Rzeczy i Przedmioty

W Patronite od 09.08.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 470

liczba Patronów: 364

26 patronów
441 zł miesięcznie
Profil Rzeczy i Przedmioty związany z kanałem Youtube o tej samej nazwie

O Autorze

Rzeczy i Przedmioty to mo osobisty kanał Youtube z pogranicza majsterkowania, stolarstwa, metalurgii i szeroko pojętej branży budowalnej. Nagrywam filmy o tym, co aktualnie trafia na mój warsztat dosłownie i w przenośni. Lubię robić rzeczy i tworzyć przedmioty. Lubię świadomość, że od niebytu, do istnienia (czegoś) jedyną granicą jest moja chęć zajęcia się tym i pobrudzenia sobie rąk. 


Stolarstwem zajmuję się od około 4 lat, metalami od 2, a w branży budowlanej siedzę od około 10 lat, w tym 7 lat zajmuję się żywicami, które są moją główną specjalnością. Robię posadzki żywiczne, blaty z żywicy, przedmioty z żywicy i w ogóle leję żywicę wszędzie, gdzie się da (i gdzie się nie da). Wygląda na to, że jestem jedyną doświadczoną osobą w tematyce żywic, która ma chęć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszą publicznością. 

 

I tak dochodzimy do tematu Patronite.
Patronite dla kanału Rzeczy i Przedmioty to nie tylko kapelusz na jałmużnę, a forma abonamentu za dostęp do  filmów szkoleniowych. Nauczę was technik obróbki żywic, wszystkiego od A do Z, co musicie wiedzieć, by nie zmarnować tego drogiego materiału. Możliwości są ogromne, ale jest tez konieczność poznania ogromu zaleceń co robić, a czego nie robić, bo inaczej podobnie jak ja zmarnujecie kuuuuupę kasy i czasu na doskonalenie technik. Wspieranie mojego Patronite oszczędzi wam tego. Będzie warto. 
Daję też możliwości wsparcia dla osób chcących się zareklamować na moim kanale.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem