Ryszard Bendera

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Dzielę z innymi pasję do sportu i zakładów bukmacherskich. Od 6 lat jestem aktywnym graczem na platformie zakładów, prowadzę własne grupy typerskie, w których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

O Autorze

Witaj,

Nazywam się Ryszard Bendera i jestem wnukiem Eugeniusza Bendery, który uciekł z obozu koncentracyjnego Auschwitz w przebraniu niemieckich oficerów - była to najsłynniejsza ucieczka w historii obozu - lecz nie to czyni mnie wyjątkowym!Dziadek zaryzykował i się udało. Jak ryzykuje w zakładach bukmacherskich. 

Początki wyglądały prawdopodobnie tak jak u większości z graczy. W liceum zacząłem chodzić do punktów stacjonarnych puszczając tzw. "taśmy" za 2 czy 5 zł.  Grałem rekreacyjnie do 2 roku studiów kiedy to w głowie pojawiły się pierwsze myśli dotyczące założenia grupy i ogólnie wejścia szerzej w temat zakładów. 

Od 6 lat jestem aktywnym graczem i traktuję to jako przedłużenie mojej pasji do sportu a przede wszystkim tenisa. 

Prowadzę na facebooku aktywne grupy typerskie, gdzie otrzymałem pseudonim "tenisowy kot" ze względu na swoje tenisowe osiągnięcia. 

Dodatkowo oferuję współpracę indywidualną gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z całości szerokiego tematu jakim są zakłady bukmacherskie.

Konto na Patronite zostało utworzone z myślą o wszystkich osobach, które chciałby mnie poznać i wspierać - traktuję ten profil poniekąd jako wizytówkę mojej działalności.

W przyszłości chciałbym bardziej zaangażować się w tenis i uczynić tą dyscyplinę bardziej popularną w Polsce dzięki platformom multimedialnym - spójrzmy tylko jak rozwinął się e-sport na przestrzeni ostatnich 10 lat a przecież tenis to dyscyplina sportu, która znacznie dłużej istnieje na świecie i jest tak cudowna!

 

Dziękuje za twoje wsparcie!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!