Samiec Beta

W Patronite od 07.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 389

Liczba Patronów: 314

Zostań Patronem
Kup na prezent
64 patronów
1 486 miesięcznie
4 839 łącznie
Podcast dla prawdziwnych mężczyzn. Mateusz Płocha i Szymon Żurawski starają się razem rozwiązać tajemnice: KIM JEST PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA? W tym celu przeczesują internet i wykopują z dna gara różne ciekawostki i interesujące wydarzenia.

O Autorze

Drogie osoby, nazywamy się Mateusz i Szymon. W naszych normalnych życiach zajmujemy się innymi sprawami. Mateusz jest aktorem, scenarzystą, improwizatorem, komikiem, reżyserem, który współpracuje m.in. z Klubem Komediowym, Szkołą Impro, Teatrem Rampa czy SNL Polska. Szymon jest muzykiem, który debiutował w zeszłym roku albumem "Coś się zepsuło" (wyd. Mystic).

Połączył nas Festiwal Fama oraz zamiłowanie do taplania się w dziwactwach internetu. Po dwóch latach mówienia przy każdej okazji "powinniśmy zrobić z tego podcast!" po prostu zrobiliśmy z tego podcast, a dokładniej...

 

PODCAST SAMIEC BETA, CZYLI PODCAST DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW.

Mateusz i Szymon obok logo Samiec Beta, a dookoła nich postacie, które pojawiały się w odicinkach: Janusz Korwin Mikke, Tomasz Lis, Jan Paweł II, Ksiądz Andrzej w Białegostoku, Fabijański, Antek Królikowski i sobowtór Żeleńskiego...

 

Co czwartek spotykamy się z Wami, by podzielić się swoimi znaleziskami w szambonecie lub dołączyć do dyskusji na tematy, którymi żyły cała Polska (lub nawet cała ludzkość).

Jakiś ksiądz w Białymstoku zachowuje się dziwnie? Powiemy o tym i zsamplujemy go pod bit.

TOP GUN:MAVERICK jest najlepszym filmem na świecie? Napewno się nim popodniecamy np. z filmoznawcą.

Bogaty gość w średnim wieku mówi, że młode pokolenie jest roszczeniowe, bo nie chce pracować po 16 godzin? Zabierzemy głos.

Warto podkreślić, że nasz audycja ma charakter stricte komediowy. Mimo naszych wielkich chęci zmiany w nowe wersje Tomasza Lista i Jacka Żakowskiego chcielibyśmy pozostać tymi klaunami co się tylko trochę pośmieją z kogoś i czasami może rzucą pomidorem. Kierujemy się też starą komediową zasadą - celuj w górę. Jeżeli ktoś liczy na śmiechy-chichy związane z osobami o niskim kapitale społecznym, wyśmiewanie osób z niepełnosprawnościami czy tego rodzaju humorek to są inne miejsca, gdzie można to znaleźć.

Rada dla potencjalnej osoby słuchającej: homofobia, transfobia, nacjonalizm, mizoginia, cisseksizm i cała reszta tego pakietu jest u nas bardzo nie mile widziana. Oczywiście, jesteśmy 30-latkami z Polski i cały czas uczymy się zmieniającego świata, dlaczego przepraszamy z góry za np. przypadkowe misgenderowanie i prosimy o zwracanie nam uwagi. 

 

UWAGA: W audycji padają niecenzuralne słowa. 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Kołkowski RUCHY47
Adam Kołkowski RUCHY47
Próg: 10 zł
Ewelina Kozik
Ewelina Kozik
Próg: 10 zł
Adam Jędrychowski
Adam Jędrychowski
Próg: 25 zł
Łukasz Maciejewskki
Łukasz Maciejewskki
Próg: 99 zł
Wiktoria Rabiańska
Wiktoria Rabiańska
Próg: 10 zł
Przemysław Kubat
Przemysław Kubat
Próg: 10 zł