W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć! Jestem 30-letnim, niepełnosprawnym ruchowo mieszkańcem Polic koło Szczecina. Już od jakiegoś czasu myślałem nad portalem informacyjnym skierowanym do osób niepełnosprawnych. Teraz się to udało - niedawno uruchomiłem bowiem portal Reha-News. I Ty możesz mieć wpływ na jego rozwój kształt!

O Autorze

Reha-News to nowy w polskim internecie portal informacyjny dla osób niepełnosprawnych. Mimo, że swoim zasięgiem obejmuje on cały kraj, to szczególne na nim miejsce będą zajmować newsy z Pomorza Zachodniego - regionu, z którego pochodzi redaktor naczelny serwisu Jakub Siusta.

Zajmujemy się newsami ze świata osób niepełnosprawnych, sportu, zdrowia, technologii. Przekazujemy również informacje o trwających akcjach charytatywnych i innych zbiórkach na rzecz osób z niepełnosprawnościami. 

Wspierając portal możesz mieć swój wkład w jego kształt - każde wsparcie będzie wykorzystywane na rozwój serwisu. W najbliższym czasie chcielibyśmy m.in. dostosować nasz serwis Reha-News do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1. 

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent