Jachtem przez Świat - SailOceans

W Patronite od 25.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 500

Liczba Patronów: 527

Zostań Patronem
Kup na prezent
31 patronów
967 miesięcznie
26 524 łącznie

Remont naszej Poly - przed podróżą dookoła Świata

35 000 zł

75%

osiągnięto

8 476 zł

brakuje

Szykujemy naszą Poly do podróży dookoła Świata. Przed nami długa lista mniej i bardziej poważnych prac. Niestety musieliśmy przedłużyć nasz pobyt w Polsce z uwagi na poważne uszkodzenia kadłuba i wodę w strukturze. Do tego wszystkiego dochodzi plan przekonwertowania Poly na wersję elektryczną.

Kwota projektu to zdecydowanie część całego budżetu remontowego. Każde wsparcie jest dla nas ważne i jest cegiełką dla naszej kochanej Poly.

Dziękujemy za każdą przekazaną kwotę na remont naszej Poly. Wspierając nas staniesz się wirtualnym członkiem załogi s/y POLY zapisanym w jej dzienniku pokładowym.
Wszyscy nasi załoganci zostaną ZAPROSZENIE na spotkanie z nami w czasie naszego pobytu w Polsce, w tym wizytę na pokładzie naszego pływającego domu.


Ania i Bartek

Jachtem przez Świat - nasz kanał na youtube

15 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Życie na łodzie było dla nas naturalnym wyborem. Chcieliśmy wychować nasze dzieci w pełnej wolności, totalnie po swojemu. Porzuciliśmy komfort lądu i systemu. Nie baliśmy się wziąć odpowiedzialności za nasze życie, bezpieczeństwo, edukację dzieci, zdrowie. Dla nas to była chyba jedna z najłatwiejszych decyzji w życiu. Dlaczego to zrobiliśmy? Jeszcze kilka lat temu musieliśmy się nie raz tłumaczyć, teraz pewnie już sami czujecie naszą motywację...

Czego nam nigdy nie brakowało to ODWAGI. Chyba oboje mieliśmy spaloną klepkę "racjonalności". Z tego jesteśmy dziś dumni i wdzięczni, ze podążyliśmy za pragnieniem, intuicją, a nie tym czego od nas się oczekiwało. Nie namawiamy Was do wielkim zmian, ale do zaproszenia świadomości w życiu codziennym. Uważności na to, by podążać za tym czego naprawdę potrzebujemy, a nie za tym co inni mówią nam że POWINNIŚMY.

Jeżeli czujesz wdzięczność, że wnosimy coś wartościowego w Twoje życie, to wesprzyj nasze działania.

Ze swojej strony przesyłamy regularne dawki witaminy D z dodatkiem porcji dystansu i humoru.

Co tworzymy?
Co tydzień nowe VLOGI! Słoneczne story na naszych kanałach społecznościowych i EXTRA kontent w naszej zamkniętej grupie LOVE BOAT tylko dla naszych PATRONÓW.

Co mamy w planach?
KANAŁ NA YOUTUBE Jachtem przez Świat!

Dziękujemy
Ania i Bartek
Dawidowscy

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mirek S.
Mirek S.
Próg: 19 zł
Michał Jankowski
Michał Jankowski
Próg: 47 zł
Wojciech B
Wojciech B
Próg: 47 zł
Maria Chilarecka
Maria Chilarecka
Próg: 11 zł
Krzysztof Ż
Krzysztof Ż
Próg: 19 zł
Krzysztof Pepłoński
Krzysztof Pepłoński
Próg: 111 zł