SailOceans - Family Life Unplugged

W Patronite od 25.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 333

liczba Patronów: 479

17 patronów
736 zł miesięcznie
6 757 zł łącznie

Ziemia jest naszym domem - Nie psujmy jej jeszcze bardziej!

9 000 zł

75%

osiągnięto

2 243 zł

brakuje

Kochani, odkąd zamieszkaliśmy na łodzi i jesteśmy jeszcze bliżej natury, widzimy codziennie jak cywilizacja wpływa na stan naszej planety, jaki jest stan raf koralowych i oceanu w ogóle, który jest tak na prawdę płucami naszej planety. Serce pęka, jak widzimy folię zawinięta na jeżowcu, pływające plastikowe opakowania, sterty śmieci wyrzucone przez morze na dziewiczych plażach ...

Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania to kropla w morzu potrzeb. Ale! Uważamy, że codziennie, małymi kroczkami możemy wdrożyć pewne nawyki w naszym życiu, które nie będą jeszcze bardziej szkodziły naszej planecie. I dzielić się tym i mówić od tym głośno, a taki przykład idący dalej zrobi docelowo różnicę!

Chcemy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami, wskazać drobne działania w życiu codziennym, pokazać efekty cywilizacyjne, specjalny odcinek z biologiem morskim i razem z nim wskazać, co możemy wdrożyć w nasze życie, aby mniej szkodzić planecie.

Zaprosimy Was również na jedną z Karaibskich wysp, gdzie będziemy sadzić nową rafę koralową z ekipą biologów morskich!!

Również z Waszą pomocą stworzymy specjalną listę tych "małych wielkich działań" których wdrożenie w życiu pomoże Ziemi.

Witamy na pokładzie!

Dziękujemy!

Ania i Bartek

Nowy sprzęcior

21 000 zł

32%

osiągnięto

14 243 zł

brakuje

Aktualnie nie mamy podsłuchu w nagrywaniu dźwięku stąd rezultaty są czasami zaskakujące i to wcale nie w pozytywnym sensie. Oprócz tego brakuje nam profesjonalnego sprzętu do nagrania obrazu tak jak byśmy sobie tego dla Was życzyli, szczególnie w sytuacjach słabego oświetlenia. Chcemy zmienić sprzęt na Sony a7s plus nowy obiektyw.

Z góry dziękujemy.

Ania i Bartek
Zostań Patronem