RetroAge

W Patronite od 03.04.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 630 łącznie
RetroAge.net to serwis internetowy, który zawiera recenzje gier, opisy konsol i akcesoriów, oraz artykuły powiązane z grami. Jest to także serwis obszernie zaopatrzony w zdjęcia gier, konsol i akcesoriów. Poza "siecią" przygotowujemy oraz wspomagamy (sprzętem, grami) organizowane na terenie całego kraju interaktywne wystawy gier video.

O Autorze

RetroAge.net, to strona internetowa poświęcona (starym) grom video, istniejąca w sieci od listopada 2004 początkowo pod nazwą "NintendoWorld".

 

Zawartość serwisu stanowią recenzje, opisy konsol i akcesoriów, bogata kolekcja zdjeć oraz skanów gier, nagrania "gameplay" z oryginalnych konsol oraz artykuły poświęcone grom i tematom okołogrowym. Obok strony od 2006r. istnieje również bogate w treść forum.

 

 

Poza działalnością w sieci, załoga RetroAge zorganizowała pierwszą w polsce wystawę  poświęconą grom video "Elektroniczna rozrywka dawniej i dziś" w Muzeum Śląska Opolskiego, oraz Festiwal Starych Gier Video "inteGRAcja"  w Tarnowie. Ponadto wspołorganizowaliśmy lub wspieraliśmy sprzętem oraz grami różnego rodzaju imprezy, między innymi: Dawne Komputery i Gry (Kraków, Łódź, Wrocław), Pixel Heaven (2015), Pyrkon, Grart, RetroKomp, Koszalin Retro Games Show.

 

 

Dzieki waszemu wsparciu chcielibyśmy oferować wiecej dobrej jakości treści oraz organizować więcej interaktywnych retrogamingowych imprez.

 

Pozdrawiamy

Załoga RetroAge


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika