Avatar użytkownika

Samiec Beta

72
patronów
2 065 
miesięcznie
34 247 
łącznie
72
patronów
2 065 zł 34 247 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
10 zł miesięcznie
Uważasz, że każdy odcinek jest warty 2 złote i 50 groszy? Ten próg jest dla Ciebie! Jest to idealny sposób, żeby podziękować nam za naszą pracę i dołączysz z buta do naszej społeczności.

W ramach tego progu:
– otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
– naszą miłosć.
25 zł miesięcznie
Ten próg jest dla osób, które słuchają 4 odcinków w miesiącu i przy każdym śmieją się przynajmniej raz. Za każde zaśmianie liczymy sobie 5 złotych, a reszta pieniędzy jest napiwkiem.

W ramach tego progu:
– otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
– naszą miłość.
50 zł miesięcznie
Dołączasz do eksluzywnego Klubu Samca Beta. Będąc jego członkiem/nią stajesz się bogaczem z cygarem w białym garniturze, który bywa w Klubie Golfowym, ale nie gra. Łypiesz na wszystkie inne osoby i szukasz tylko okazji do pogonienia "młodego" po drinka. Do tego comiesięczne spotkanie w formule on-line.

– otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
– weźmiesz udział co miesięczne spotkanie on-line (na naszym Discordzie), gdzie podsumujemy sobie miesiąc i przegadamy pomysły na kolejne odcinki,
– naszą miłość.
99 zł miesięcznie
Nie jesteśmy w stanie wyrazić podziękowań jakie do ciebie mamy. Ale spróbujemy np. wymieniając cię na początku każdego odcinka.

– otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
– weźmiesz udział co miesięczne spotkanie on-line (na naszym Discordzie), gdzie podsumujemy sobie miesiąc i przegadamy pomysły na kolejne odcinki,
– zostaniesz wymienionx na początku każdego odcinka,
– naszą miłość.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
2 dostępne miejsca
PRÓG BÓLU, TYLKO DLA FANATYKÓW I LUDZI PRACUJĄCYCH PO 16 GODZIN.
W ramach niego przygotujemy odcinek na wybrany przez Ciebie temat i obiecujemy wsadzić w to całe nasze serca, które są gotowe do miłości.

W ramach tego progu:
- otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
- weźmiesz udział co miesięczne spotkanie on-line (na naszym Discordzie), gdzie podsumujemy sobie miesiąc i przegadamy pomysły na kolejne odcinki,
- zostaniesz wymieniony/a na początku odcinka,
- otrzymasz możliwość wybrania konkretnego tematu całego odcinka.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
BOSKI PRÓG - TYLKO DLA POTENTATÓW SPRZEDAŻY PLASTIKOWYCH ŻOŁNIERZYKÓW. Otrzymasz od nas to co mamy najlepszego: Mateusz napisze dla Ciebie skecz na wybrany temat, a Szymon napisze piosenkę. Oprócz tego zaprosimy Cię na wspólne oglądanie filmu (w kinie/w Lublinie/w metrze/w swetrze/kochaj mnie). Na szczęście nie zapowiada się na to, by zatrzymały się młyny polskiej, samczej kinematografii.

W ramach tego progu:
- otrzymasz podziękowanie imienne na comiesięcznej grafice,
- weźmiesz udział co miesięczne spotkanie on-line (na naszym Discordzie), gdzie podsumujemy sobie miesiąc i przegadamy pomysły na kolejne odcinki,
- zostaniesz wymieniony/a na początku odcinka,
- otrzymasz możliwość wybrania konkretnego tematu całego odcinka,
- Mateusz napisze dla Ciebie skecz,
- Szymon skomponuje piosenkę specjalnie dla Ciebie,
- zorganizowane zostanie dla Ciebie specjalne "wspólne oglądanie" jednego z dzieł polskiej (ewentualnie zagranicznej) samczej kinematografii.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Samiec Beta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast dla prawdziwnych mężczyzn. Mateusz Płocha i Szymon Żurawski starają się razem rozwiązać tajemnice: KIM JEST PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA? W tym celu przeczesują internet i wykopują z dna gara różne ciekawostki i interesujące wydarzenia.

Drogie osoby, nazywamy się Mateusz i Szymon. W naszych normalnych życiach zajmujemy się innymi sprawami. Mateusz jest aktorem, scenarzystą, improwizatorem, komikiem, reżyserem, który współpracuje m.in. z Klubem Komediowym, Szkołą Impro, Teatrem Rampa czy SNL Polska. Szymon jest muzykiem, który debiutował w zeszłym roku albumem "Coś się zepsuło" (wyd. Mystic).

Połączył nas Festiwal Fama oraz zamiłowanie do taplania się w dziwactwach internetu. Po dwóch latach mówienia przy każdej okazji "powinniśmy zrobić z tego podcast!" po prostu zrobiliśmy z tego podcast, a dokładniej...

 

PODCAST SAMIEC BETA, CZYLI PODCAST DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW.

Mateusz i Szymon obok logo Samiec Beta, a dookoła nich postacie, które pojawiały się w odicinkach: Janusz Korwin Mikke, Tomasz Lis, Jan Paweł II, Ksiądz Andrzej w Białegostoku, Fabijański, Antek Królikowski i sobowtór Żeleńskiego...

 

Co czwartek spotykamy się z Wami, by podzielić się swoimi znaleziskami w szambonecie lub dołączyć do dyskusji na tematy, którymi żyły cała Polska (lub nawet cała ludzkość).

Jakiś ksiądz w Białymstoku zachowuje się dziwnie? Powiemy o tym i zsamplujemy go pod bit.

TOP GUN:MAVERICK jest najlepszym filmem na świecie? Napewno się nim popodniecamy np. z filmoznawcą.

Bogaty gość w średnim wieku mówi, że młode pokolenie jest roszczeniowe, bo nie chce pracować po 16 godzin? Zabierzemy głos.

Warto podkreślić, że nasz audycja ma charakter stricte komediowy. Mimo naszych wielkich chęci zmiany w nowe wersje Tomasza Lista i Jacka Żakowskiego chcielibyśmy pozostać tymi klaunami co się tylko trochę pośmieją z kogoś i czasami może rzucą pomidorem. Kierujemy się też starą komediową zasadą - celuj w górę. Jeżeli ktoś liczy na śmiechy-chichy związane z osobami o niskim kapitale społecznym, wyśmiewanie osób z niepełnosprawnościami czy tego rodzaju humorek to są inne miejsca, gdzie można to znaleźć.

Rada dla potencjalnej osoby słuchającej: homofobia, transfobia, nacjonalizm, mizoginia, cisseksizm i cała reszta tego pakietu jest u nas bardzo nie mile widziana. Oczywiście, jesteśmy 30-latkami z Polski i cały czas uczymy się zmieniającego świata, dlaczego przepraszamy z góry za np. przypadkowe misgenderowanie i prosimy o zwracanie nam uwagi. 

 

UWAGA: W audycji padają niecenzuralne słowa. 

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Samiec Beta w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

WPROWADZAMY VIDEO NA POWAŻNIE!
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 435 zł brakuje
82%
Ostatnio staramy się kombinować z video, ale wychodzi nam to tak sobie. Dlatego dobrym celem będzie zaplanować sobie naprawienie tego, żebyście widzieli jak się śmiejemy czasami albo robimy śmieszne miny.
ODPALAMY DRUGI FORMAT!
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 1 935 zł brakuje
51%
Jeżeli osiągniemy ten próg odpalamy dodatkowy format o roboczym tytule "SMALCZY PRZEGLĄD TYGODNIA", gdzie będziemy robić prasówkę i omawiać najważniejsze wydarzenia z życia Polski, Świata i celebrytów.
ODPALAMY TRZECI FORMAT!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 7 935 zł brakuje
20%
Przy osiągnięciu tego progu jesteśmy w stanie ogarnąć nasz sprzęt, studio i jeszcze kilka rzeczy potrzebnych do profesjonalizacji naszej nieprofesjonalnej działalności i prowadzenie trzech, różniących się od siebie formatów.

Oprócz "zwykłych" odcinków i "Przeglądów Tygodnia" odpalimy projekt "Smalcze Gadki", gdzie będziemy próbować rozmawiać z różnymi ciekawymi osobami, związanymi tematycznie z naszymi-waszymi sprawami.
ZAMKNIĘCIE GRY
  • 1 000 000 zł miesięcznie
  • 997 935 zł brakuje
0%
Osiągnięcie stabilizacji życiowej i finisz.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Samiec Beta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Misztal
Marta Misztal
10 zł
Krzysztof
Krzysztof
25 zł
Zuzanka
Zuzanka
50 zł
Klaudiusz Cholewinski
Klaudiusz Cholewinski
99 zł
DX - XD
DX - XD
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.