Rzeczy i Przedmioty

W Patronite od 09.08.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 924

Liczba Patronów: 700

Zostań Patronem
16 patronów
261 miesięcznie
Profil Rzeczy i Przedmioty związany z kanałem Youtube o tej samej nazwie

O Autorze

Rzeczy i Przedmioty to mo osobisty kanał Youtube z pogranicza majsterkowania, stolarstwa, metalurgii i szeroko pojętej branży budowalnej. Nagrywam filmy o tym, co aktualnie trafia na mój warsztat dosłownie i w przenośni. Lubię robić rzeczy i tworzyć przedmioty. Lubię świadomość, że od niebytu, do istnienia (czegoś) jedyną granicą jest moja chęć zajęcia się tym i pobrudzenia sobie rąk. 


Stolarstwem zajmuję się od około 4 lat, metalami od 2, a w branży budowlanej siedzę od około 10 lat, w tym 7 lat zajmuję się żywicami, które są moją główną specjalnością. Robię posadzki żywiczne, blaty z żywicy, przedmioty z żywicy i w ogóle leję żywicę wszędzie, gdzie się da (i gdzie się nie da). Wygląda na to, że jestem jedyną doświadczoną osobą w tematyce żywic, która ma chęć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszą publicznością. 

 

I tak dochodzimy do tematu Patronite.
Patronite dla kanału Rzeczy i Przedmioty to nie tylko kapelusz na jałmużnę, a forma abonamentu za dostęp do  filmów szkoleniowych. Nauczę was technik obróbki żywic, wszystkiego od A do Z, co musicie wiedzieć, by nie zmarnować tego drogiego materiału. Możliwości są ogromne, ale jest tez konieczność poznania ogromu zaleceń co robić, a czego nie robić, bo inaczej podobnie jak ja zmarnujecie kuuuuupę kasy i czasu na doskonalenie technik. Wspieranie mojego Patronite oszczędzi wam tego. Będzie warto. 
Daję też możliwości wsparcia dla osób chcących się zareklamować na moim kanale.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mikołaj Formella
Mikołaj Formella
20 zł miesięcznie
Leszek Grześkowiak
Leszek Grześkowiak
20 zł miesięcznie
Piotr Juszczuk
Piotr Juszczuk
13 zł miesięcznie
Piotr Juszczuk
Piotr Juszczuk
7 zł miesięcznie
Tomasz Agencki
Tomasz Agencki
7 zł miesięcznie
Radek Anon
Radek Anon
21 zł jednorazowo