Strefa Patrona:

17

patronów

540 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
102
miesięczne wsparcie
130
liczba patronów

  Profil Rzeczy i Przedmioty związany z kanałem Youtube o tej samej nazwie

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
27 %
100%
osiągnięto 27%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1460 zł
Sprzęt
Inwestycja w lepszy sprzęt audio i wideo to sprawa bardzo istotna, ale też cholernie kosztowna. Dlatego z waszym błogosławieństwem i wsparciem będę mógł poprawić jakość filmów, tym samym dostarczając Wam przyjemniejsze w odbiorze filmy..
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2460 zł
Dwa filmy w miesiącu
Od teraz nagrywam dwa filmy szkoleniowe w miesiacu, dostępne wyłąćznie dla patronów. Krótko mówiąc - stopniowo wysypuję się z całej specjalistycznej wiedzy, jaką posiadam, a trochę tego jest.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4460 zł
Kolejna para rąk
Sprawy stają się poważne, a doba ma tylko 24 godziny, dlatego w pewnym momencie będę musiał zatrudnić kogoś do pomocy. Przy wszystkim - nagrywaniu, logistyce, edycji filmów itd. Praca poszuka człowieka

O Autorze

Rzeczy i Przedmioty to mo osobisty kanał Youtube z pogranicza majsterkowania, stolarstwa, metalurgii i szeroko pojętej branży budowalnej. Nagrywam filmy o tym, co aktualnie trafia na mój warsztat dosłownie i w przenośni. Lubię robić rzeczy i tworzyć przedmioty. Lubię świadomość, że od niebytu, do istnienia (czegoś) jedyną granicą jest moja chęć zajęcia się tym i pobrudzenia sobie rąk. 


Stolarstwem zajmuję się od około 2 lat, metalami od kilku miesięcy, a w branży budowlanej siedzę od około 8 lat, w tym 6 lat zajmuję się żywicami, które są moją główną specjalnością. Robię posadzki żywiczne, blaty z żywicy, przedmioty z żywicy i w ogóle leję żywicę wszędzie, gdzie się da (i gdzie się nie da). Wygląda na to, że jestem jedyną doświadczoną osobą w tematyce żywic, która ma chęć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszą publicznością. 

 

I tak dochodzimy do tematu Patronite.
Patronite dla kanału Rzeczy i Przedmioty to nie kapelusz na jałmużnę, a forma abonamentu za dostęp do regularnych filmów instruktarzowych. Nauczę was technik obróbki żywic, wszystkiego od A do Z, co musicie wiedzieć, by nie zmarnować tego drogiego materiału. Możliwości są ogromne, ale jest tez konieczność poznania ogromu zaleceń co robić, a czego nie robić, bo inaczej podobnie jak ja zmarnujecie kuuuuupę kasy i czasu na doskonalenie technik. Wspieranie mojego Patronite oszczędzi wam tego. Będzie warto. 
Daję też możliwości wsparcia dla osób chcących się zareklamować na moim kanale.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

7 zł / miesiąc
patroni: 1
Super! Podobają Ci się moje filmy i chcesz, bym nie przestawał ich tworzyć. Tą symboliczną kwotą stawiasz mi piwo, za co jestem Ci bardzo wdzięczny - w końcu piwo jest istotne. Dlaczego akurat 7? Bo za tyle mogę już kupić dobrego portera, czy ipę
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 12
Wielkie dzięki za zaufanie! Tą niewielką kwotą pokazujesz, że moje ostatnie 8 lat życia nie poszło na marne. Wszystko to, czego się nauczyłem w tym czasie doprowadziło ostatecznie do powstania kanału Rzeczy i Przedmioty i dzięki takiej prostej weryfikacji wiem, że ktoś to docenia.
W podziękowaniu otrzymujesz dostęp do wszystkich filmów szkoleniowych, które od tej pory będę nagrywał. Posadzki i blaty żywiczne, blaty i meble z betonu i całe mnóstwo praktycznej wiedzy, za którą musielibyście płacić grube setki PLNów. Wyszstko to w comiesięcznych filmach szkoleniowych, dostępnych wyłącznie dla patronów.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 2
Wow, albo jesteś głodny wiedzy, albo w większym stopniu niż inni doceniasz to, co robię. WIelkie podziękowania w obu przypadkach.
W zamian dostajesz ode mnie dostęp do filmów, ale dodatkowo pojawiasz się na liście sponsorów w opisach moich nowych filmów. Reklama, prestiż, widzimisię - nazwyj to jak chcesz.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 5
Nawet nie wiem jakich słów użyć, by moje podziękowania były wystarczająco dobitne! Ewidentnie podoba Ci się to, co robię, a w zamian dostajesz to, co w poprzednich progach, ale też dodatkowo paczkę niespodziankę. Może to byćkoszulka, jakiś gadżet, a może pigmenty do żywic? Wspólnie ustalimy co to może być (a właściwie czego byś nie chciał ;))
Zostań patronem

Najnowsi Patroni