Avatar użytkownika

Jachtem przez Świat - SailOceans

31
patronów
1 529 
miesięcznie
55 835 
łącznie
31
patronów
1 529 zł 55 835 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kochani!
Życie, które wybraliśmy nie tylko oznacza podróż po Świecie, przygody, poznawanie ludzi i miejsc. a przy tym dzielenie tego z naszymi dziećmi powoduje, że ta podróż smakuje jeszcze bardziej. To jest mega ekscytujące. Ale! Chcemy Was zainspirować do wyjścia poza tradycyjne schematy, programy, aby poczuć siebie naprawdę, czego w życiu chcecie i to po prostu zrobić. Mimo wszystko, czy wypada, czy nie, czy powinieneś ... i nie odkładać tego na "KIEDYŚ". Cieszymy się, że dzielenie się naszym pomysłem na życie i filozofią, jaka za nim stoi jest Wam potrzebna. Motywujecie nas do tego, aby jeszcze więcej pokazywać życia na drugim krańcu Świata, docierać do kolejnych ludzi i miejsc, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i odpłacamy naszym.

Ania i Bartek
11 zł miesięcznie
Kochani!
Dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i odpłacamy naszym. Motywujecie nas do tego, aby jeszcze więcej pokazywać życia na drugim krańcu Świata, docierać do kolejnych ludzi i miejsc, którymi chcemy się z Wami podzielić.

A specjalnie dla CIEBIE:

❤ Udział w specjalnych LIVE tylko dla społeczności Patronów, podczas których na żywo możesz zadać nam pytania i dostać odpowiedzi na WSZELKIE pytania wprost od nas (kochamy te najbardziej intrygujące, zabawne, niewygodne??? TAK!) prosto z pokładu naszego domu, uroczych karaibskich wysepek, lub innych miejsc, gdzie akurat stoimy z naszym pływającym domkiem!
❤ Dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook - SailOceans (Patrons Community) w której będziemy publikować dodatkowe zdjęcia i filmiki oraz odpowiadać na Wasze pytania
19 zł miesięcznie
Ahoj!!! Witamy na pokładzie naszego statku!
Zapraszamy Ciebie, równie szalonego i otwartego na życie, przygody i wszystko, co stanie na drodze!

A specjalnie dla CIEBIE:
❤ Do naszego zaangażowania i wdzięczności chcielibyśmy dorzucić wcześniejszy dostęp do odcinków oraz dodatkowych treści


47 zł miesięcznie
Dziękujemy!!! ❤
Motywujesz nas tak bardzo, że nawet po nocach, ale zedytujemy i nagramy jeszcze więcej!

A specjalnie dla Ciebie:

❤Odpowiemy na Twoje pytanie w specjalnym Q&A - pytaj o co chcesz, nie boimy się żadnych pytań!!! :))))
❤Od czasu do czasu dostaniesz od nas kartkę z jednej z wysepek, gdzie akurat stoimy :)


111 zł miesięcznie
Wybierz 111 zł
46 dostępnych miejsc
Hurra!!! Jesteś równie nienormalny jak my !!! ❤

A dodatkowo dla Ciebie!

❤ Dostaniesz od nas osobiste podziękowanie video
❤ Pojawisz się na liście Patronów na końcu odcinka (Twoje imię i nazwisko lub nick - wg Twojego życzenia)*
❤ Jest duża szansa, że nagramy specjalny odcinek dla Ciebie - wyślij nam temat lub pytanie, a prawdopodobnie zrobimy o tym epizod, a conajmniej odpowiemy w odcinku Q&A na Twoje pytanie!

*Wybierając ten próg automatycznie zgadzasz się na publikację Twojego imienia i nazwiska na liście aktualnych Patronów, chyba że otrzymamy od Cienie email o rezygnacji z tej opcji lub z alternatywnym nickiem zamiast imienia i nazwiska

321 zł miesięcznie
Wybierz 321 zł
18 dostępnych miejsc
Hmm ... Wygląda na to, że
A. Jesteś bliski rzucenia wszystkiego w ch... ę !
B. Masz dość systemu i narzucania nam tego, co powinniśmy i jak mamy żyć!
C. Bardzo nas lubisz
D. Wygrałeś w lotto i realizujesz wszystkie swoje zachcianki
E. Dzieci porwały Twój telefon i klikają w co się da!
F. Inne lub wszystko powyższe!!! :)

Tak czy inaczej juz Cię uwielbiamy! A specjalnie dla CIEBIE!!!!
Wszystko z pozostałych progów i:

❤Jedna na miesiąc (pierwsza po miesiącu zaangażowania) 30 minutowa konsultacja z Anią i/lub Bartkiem na wszelkie tematy żeglarskie, techniczne (wybór i zakup jachtu, przeprowadzka z lądu, logistyka i unikalne aspekty życia na morzu z dziećmi lub bez, kwestie techniczne i organizacyjne na bieżąco, itp.), podróży i życiowe (w zakresie od znajdywania i podążania za swoimi marzeniami przez ich realizację, uwalnianie się od programów rodzinnych, społecznych i systemowych, aż po kwestie związków, szczerości i unikalnej relacji z kimś z kim chcielibyśmy znaleźć się i wspierać na takiej drodze).
❤ Bardzo poważne ryzyko, że popływasz z nami! Raz w roku zapraszamy najbardziej zaangażowanego Patrona (minimum 3 miesiące wsparcia)


Do usłyszenia!
Ania i Bartek

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jachtem przez Świat - SailOceans w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Żyjemy na jachcie i nim podróżujemy po Świecie! Zapraszamy na pokład naszego statku!

Naszą misją jest świadome życie, dotarcie do swoich potrzeb, uczuć, nieodkładanie marzeń (małych i dużych) na “później", a na codzień większa uważność na tu i teraz oraz świadomość ekologiczna.  BYĆ a nie mieć.

W 2015 roku zrealizowaliśmy nasze marzenia i zamieniliśmy dom na lądzie na stałe życie na oceanie na pokładzie naszego pływającego domu – żaglówki „Poly”. Na naszych kanałach dzielimy się z naszą podróżą, ale przede wszystkim wędrówką przez życie.

Jesteśmy polską rodziną (Ania, Bartek, Kuba i Julian) podróżującą po świecie naszym pływającym domem, 15-metrowym trimaranem, jako sposób promowania alternatywnego stylu życia poza systemem.

Życie, które wybraliśmy nie tylko oznacza podróż po Świecie, przygody, poznawanie ludzi i miejsc. To jest mega ekscytujące, a przy tym dzielenie tego z naszymi dziećmi powoduje, że ta podróż smakuje jeszcze bardziej! Ale! Chcemy Was zainspirować do wyjścia poza tradycyjne schematy, programy, aby poczuć siebie naprawdę, czego w życiu chcecie i to po prostu zrobić. Mimo wszystko, czy wypada, czy nie, czy powinieneś ...  Cieszymy się, że dzielenie się naszym pomysłem na życie i filozofią jaka za nim stoi jest Wam potrzebna. Motywujecie nas do tego, aby jeszcze więcej pokazywać życia na drugim krańcu Świata, docierać do kolejnych ludzi i miejsc, którymi chcemy się z Wami podzielić. 

 

 

Nasza historia i dlaczego zmieniliśmy dom w Warszawie na życie na wodzie?

W 2014 roku udało nam się zmaterializować nasze marzenia i zamieszkać na stałe na pokładzie naszego najdroższego nowego domu - żaglówki „Poly”. Dla nas żeglarstwo jest naszym sposobem na swobodne życie w zgodzie i harmonii z naturą i sobą nawzajem. To sposób na doświadczanie w pełni życia, ludzi i miejsc, całkowicie na naszych własnych warunkach. Przez wiele lat było to tylko marzenie, ale podążaliśmy za nim i je spełniliśmy.

Nasz DOM

Od 6 lat żyjemy, mieszkamy, podróżujemy, wychowujemy nasze dzieci na żaglówce. Nasz dom to trimaran, co oznacza , że ma trzy kadłuby. 7 lat temu wzięliśmy kredyt hipoteczny długoterminowy i zamiast kupić mieszkanie, kupiliśmy dom, ale pływający. Z Florydy przepłynęliśmy nim do Szczecina i tam w stoczni prawie rok go remontowaliśmy, naprawialiśmy, malowaliśmy, laminowaliśmy, spawaliśmy, polerowaliśmy, szyliśmy żagle, i jeszcze by wymieniać długo, ale udało się! Wpakowaliśmy się całą rodzinką z 6-miesięcznym Julianem i 2 letnim Kubą i wyruszyliśmy w Świat, przepłynęliśmy Atlantyk, i od tamtego czasu żyjemy na Karaibach, Bahamach, czasami w Ameryce Południowej.

Nasz dom zbudowaliśmy z myślą o ekologii i aby być jeszcze bardziej niezależnymi. Czerpiemy energię ze słońca przy wykorzystaniu paneli słonecznych oraz z wiatru. Poruszamy się dzięki sile wiatru, a silnik używamy tylko w ostateczności. Produkujemy swoją własną wodę z Oceanu, a prądu mamy tyle, ile słonce poświeci danego dnia. 

Zapraszamy do wycieczki po naszym domu:

Dla naszych Patronów

Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze większej aktywności przy produkcji i edycji.  W dużej mierze pozwala nam sfinansować zakup sprzętu, który niestety na łódce szybko się zużywa i niszczy przez sól i wilgoć.  A z racji, że wiele ujęć kręcimy na wodzie, w czasie żeglugi, nurkowań ilośc sprzętu, którego potrzebujemy niestety przerasta ilość ciuchów, które mamy w domu :)

Wszystkie filmy edytujemy sami, przede wszystkim Ania. Opieka nad naszym kanałem, edycja odcinków to jest to jedna z naszych działalności i z pewnością jest to pełny etat! :)Oczywiście na codzień musimy to pogodzić z opieką nad dziećmi, ich edukacją, pracą przy łódce, pozostałymi obowiązkami, przyjemnościami i prozą życia. Dlatego wszystkie Wasze komentarze i wsparcie znaczą dla nas bardzo, bardzo dużo i bardzo nas motywujecie do dalszej pracy i rozwoju naszego kanału. 

Do tej pory nagrywaliśmy najwięcej filmów po angielsku, ale od paru miesięcy czasami nagrywamy również po polsku. Chcemy więcej! Chcielibyśmy również publikować filmy dwa razy w tygodniu, niektóre w formie dziennych vlogów.

Naszych Patronów zapraszamy do specjalnej zamkniętej grupy na facebooku, gdzie publikujemy odcinki wcześniej i wrzucamy dodatkowe treści. 

https://www.facebook.com/groups/2314256138815617 - link do grupy

Jachtem przez Świat:

Hurra! Uruchomiliśmy nareszcie polski kanał:

 

 

Życie na Łodzi

Zapraszamy do naszego życia na łodzi, dzielimy się naszymi przygodami, wszystkimi szalonymi, przerażającymi i zabawnymi sytuacjami, ludźmi, miejscami, których doświadczamy na swojej drodze. Pokazujemy różne aspekty naszego życia i podróży, macierzyństwa, relacji damsko - męskich.

 

 

Remont Poly w Gdańsku

Po 5 latach przypłynęliśmy Poly z Karaibów do Polski aby wyremontować ją przed podróżą dookoła Świata. Remont trochę się przedłużył, gdyż wyszło nam trochę problemów z jachtem, ale niedługo wracamy na wodę. Trzymajcie kciuki!

 
Dziękujemy za Wasze wsparcie i zapraszamy na pokład Poly!

Ania i Bartek

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Jachtem przez Świat - SailOceans w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jachtem przez Świat - SailOceans już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sebastian Gawęda
Sebastian Gawęda
11 zł
Bartosz Karczewski
Bartosz Karczewski
111 zł
Marcin Zys
Marcin Zys
19 zł
Andrzej Gilewski
Andrzej Gilewski
19 zł
Jarosław Wieczorek
Jarosław Wieczorek
11 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.