Avatar użytkownika

www.rezerwisci.eu

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

"Odszukaj kolegę z wojska". Takie słowa pchnęły mnie do stworzenia strony www.rezerwisci.eu.
Każdy kto był w wojsku wie ile się działo i po latach chciałby o tym chociaż trochę poopowiadać czy powspominać ze starymi kumplami z wojska przy kufelku zimnego piwka.

Cześć czołem

Zostań patronem strony www.rezerwisci.eu i miej wpływ na jej rozwój. 

I ty możesz się przyczynić do rozwoju strony i mieć wpływ na tempo jej rozbudowy. Dlatego też utworzyłem konto na patronite ażeby dać Ci możliwość wsparcia portalu na którym wam bardzo zależy. Niestety z braku finansów portal trochę podupadł a utrzymanie go przy ciągłych aktualizacjach systemu wymaga niemałych nakładów finansowych. Skrypty i programy które usprawniają działanie strony muszą być ciągle modernizowane. Technika brnie do przodu a my razem z nią. Niech to będzie strzał w dziesiątkę ;) a wiem że w strzelaniu jesteście najlepsi. Wystarczy zerknąć na strzelnicę online na stronie i widać że sporo z was ustrzeliło dychę i to nie jeden raz, tylko ponad 10 000 razy. Do dziś nie umiem w to uwierzyć ale to jest prawda. Respekt! 

Zobaczcie sami tutaj

->strzelnica wyniki
->Zdobywcy Króla Strzelców

Pozdrawiam i stawiam tradycyjnego BROWARA
Admin

Na zdrowie

 

Dla przypomnienia :)

Strona powstała w 2008 roku i wyglądała mniwięcej tak :)

Kolejna odsłona miała miejsce kilka lat później tj. 2012 roku i cieszyła się dużą popularnością. Nowych rezerwistów ciągle przybywało także było całkiem tłoczno. Rozpoczęło się stawianie wirtualnego browarka. Była również wartownia czyli live chat. Działała poczta komentowanie do zdjęć. Powstała strzelnica online.  Strona wtedy wyglądała mniwięcej tak:

aż do stycznia 2018 gdzie należało ją znów przerobić i podporządkować do ciągle rozwijającego się świala mobilnego w którym strony ogląda się na telefonach komórkach i tabletach i tak oto powstała kolejna najnowsza odsłona strony www.rezerwisci.eu. Mam nadzieję dzięki wam uda mi się doprowadzić tę stronę do planu końcowego gdzie każdy z was znajdzie coś dal siebie i będzie się cieszył razem ze mną że taka strona zaistniała i można na niej powspominać oraz poczytać o przeżyciach z wojska i nie tylko. Dzięki za każde wsparcie. Pozdrawiam. Cześć CZOŁEM!