Avatar użytkownika

Krzysztof Schodowski

0
patronów
0 
miesięcznie
10 875 
łącznie
0
patronów
0 zł 10 875 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za pomoc w kreatywnej realizacji! Witaj na pokładzie! Za 10zł miesięcznie oferuję rocznie jeden sygnowany wydruk wybranego przez Ciebie rysunku w formacie 30x40cm na papierze 300g.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Za 50zł miesięcznie oferuję rocznie jeden oryginalny rysunek w formacie 21x27cm z dedykacją oraz ewentualne materiały z wystaw w danym roku, np. pocztówki, foldery. Dostęp do postów o aktualnych projektach, wydarzeniach, inspiracjach.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Za 100zł miesięcznie oferuję rocznie jeden oryginalny rysunek w formacie 30x40cm oraz jedną z publikacji książkowych zawierających moje ilustracje, niedostępnych już na rynku wydawniczym. Do tego ewentualne materiały z wystaw w danym roku, np. pocztówki, foldery. Dostęp do postów do postów o aktualnych projektach, wydarzeniach, inspiracjach.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Za 300 zł miesięcznie oferuję rocznie jedną oryginalną dużą pracę (rysunkową lub malarską) w formacie zbliżonym do 100x70cm oraz jeden oryginalny rysunek w formacie 30x42cm. Do tego ewentualne materiały z wystaw w danym roku, np. pocztówki foldery + publikację książkową oraz katalog moich prac, który dzięki takiemu dofinansowaniu mógłbym wydać z informacją o mecenasie, który to umożliwił. Dostęp do postów do postów o aktualnych projektach, wydarzeniach, inspiracjach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysztof Schodowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmuje się głównie rysunkiem. Ilustruje także tomy poetyckie, pisze wiersze.

O Krzysztofie

Krzysztof Schodowski ur. 1983 r. Plastyk, ilustrator, autor wierszy. Laureat Połowu 2017. Nominowany w XXV OKP im. Jacka Bierezina (2019). Publikował m.in. w HelikopterzeTlenie LiterackimStonerze PolskimWakacie, w biBLiotece Biura Literackiego, w almanachu Połów Poetyckie debiuty 2017, w antologii Strefa wolna – wiersze przeciwko homofobii i nienawiści (2019) oraz w antologii Biji Rojava (2019).

Jego rysunki znalazły się w zbiorze wierszy AltissimumAbiectum Karola Samsela (2012), Hotel Angleterre Jerzego Beniamina Zimnego (2012) oraz w antologii Miłość w czterdziestu siedmiu pozycjach Poetów Po Godzinach (2013). Ilustrator serii Powrót do Karczewskiej (2012-2018). Zdobywca Nagrody Głównej wraz z poetą Kacprem Płusą za tom Wiersze na żółtym papierze (2015) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Autorską Książkę Literacką w Świdnicy. Rysunki publikował także w kwartalniku literacko-artystycznym Arterie, gazecie literackiej MigotaniaTlenie Literackim oraz w kwartalniku literacko-artystycznym Elewator. Uczestnik wielu wystaw, m.in. w Warszawie, Olsztynie, Koszalinie, Krakowie, Szczecinie, Łodzi i Poznaniu, a także w Irlandii. Mieszka w Warszawie.

 

 

 

Spotkanie w ramach festiwalu Stacja Literatura 23, w którym udział wzięli Paweł Bień, Maciej Konarski, Patryk Kosenda, Nina Manel, Paulina Pidzik, Jan Rojewski, Krzysztof Schodowski, Przemysław Suchanecki, Katarzyna Szweda.

 

W czerwcu 2020 ukaże się moja debiutancka książka poetycka Milion depesz stąd nakładem Wydawnictwa WBPiCAK w Poznaniu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysztof Schodowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał K
Rafał K
10 zł
Asia Michalska
Asia Michalska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.