bubień Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku
 •   Motel Kamzoil - Skrzypek na Dachu - reż. Roberto Skolmowski Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku
 •   Szot - Awantura o Basię - reż. Cezary Domagała - Teatr Rampa w Warszawie
 •  Marco (główna postać) - Tango Piazzolla - reż. Witold Mazurkiewicz; Robert Talarczyk - Teatr Rampa w Warszawie

Jestem niepoprawnym optymistą! Uwielbiam motywować innych do realizacji marzeń i rozwijania swoich pasji. Chętnie dzielę się wiedzą. Niedawno będąc w Polsce, miałem spotkanie z młodzieżą w liceum, które ukończyłem. Rozmawiałem z młodymi ludźmi, dzieliłem się swoimi doświadczeniami, opowiadałem o nauce i pracy, zachęcałem do działania. Wierzę, że mój przykład będzie motywował do realizacji swoich pasji. 

Swoje "londyńskie" przygody opisuje na platformie kreatywnych https://talentbunch.art/, gdzie w zakładce "blog kreatywnych" możecie między innymi znaleźć moje wpisy.

  

Mam głowę pełną pomysłów! Staram się konsekwentnie je realizować. Skoro tutaj jesteś, to zapewne widziałaś/widziałeś jeden z moich klipów muzycznych, który zrealizowałem przy pomocy przyjaciół.

  

Studiując w Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie, chcę mieć pełną wolność twórczą, a tylko Wasze wsparcie jest w stanie mi ją zapewnić! 

  

Patronite może okazać się paliwem napędowym dla mojej kreatywności. Wasza niesamowita hojność pozwoli mi zrealizować jedno z moich największych marzeń artystycznych! Umożliwi wykorzystanie szansy, którą zdobyłem swoją ciężką pracą. Nauka w Royal Academy of Music to dla mnie wielka szansa i wyzwanie.

Jeśli chcecie współtworzyć moje marzenia i mój zagraniczny sukces - WSPIERAJCIE!  Kłaniam się nisko wszystkim Patronom...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
by Art
by Art
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Maciej Januszewski
Maciej Januszewski
Próg: 100 zł