Avatar użytkownika

Schodami do Siebie

10
patronów
225 
miesięcznie
1 530 
łącznie
10
patronów
225 zł 1 530 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Stań się częścią naszej misji i wesprzyj nas w tworzeniu wartościowych treści - byśmy razem mogli wnosić ważne treści do życia osób z syndromem DDA i DDD.
35 zł miesięcznie
W każdą sobotę zrób kakao i usiądź z nami przy najnowszym odcinku podcastu - przedpremierowo. Dostęp do najnowszych treści dostaniesz jako pierwsz* już dwa dni wcześniej. Miłego słuchania!
50 zł miesięcznie
Bądźmy w kontakcie. Zapraszamy Cię do grona odbiorców naszego zamkniętego newslettera, w którym zajrzysz za kulisy naszej podcastowej pracy, dowiesz się, skąd biorą się pomysły na nasze treści i poznasz nas lepiej.
100 zł miesięcznie
Zostań naszym honorowym wspieraczem, a w każdym odcinku docenimy Twój wkład w rozwój podcastu i przedstawimy Cię (imieniem, pseudonimem - jak tylko chcesz) współsłuchaczom.
200 zł miesięcznie
Porozmawiajmy - twarzami w twarze. Co 2-3 miesiące zaprosimy Cię na zamknięte, wirtualne spotkanie Q&A z nami, czyli Anią, Kasią i Cezarym. Możesz zadać nam pytanie, podzielić się spostrzeżeniami albo po prostu posłuchać.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
A co, gdybyśmy odpowiedzieli indywidualnie na Twoje pytanie? Poznaj temat odcinka jeszcze przed jego nagraniem i zapytaj nas o to, co potrzebujesz wiedzieć czy zrozumieć, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Schodami do Siebie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pomagamy wrócić z dalekiej podróży w poszukiwaniu swojej tożsamości do własnych kątów: swojego ciała, umysłu i emocji. Współtworzymy z powodzeniem od ponad 20 lat Stowarzyszenie Oddo, czyli miejsce, które z sukcesami wspiera osoby DDA/DDD w odkrywaniu ich potencjału.

Kiedy spotykają się osoby z tym samym błyskiem w oku musi z tego wyjść coś dobrego.

Kiedy ponad rok temu Kasia wpadła na pomysł nagrywania podcastu, Ania i Cezary nie mieli wątpliwości, że dołączają na pokład. A kiedy we troje podjęli decyzję, że to już, wszechświat dał im Gosię, która, jak się okazało, w podcastach siedzi po uszy, jest w tym świetna, a co więcej, chce wesprzeć Stowarzyszenie Oddo w jego działaniach i wychodzeniu do świata.

Z Gosią wpadły Patrycja, Karolina i Marysia, które stoją za techniczną i internetową stroną podcastu. To dziewczyny biorą nasz produkt przygotowany na półkach i pokazują światu.

Michał przywiózł nam mikrofony, wszystko pięknie zainstalował i jest wsparciem technicznym naszych odcinków: nagrania bez telefonu do niego w sprawie konsoli, to nagrania niewystępujące w naturze. I wisienka na torcie, Łukasz, który skomponował dla nas  pięknie brzmiący utwór na powitanie wszystkich naszych słuchaczy.

Podcast Schodami do Siebie to ludzie i zespół. Łączą nas wspólne wartości - wiara i zaufanie w relacje, wsparcie i sięganie po pomoc. Można próbować to wszystko zrobić samemu, tylko po co?

Zapraszamy Was do społeczności ludzi zaangażowanych w poszukiwanie frajdy i harmonii w życiu. 😀

 

 


 

Dzieciństwo nas kształtuje – to jasne, ale nie musi determinować tego, kim jesteśmy w dorosłym życiu. Możemy się tego nauczyć – odkryć siebie na nowo i żyć życiem wartym przeżycia, a nie tylko przetrwania.

Rozmawiamy o tym, jak rodzina pochodzenia wpływa na nasz sposób radzenia sobie z trudnościami, wchodzenia w relację i patrzenia na swoje możliwości i ograniczenia. Czy widzimy swój potencjał czy tylko cień, z którego nie jesteśmy dumni?

Rozbrajamy mity, pokazujemy jasną stronę życia nawet w najciemniejszym mroku i bagnie. Bo z każdego bagna jest wyjście, tylko trzeba go dobrze poszukać, koniecznie przy odpowiednim wsparciu.

Ponad wszystko rozmawiamy razem, bo samotność to okropne doświadczenie – zapraszamy Cię na filiżankę kawy, usiądź, pogadaj z nami i pamiętaj, ze nie jesteś sam.

 


 

Psychoterapeuci:
Katarzyna Burzyńska
Anna Seweryńska
Cezary Biernacki

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Schodami do Siebie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
35 zł
Marysia Żalikowska
Marysia Żalikowska
15 zł
Ewa Florkiewicz
Ewa Florkiewicz
15 zł
Patrycja Kinder
Patrycja Kinder
15 zł
Natalia Brodaczewska
Natalia Brodaczewska
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.