Rockstar Films Studio

W Patronite od 03.02.2017

Cześć, jesteśmy grupą osób, która zajmuje się tworzeniem filmów (krótki i długi metraż). Na chwilę obecną wszystkie stworzone przez nas materiały wędrują na serwis YT gdzie każdy ma do nich zupełnie darmowy dostęp.

O Autorze

Witam,

jesteśmy kanałem w serwisie Polskiego YouTube, nazywamy się "Rockstar Films Studio" i zajmujemy się tworzeniem filmów fabularnych zarówno tych krótko metrażowych jaki pełnometrażowych.

(przekierowanie do Naszego kanału na YT: https://www.youtube.com/c/rockstarfilmsstudio ).

Tworzymy filmy, które każda osoba z dostępem do internetu może obejrzeć zupełnie za darmo, bez żadnych opłat. Nie zarabiamy pieniędzy z reklam tak więc nasze treści powinny być wolne od reklam.

Filmy, które powstają na Naszym kanale robimy z myślą o widzach, którzy często idąc do kina na Polski film często zmuszeni są oglądać niekoniecznie film, którego treść niejednokrotnie nie jest warta wydanych pieniędzy. Tak więc chcemy dać możliwość obejrzenia dobrego filmu bez wychodzenia z domu (nie mówię tu o Torrentach, gardzimy piractwem)

Niedawno ukończyliśmy Swój pierwszy film ( link poniżej ), ze względu na to iż Nasz pierwszy projekt odniósł niemały sukces, (widzowie bardzo ciepło go przyjęli i bardzo pozytywnie go ocenili) postanowiliśmy zacząć nagrywać filmy krótko i długo metrażowe i udostępniać je nieodpłatnie w serwisie YouTube na Naszym kanale.

Pienądze, które uzbieramy będziemy przeznaczać głównie na transport, make up, sprzęt, oraz zakup rekwizytów filmowych. Obecnie wszystko kupujemy z własnych pieniędzy.

Zwiastun

FILM


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)