W Patronite od 09.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 226

liczba Patronów: 160

71 patronów
1 175 zł miesięcznie
3 015 zł łącznie
Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną - SAMOCHODOZĘ. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

O Autorze

W odpowiedzi na liczne prośby naszych widzów, startujemy z profilem na Patronite!

Zebrane środki pomogą nam w utrzymaniu i dalszym rozwoju kanału, pozwolą na ewentualne pokrycie kosztów obsługi prawnej i innych wydatków związanych z charakterystyką naszej działalności, ale przede wszystkim nie pozwolą naszemu kanałowi upaść, a dzięki Wam będziemy dalej mogli walczyć z SAMOCHODOZĄ. 

Czym jest "SAMOCHODOZA"?

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną - SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Naszymi filmami staramy się zwrócić uwagę społeczeństwa, mediów i władz, na narastający w Polsce problem z nielegalnym parkowaniem jak i jeżdżeniem po miejscach nieprzeznaczonych i nieprzystosowanych do ruchu samochodów. Niestety ilość kierowców stwarzających zagrożenie w ten sposób wcale nie maleje, a przyzwolenie na takie zachowanie rośnie, nawet wśród Policjantów, co widać na przykład na tym filmie: 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem