Serie A Polonia

W Patronite od 12.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
140 zł łącznie
Jesteśmy grupą osób zajmujących się naszą największą pasją, a więc włoską Serie A. Od ponad trzech lat regularnie publikujemy treści na Facebooku, a od początku tego roku robimy to również za pośrednictwem strony internetowej. Każdego dnia staramy się dostarczyć naszym czytelnikom jak najwięcej informacji i ciekawostek ze świata włoskiej piłki.

O Autorze

Jesteśmy grupą osób zajmujących się naszą największą pasją, a więc włoską Serie A. Od ponad trzech lat regularnie publikujemy treści na Facebooku, a od początku tego roku robimy to również za pośrednictwem strony internetowej. Każdego dnia staramy się dostarczyć naszym czytelnikom jak najwięcej informacji i ciekawostek ze świata włoskiej piłki, oraz złączyć w jednym miejscu sympatyków włoskiego calcio! Nasza strona ciągle się rozwija, tak, aby coraz lepsze treści trafiały do naszych czytelników, zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym. Tak, aby było to miłe dla oka. Nie zapominamy przy tym o dobrym humorze, starając się dostarczać również trochę zabawnych treści, szczególnie za pośrednictwem strony na Facebooku.

 

Cały czas chcemy się jednak rozwijać i w ten właśnie sposób trafiliśmy na portal Patronite. Liczymy, że z małym wspraciem naszych czytelników pójdziemy znowu krok do przodu, usprawniając chociażby naszą stronę internetową, czy wzbogacając nasze teksty, tak aby były podawane w jeszcze bardziej przystępnej formie. Oprócz tego nie ukrywamy, że nie jesteśmy fanami clickbeitów i sztucznych, hałaśliwych tytułów naszych tekstów, tylko dlatego żeby przyciągnąć większą ilość osób i tym samym nabić lepsze statystyki. Wsparcie z Patronite'a pozwoli nam z pewnością na spokojniejszą pracę, gdzie będziemy bardziej skupieni przede wszystkim na aspekcie merytorycznym. Chcemy tworzyć stronę według własnych zasad, które będą zadowalały zarówno nas, jak i oczywiście naszych czytelników, dlatego każde wspracie będzie dla nasa bardzo ważne.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem