Avatar użytkownika

Serie A Polonia

0
patronów
0 
miesięcznie
140 
łącznie
0
patronów
0 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jeżeli już tu jesteś, to znak, że przede wszystkim doceniasz naszą pracę i po prostu lubisz treści, które dostarczamy naszym czytelnikom każdego dnia. Dla nas każda złotówka jest ważna, bo to pozwala nam na rozwój strony. Z naszej strony każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć nasz projekt może liczyć na wpisanie na listę patronów, która znajdzie się na stronie internetowej, tak aby każdy mógł zobaczyć, że przyczyniasz się do naszego rozwoju!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, że jesteś chętny na wsparcie naszej inicjatywy. Wpłacając 10 złotych na Serie A Polonia otrzymujesz oczywiście miejsce na liście patronów znajdujących się naszej stronie, a do tego będziesz nam mógł podesłać temat o jakim chciałbyś żebyśmy napisali. Interesuje Cię historia konkretnego zawodnika, klubu, a może konkretne wydarzenie sprzed lat i chcesz przeczytać rzetelnie sporządzony na ten temat artykuł? Z chęcią się za to zabierzemy, a dodatkowo przy artykule (jeżeli będziesz sobie tego życzył) wspomnimy, że jesteś jego patronem.
20 zł miesięcznie
Jeszcze wyżej, więc my również oferujemy jeszcze więcej! Oprócz standardowego włączenia Cię do honorowej listy patronów na stronie i możliwości zaproponowania nam artykułu do napisania na konkretny temat, mniej więcej raz w miesiącu będziemy urządzali konkurs, w którym do wygrania będą różne gadżety i drobiazgi związane z Serie A Polonia!
50 zł miesięcznie

Wow, naprawdę przyczyniasz się do rozwoju naszej strony, za co serdecznie Ci dziękujemy! Oczywiście przy okazji zapewniasz sobie wszystkie profity wspomniane we wcześniejszych progach, a oprócz tego możesz liczyć na specjalny podarunek prosto z redakcji Serie A Polonia!
100 zł miesięcznie
100 złotych? Wow! Zwykłe podziękowania nie wystarczą, więc oferujemy Ci możliwość umieszczenia reklamy na naszym koncie na Facebooku, lub stronie internetowej przez 7 dni! Przez te 7 dni post będzie przypięty na samej górze (w przypadku Facebooka), aby każdy przez ten czas mógł zapoznać się z treścią, którą tam wystawisz.
200 zł miesięcznie
Ostatni z naszych progów. Jeżeli tu dotarłeś, to znaczy, że oprócz wszystkich profitów z poprzednich postów, dajemy Ci możliwość reklamowania się naszym portalu przez równe 30 dni! Reklamy w tym czasie mogą się oczywiście zmieniać, stosownie do twoich pomysłów i zaleceń.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Serie A Polonia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą osób zajmujących się naszą największą pasją, a więc włoską Serie A. Od ponad trzech lat regularnie publikujemy treści na Facebooku, a od początku tego roku robimy to również za pośrednictwem strony internetowej. Każdego dnia staramy się dostarczyć naszym czytelnikom jak najwięcej informacji i ciekawostek ze świata włoskiej piłki.

Jesteśmy grupą osób zajmujących się naszą największą pasją, a więc włoską Serie A. Od ponad trzech lat regularnie publikujemy treści na Facebooku, a od początku tego roku robimy to również za pośrednictwem strony internetowej. Każdego dnia staramy się dostarczyć naszym czytelnikom jak najwięcej informacji i ciekawostek ze świata włoskiej piłki, oraz złączyć w jednym miejscu sympatyków włoskiego calcio! Nasza strona ciągle się rozwija, tak, aby coraz lepsze treści trafiały do naszych czytelników, zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym. Tak, aby było to miłe dla oka. Nie zapominamy przy tym o dobrym humorze, starając się dostarczać również trochę zabawnych treści, szczególnie za pośrednictwem strony na Facebooku.

 

Cały czas chcemy się jednak rozwijać i w ten właśnie sposób trafiliśmy na portal Patronite. Liczymy, że z małym wspraciem naszych czytelników pójdziemy znowu krok do przodu, usprawniając chociażby naszą stronę internetową, czy wzbogacając nasze teksty, tak aby były podawane w jeszcze bardziej przystępnej formie. Oprócz tego nie ukrywamy, że nie jesteśmy fanami clickbeitów i sztucznych, hałaśliwych tytułów naszych tekstów, tylko dlatego żeby przyciągnąć większą ilość osób i tym samym nabić lepsze statystyki. Wsparcie z Patronite'a pozwoli nam z pewnością na spokojniejszą pracę, gdzie będziemy bardziej skupieni przede wszystkim na aspekcie merytorycznym. Chcemy tworzyć stronę według własnych zasad, które będą zadowalały zarówno nas, jak i oczywiście naszych czytelników, dlatego każde wspracie będzie dla nasa bardzo ważne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Serie A Polonia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemek Nagato Baranowski
Przemek Nagato Baranowski
5 zł
Tomasz Żukowski
Tomasz Żukowski
10 zł
Piotr Grzebień
Piotr Grzebień
5 zł
Tomasz Damian Kozłowski
Tomasz Damian Kozłowski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.