Avatar użytkownika

Remigiusz Pyrek

1
patron
32 
miesięcznie
348 
łącznie
1
patron
32 zł 348 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie na poziomie 2^2 (dwa do potęgi drugiej), idealne na czasy kryzysu! W ten sposób uzyskujesz dostęp do materiałów z filmów tym samym zaoszczędzisz czas ;-)
8 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie na poziomie 2^3, które pozwoli mi na swobodne nagrywanie treści bez konieczności zrywania się wczesną porą do pracy ;-)
16 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie na poziomie 2^4, które pozwoli mi na wcześniejszy powrót z pracy!
32 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie na poziomie 2^5, które pozwoli mi znów stanąć przed kamerą!
64 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie na poziomie 2^6, które pozwoli mi nagrywać wyłącznie na wyłączność!
128 zł miesięcznie
Wybierz 128 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie, na poziomie 2^7, które pozwoli Tobie narzucać swoje treści!
256 zł miesięcznie
Wybierz 256 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie, poziom 2^8 to liga Premium, dzięki której pojawi się dużo nowego sprzętu w treści ;-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Remigiusz Pyrek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Praktycznie o informatyce - nic więcej, jednak też nie mniej!

Praktycznie o informatyce

Stworzyłem na YouTube kanał, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o zagadnieniach informatycznych. Poruszam zarówno proste kwestie związane z powszechnie używanymi aplikacjami, jak i te nieco bardziej skomplikowane – tematy, które przydają się np. administratorom sieci.

Zosia samosia

Wszystkie materiały pojawiające się na kanale przygotowuję sam: nagrywam, montuję, wzbogacam schematami, dzięki którym omawiane rozwiązania stają się łatwiejsze do zrozumienia.

Tematy poszczególnych nagrań początkowo wybierałem sam, chcąc przedstawić pozornie skomplikowane działania krok po kroku, instrukcje procesów, których próżno szukać w „polskim Internecie”. Z czasem pojawiły się sugestie od widzów.

Takie czasy!

W 2020 roku wiele osób i instytucji musiało całkowicie zmienić swoje dotychczasowe wyobrażenia na temat pracy. Praca z domu, zdalna nauka, wideokonferencje, potrzeba lepszego, niezawodnego łącza, bezpieczeństwo w sieci.

O wszystkim staram się mówić na bieżąco, odpowiadając również na wiele pytań. Niekiedy jakąś wątpliwość udaje się rozwiązać w komentarzach pod jednym filmem, innym razem jest to temat na kilkudziesieciominutowe nagranie. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby tematy, które poruszam były praktyczne, a sposób ich omówienia – klarowny.

Darowanemu…

Komentarze, entuzjastyczne recenzje, każda nowa subskrypcja – to dla mnie powód do dumy. Wszystkie nagrania tworzę z myślą o widzach, którzy chcą się rozwijać i samodzielnie wdrażać solidne i bezpieczne rozwiązania.

Z czasem pojawiły się pytania, jak można wesprzeć moja pracę i oto jestem na tutaj i piszę do Ciebie z prośbą o wsparcie, nie mnie, a tego co dla Ciebie robię!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Remigiusz Pyrek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafal Sperling
Rafal Sperling
32 zł
Anonimowy patron
8 zł
Damian Chelminski
Damian Chelminski
32 zł
Adam Simura
Adam Simura
4 zł
Andrzej Żakowski
Andrzej Żakowski
8 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.