Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
9

patronów

287 zł

miesięcznie

1381 zł

łącznie

Profil Rzeczy i Przedmioty związany z kanałem Youtube o tej samej nazwie

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Rzeczy i Przedmioty to mo osobisty kanał Youtube z pogranicza majsterkowania, stolarstwa, metalurgii i szeroko pojętej branży budowalnej. Nagrywam filmy o tym, co aktualnie trafia na mój warsztat dosłownie i w przenośni. Lubię robić rzeczy i tworzyć przedmioty. Lubię świadomość, że od niebytu, do istnienia (czegoś) jedyną granicą jest moja chęć zajęcia się tym i pobrudzenia sobie rąk. 


Stolarstwem zajmuję się od około 2 lat, metalami od kilku miesięcy, a w branży budowlanej siedzę od około 8 lat, w tym 6 lat zajmuję się żywicami, które są moją główną specjalnością. Robię posadzki żywiczne, blaty z żywicy, przedmioty z żywicy i w ogóle leję żywicę wszędzie, gdzie się da (i gdzie się nie da). Wygląda na to, że jestem jedyną doświadczoną osobą w tematyce żywic, która ma chęć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszą publicznością. 

 

I tak dochodzimy do tematu Patronite.
Patronite dla kanału Rzeczy i Przedmioty to nie kapelusz na jałmużnę, a forma abonamentu za dostęp do regularnych filmów instruktarzowych. Nauczę was technik obróbki żywic, wszystkiego od A do Z, co musicie wiedzieć, by nie zmarnować tego drogiego materiału. Możliwości są ogromne, ale jest tez konieczność poznania ogromu zaleceń co robić, a czego nie robić, bo inaczej podobnie jak ja zmarnujecie kuuuuupę kasy i czasu na doskonalenie technik. Wspieranie mojego Patronite oszczędzi wam tego. Będzie warto. 
Daję też możliwości wsparcia dla osób chcących się zareklamować na moim kanale.

 

 

Cele

0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1713 zł
Sprzęt
Inwestycja w lepszy sprzęt audio i wideo to sprawa bardzo istotna, ale też cholernie kosztowna. Dlatego z waszym błogosławieństwem i wsparciem będę mógł poprawić jakość filmów, tym samym dostarczając Wam przyjemniejsze w odbiorze filmy..
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2713 zł
Dwa filmy w miesiącu
Od teraz nagrywam dwa filmy szkoleniowe w miesiacu, dostępne wyłąćznie dla patronów. Krótko mówiąc - stopniowo wysypuję się z całej specjalistycznej wiedzy, jaką posiadam, a trochę tego jest.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4713 zł
Kolejna para rąk
Sprawy stają się poważne, a doba ma tylko 24 godziny, dlatego w pewnym momencie będę musiał zatrudnić kogoś do pomocy. Przy wszystkim - nagrywaniu, logistyce, edycji filmów itd. Praca poszuka człowieka

Zostań Patronem

7 zł / miesiąc
patroni: 1
Super! Podobają Ci się moje filmy i chcesz, bym nie przestawał ich tworzyć. Tą symboliczną kwotą stawiasz mi piwo, za co jestem Ci bardzo wdzięczny - w końcu piwo jest istotne. Dlaczego akurat 7? Bo za tyle mogę już kupić dobrego portera, czy ipę
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 5
Wielkie dzięki za zaufanie! Tą niewielką kwotą pokazujesz, że moje ostatnie 8 lat życia nie poszło na marne. Wszystko to, czego się nauczyłem w tym czasie doprowadziło ostatecznie do powstania kanału Rzeczy i Przedmioty i dzięki takiej prostej weryfikacji wiem, że ktoś to docenia.
W podziękowaniu otrzymujesz dostęp do wszystkich filmów szkoleniowych, które od tej pory będę nagrywał. Posadzki i blaty żywiczne, blaty i meble z betonu i całe mnóstwo praktycznej wiedzy, za którą musielibyście płacić grube setki PLNów. Wyszstko to w comiesięcznych filmach szkoleniowych, dostępnych wyłącznie dla patronów.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 2
Wow, albo jesteś głodny wiedzy, albo w większym stopniu niż inni doceniasz to, co robię. WIelkie podziękowania w obu przypadkach.
W zamian dostajesz ode mnie dostęp do filmów, ale dodatkowo pojawiasz się na liście sponsorów w opisach moich nowych filmów. Reklama, prestiż, widzimisię - nazwyj to jak chcesz.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 5
Nawet nie wiem jakich słów użyć, by moje podziękowania były wystarczająco dobitne! Ewidentnie podoba Ci się to, co robię, a w zamian dostajesz to, co w poprzednich progach, ale też dodatkowo paczkę niespodziankę. Może to byćkoszulka, jakiś gadżet, a może pigmenty do żywic? Wspólnie ustalimy co to może być (a właściwie czego byś nie chciał ;))
Zostań patronem

Najnowsi Patroni