Rozalia Milosz

W Patronite od 19.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2023

Liczba Patronów: 2138

Zostań Patronem
1 patron
30 miesięcznie
30 łącznie

WSPÓŁTWÓRZ

500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

470 zł

brakuje
Dotychczasowe wsparcie Patronów pozwoliło stworzyć wyjątkowe produkcje - serie aerialhoop&ballet, sztuka ulicy - taniec w powietrzu, serię w Wilanowie. Ale najważniejsze było to, co jest skryte w cieniu i mniej spektakularne - finansowanie - finansowanie ludzi, procesów, sprzętu, które składają się na działanie kanału. Przez wiele miesięcy, być może nawet nieświadomie, pomagaliście nie tylko mnie, ale i całemu mojemu zespołowi!

Z czego wynika taka kwota? Tyle mniej więcej miesięcznie kosztuje mnie utrzymanie regularnej publikacji. Wchodzą w to pensje osób, które zatrudniam, montaż oraz drobne koszty realizacyjne wszystkich, mniejszych i większych projektów. Jeśli w ciągu miesiąca nie zrobię żadnego lokowania produktu, to mniej więcej tyle muszę dołożyć do interesu. Zatem będę ogromnie wdzięczna, jeśli zechcecie pomóc zmniejszyć ten ciężar i realnie współtworzyć profil!

Pełna swoboda twórcza

POMÓŻ ROZWIJAĆ

2 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 470 zł

brakuje

Każdy projekt, który realizuję, powstaje przy udziale Patronite. Lubię mieć wolną rękę i możliwość podejmowania spontanicznych decyzji. Moje najlepsze SESJE powstały nie w wyniku typowego planowania produkcji, ale spontanicznej reakcji na to, jak zawiał wiatr. Taki dodatkowy budżet pozwala mi mieć oczy dookoła głowy. Pozwala na wolność i wykorzystywanie szans. Pozwala na realizację nowych serii, filmów, produkcji, które możemy wspólnie tworzyć.

Czasami też swoboda twórcza, którą pomagacie mi uzyskać, idzie w kompletnie innym kierunku. Bo zamiast zajmować się komercyjną działalnością, mogę zwyczajnie posiedzieć w swoim studio i przygotwać koleją sesje zdjeciową.

Zajrzyj też do opisu mojego profilu
(i tego, co udało nam się wspólnie zdziałać!)