Ranko Ukulele

W Patronite od 17.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 234

liczba Patronów: 315

30 patronów
1 015 zł miesięcznie
4 915 zł łącznie

Ogarnij się klopsie

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przydałaby się po prostu motywacja by pisać, nagrywać i pchać do przodu w trybie regularnym. Poczucie, że to coś przynosi – bo inaczej ciągła wewnętrzna walka między chęcią nagrywania piosenek a bycia leniwym pierogiem z czasem zostanie skazana na porażkę.

W szafie jest duszno

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeżeli moje piosenki brzmią jakby były nagrywane w szafie, to jest tak prawdopodobnie dlatego, że były nagrywane w szafie. Spoczko by było zacząć się powoli zaopatrywać w jakiś lepszy sprzęt. W pierwszej kolejności jakieś trochę bardziej wypasione ukulele elektro-akustyczne.

Sprzęciory

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ogólnie przydało by się kilka nowych sprzętów, po pierwsze kamerka bo od dłuższego czasu planuję zrobić koncert live. I nawet byłam już gotowa ustawiwszy telefon jako kamerkę webową, ten się niestety zbuntował i stwierdził, że więcej mojej paszczy oglądać nie chce. Dlatego też przydałaby się kamerka, słyszałam że Logitech c920 hd pro jest spoko więc ogólnie jak będą hajsy to taką spróbuję kupić. I co tam jeszcze będzie potrzebne, lampa do oświetlenia może. I nowy kabel do ukulele, bo coś mi niedomaga ostatnio. Taki może troszkę lepszy niż takie co zwykle za 20zł kupowałam.Zostań Patronem