scghost

4 patronów
Jestem zwykłym gościem grzebaczem-kombinatorem, którym czasami coś dłubie w garażu i przy samochodzie, tak jak wielu ludzi na świecie. Okazjonalnie też to nagrywam i wrzucam na jutuba.

O Autorze

Jeżeli tu dotarłeś, to pewnie i tak już wiesz kim jestem i co robię, więc nie ma się co produkować ;-)

 

Patronite dla każdego, kto chce mi podrzucić pare groszy miesięcznie bo oszczędził na mechanikach i sam coś naprawił po obejrzeniu filmiku. Jednocześnie daje mi to jakieś dodatkowe fundusze na części (i chęci ;)) do napraw i do nagrywania ich. 

Również opcja dla tych, co chcą wspierać różne inne głupoty, które czasami robię, zabawy w chemię garażową, dziwne eksperymenta i chińskie zabawki 

(∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. * ・ 。゚, 

 

Przykładowa "twórczość" w moim wykonaniu:

 

 

 

Dodatkowe fundusze zawsze się przydadzą na nowe części do mojego gruza a więc i kolejne filmy

na dodatkowe zabawki...

albo chemię garażową...

albo i całe remonty...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika