Beata Jeleniewicz - Ścieżka Driady

W Patronite od 11.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1060

Liczba Patronów: 1501

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
410 miesięcznie
3 520 łącznie
Beata "Driada" Jeleniewicz - magister filozofii, pisarka artykułów na temat rozwoju duchowego, szamanizmu oraz przebudzenia świadomości. Od ok. 7 lat prowadzę swoją stronę internetową Ścieżka Driady monitorując zmiany zachodzące w ludzkiej świadomości. Pomagam ludziom także jako terapeuta duchowy.

O Autorze

Witam Państwa serdecznie :)

Z wykształcenia jestem magistrem filozofii natomiast z zamiłowania zajmuję się pisaniem artykułów o duchowości oraz autorskimi terapiami duchowymi. Rozwój duchowy i osobisty oraz wszystko co z nimi związane to dosłownie całe moje życie. Pisaniem artykułów na powyższy temat  zajmuje się od 10 lat. Pisałam m.in. na stronę dawnego Projektu Infinitus, a następnie na portal Nowa Świadomość. Obecnie od ok. 6 lat prowadzę swoją stronę internetową Ścieżka Driady: http://https://sciezkadriady.19a.pl/ gdzie znajdą Państwo moje najnowsze artykuły oraz wpisy jak i odnośniki do moich starszych tekstów.

Posiadam również swój kanał na YouTube na którym zawarłam tłumaczone przeze mnie bardzo ważne zagraniczne treści z tematyki przebudzenia świadomości, m.in przesłania przywódcy i szamana Majów Wandering Wolfa (Don Alejandra Pereza Oxlaj) oraz fragmenty wykładów badacza Georga Kavassilasa: https://www.youtube.com/channel/UCS2uPwWsWoZNumVfJQCiLKA. Od lipca 2021r. prowadzę także swoją nową stronę na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/%C5%9Acie%C5%BCka-Driady-Lightworkers-101172085572781

Każdy człowiek posiada nieskończoną skarbnicę wiedzy zgromadzoną głęboko w swoim wnętrzu. Pragnienie dotarcia do niej i chęć poznania swojej prawdziwej tożsamości duchowej budzi się w odpowiednim dla niego czasie. Przekazując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie rozwijam się razem z Wami.

Jako kobieta czuję się głęboko związana z przyrodą, szczególnie z lasami - stąd pseudonim "Driada". Moją ścieżką jest dążenie do połączenia przebudzenia świadomości ze zwróceniem się w stronę natury, która jest prawdziwym źródłem harmonii wewnętrznej, dlatego bardzo dużo czerpię ze starożytnej wiedzy duchowej jaką jest szamanizm. Na studiach napisałam pracę dyplomową na temat szamanizmu pt. "Szamanizm jako starożytna sztuka uzdrawiania oraz ekstazy u Indian Ameryki Północnej oraz u Ludów Syberyjskich", która została uznana za najlepszą pracę dyplomową na roku. Na jej podstawie również napisałam kilka odrębnych artykułów w tematyce szamanizmu.

Nie ograniczam się co do tematyki swoich zainteresowań, oprócz duchowości interesuję się również medycyną naturalną, psychologią, fizyką kwantową, ekologią, a także ukrywaną historią Polski i świata. Uważam, że każdy świadomy człowiek bez względu na wartości jakie wyznaje powinien szanować swoje korzenie, kulturę oraz mądrość i poświęcenie swoich przodków oraz w swoim zakresie działać na rzecz budowy lepszego świata, dlatego staram się o tym pisać w swoich tekstach. W wolnych chwilach zajmuję się fotografowaniem przyrody, oraz rękodzielnictwem, tworzę bransoletki z kamieni naturalnych i kryształów, które również są moją pasją. W galerii znajdziecie Państwo próbkę moich fotografii oraz przykładowe bransoletki.

Dlaczego Patronite?

Jeśli podoba się Państwu moja twórczość pisarska i cenicie mnie za przedstawianą przeze mnie wiedzę duchową oraz doświadczenie serdecznie zapraszam do zostania moim Patronem. To pozwoli mi na nowo rozwinąć skrzydła i nie będę musiała jako młoda mama rezygnować ze swojej pasji pisania i prowadzenia strony internetowej. Chciałabym bardzo kontynuować swoją pracę w dziedzinie rozwoju duchowego i dzięki Waszemu wsparciu pozostać na swojej ścieżce powołania prowadząc dalej swoją działalność w internecie. Dzięki Patronite chciałabym także usprawnić i bardziej rozwinąć swoją stronę.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat mojej twórczości i poglądów w dziedzinie rozwoju duchowego zapraszam do artykułów mojego autorstwa na stronie nowaswiadomosc.pl: 

http://www.nowaswiadomosc.pl/author/driada

oraz na moją stronę:

https://sciezkadriady.19a.pl/

Z wyrazami szacunku,

Beata "Driada" Jeleniewicz

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jarek Rybicki
Jarek Rybicki
Próg: 200 zł
Lucjan Dobrzański
Lucjan Dobrzański
Próg: 10 zł
Katarzyna Błaszczyk
Katarzyna Błaszczyk
Próg: 10 zł
Margaret Holliger
Margaret Holliger
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł