Avatar użytkownika

Beata Jeleniewicz - Ścieżka Driady

4
patronów
170 
miesięcznie
6 130 
łącznie
4
patronów
170 zł 6 130 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Patron

Bardzo dziękuję za dodanie cegiełki do mojej pracy jako autora artykułów o duchowości :) Twoje wsparcie na pewno zostanie przeze mnie dobrze wykorzystane na rozwijanie mojej strony internetowej. Dodatkowo zostaniesz wpisany/wpisana na oficjalną listę Patronów na Ścieżce Driady i co miesiąc uzyskasz moje serdeczne publiczne podziękowanie za Twój wkład w rozwój mojej twórczości. Wyślę Ci również zaproszenie do mojej prywatnej grupy "Ścieżka Driady Lightworkers" na Telegramie oraz na Facebooku.
20 zł miesięcznie
Srebrny Patron

Bardzo doceniam Twoje wsparcie i dzięki niemu zyskuję motywację do pisania więcej ciekawych tekstów na swojej stronie ;) W podziękowaniu dostaniesz ode mnie zaproszenie do moich prywatnych grup na portalach społecznościowych, a także zostaniesz wpisany na listę moich Patronów uzyskując pierwszy wyjątkowy status "Srebrnego Patrona" i co miesięczne oficjalne podziękowanie na stronie :) Cieszę się, że jesteś ze mną i swoją cegiełką wspierasz rozwój świadomości! ^^
50 zł miesięcznie
Złoty Patron

Bardzo doceniłeś moją pracę i Twoje wsparcie pokazuje mi, że naprawdę warto rozwijać swoje talenty i dzielić się nimi z innymi. W zamian za Twoją hojność uzyskujesz ode mnie status "Złotego Patrona" na liście Patronów mojej strony internetowej plus pozostałe bonusy z niższych progów :) W ramach wdzięczności zapraszam Cię także do mojej specjalnej prywatnej grupy "Patronów - Opiekunów Ścieżki Driady" na Telegramie, gdzie będziesz mógł/mogła dyskutować ze mną na nurtujące Cię tematy dotyczące rozwoju duchowego i podpowiadać mi tematy kolejnych artykułów. Jestem Ci bardzo wdzięczna! ^^
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
60 dostępnych miejsc
Kryształowy Patron - Opiekun

Za Twój wielki dar serca zostajesz moim wyjątkowym "Kryształowym Patronem - Opiekunem" Ścieżki Driady i zostajesz wpisany na listę Patronów na mojej stronie plus otrzymujesz zaproszenia do zamkniętych grup fanów Ścieżki Driady, tak jak w pozostałych progach oraz zaproszenie do specjalnej prywatnej grupy dla "Patronów - Opiekunów Ścieżki Driady" na Telegramie :) Tam uzyskasz możliwość dyskutowania ze mną na nurtujące Cię tematy oraz będziesz mógł/mogła podpowiadać mi tematy do publikacji na stronie internetowej.

Jako "Kryształowy Patron - Opiekun" Ścieżki Driady dostajesz także specjalne pozwolenie na niekomercyjne używanie moich fotografii przyrody na swoich stronach, blogach i profilach internetowych :)
Dodatkowo jeśli chcesz logo Twojej firmy/strony internetowej zostanie dodane do zakładki "Strony Przyjaciół" na Ścieżce Driady, w końcu jesteśmy świetnymi partnerami w rozwoju świadomości ;)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Kryształowy Patron - Wielki Opiekun

Twoje wsparcie naprawdę uskrzydla moje serce ^^. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za docenienie mojej wiedzy i twórczości w dziedzinie rozwoju duchowego!
W ramach podziękowania zostajesz wpisany na listę moich wyróżnionych "Kryształowych Patronów - Wielkich Opiekunów" Ścieżki Driady :)
Dostajesz wszystkie bonusy z poprzednich progów oraz otrzymujesz możliwość 1-godzinnej konsultacji ze mną na skype/messengerze lub przez telefon jak Ci wygodniej - raz w miesiącu w trakcie trwania subskrybcji :)

W ramach wdzięczności oferuję Ci również możliwość wykonania dla Ciebie po pół roku bycia moim Patronem wyjątkowej bransoletki "Kryształowego Patrona - Wielkiego Opiekuna" Ścieżki Driady z kamieni naturalnych dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Bransoletka zostanie specjalnie zaprojektowana pod Twoją energię i preferencje ;)
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Kryształowy Patron - Mecenas

Twój ogromny dar serca pokazuje, że naprawdę mocno wspierasz rozwój świadomości w dziedzinie duchowości w Polsce i wyjątkowo cenisz moją pracę! :))

W ramach podziękowania za Twoją wielką hojność oferuję Ci status "Kryształowego Patrona - Mecenasa" Ścieżki Driady, pozostałe bonusy z poprzednich progów oraz 1h konsultacji raz w miesiącu w trakcie trwania subskrybcji.

W ramach wdzięczności otrzymujesz także możliwość wykonania dla Ciebie po pół roku bycia Patronem bransoletki "Kryształowego Patrona - Mecenasa" Ścieżki Driady z kamieni naturalnych dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Bransoletka zostanie specjalnie zaprojektowana pod Twoją energię i preferencje ;) Ogromnie Ci dziękuję!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Beata Jeleniewicz - Ścieżka Driady w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Beata "Driada" Jeleniewicz - magister filozofii, pisarka artykułów na temat rozwoju duchowego, szamanizmu oraz przebudzenia świadomości. Od ok. 7 lat prowadzę swoją stronę internetową Ścieżka Driady monitorując zmiany zachodzące w ludzkiej świadomości. Pomagam ludziom także jako terapeuta duchowy.

Witam Państwa serdecznie :)

Z wykształcenia jestem magistrem filozofii natomiast z zamiłowania zajmuję się pisaniem artykułów o duchowości oraz autorskimi terapiami duchowymi. Rozwój duchowy i osobisty oraz wszystko co z nimi związane to dosłownie całe moje życie. Pisaniem artykułów na powyższy temat  zajmuje się od 10 lat. Pisałam m.in. na stronę dawnego Projektu Infinitus, a następnie na portal Nowa Świadomość. Obecnie od ok. 6 lat prowadzę swoją stronę internetową Ścieżka Driady: http://https://sciezkadriady.19a.pl/ gdzie znajdą Państwo moje najnowsze artykuły oraz wpisy jak i odnośniki do moich starszych tekstów.

Posiadam również swój kanał na YouTube na którym zawarłam tłumaczone przeze mnie bardzo ważne zagraniczne treści z tematyki przebudzenia świadomości, m.in przesłania przywódcy i szamana Majów Wandering Wolfa (Don Alejandra Pereza Oxlaj) oraz fragmenty wykładów badacza Georga Kavassilasa: https://www.youtube.com/channel/UCS2uPwWsWoZNumVfJQCiLKA. Od lipca 2021r. prowadzę także swoją nową stronę na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/%C5%9Acie%C5%BCka-Driady-Lightworkers-101172085572781

Każdy człowiek posiada nieskończoną skarbnicę wiedzy zgromadzoną głęboko w swoim wnętrzu. Pragnienie dotarcia do niej i chęć poznania swojej prawdziwej tożsamości duchowej budzi się w odpowiednim dla niego czasie. Przekazując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie rozwijam się razem z Wami.

Jako kobieta czuję się głęboko związana z przyrodą, szczególnie z lasami - stąd pseudonim "Driada". Moją ścieżką jest dążenie do połączenia przebudzenia świadomości ze zwróceniem się w stronę natury, która jest prawdziwym źródłem harmonii wewnętrznej, dlatego bardzo dużo czerpię ze starożytnej wiedzy duchowej jaką jest szamanizm. Na studiach napisałam pracę dyplomową na temat szamanizmu pt. "Szamanizm jako starożytna sztuka uzdrawiania oraz ekstazy u Indian Ameryki Północnej oraz u Ludów Syberyjskich", która została uznana za najlepszą pracę dyplomową na roku. Na jej podstawie również napisałam kilka odrębnych artykułów w tematyce szamanizmu.

Nie ograniczam się co do tematyki swoich zainteresowań, oprócz duchowości interesuję się również medycyną naturalną, psychologią, fizyką kwantową, ekologią, a także ukrywaną historią Polski i świata. Uważam, że każdy świadomy człowiek bez względu na wartości jakie wyznaje powinien szanować swoje korzenie, kulturę oraz mądrość i poświęcenie swoich przodków oraz w swoim zakresie działać na rzecz budowy lepszego świata, dlatego staram się o tym pisać w swoich tekstach. W wolnych chwilach zajmuję się fotografowaniem przyrody, oraz rękodzielnictwem, tworzę bransoletki z kamieni naturalnych i kryształów, które również są moją pasją. W galerii znajdziecie Państwo próbkę moich fotografii oraz przykładowe bransoletki.

Dlaczego Patronite?

Jeśli podoba się Państwu moja twórczość pisarska i cenicie mnie za przedstawianą przeze mnie wiedzę duchową oraz doświadczenie serdecznie zapraszam do zostania moim Patronem. To pozwoli mi na nowo rozwinąć skrzydła i nie będę musiała jako młoda mama rezygnować ze swojej pasji pisania i prowadzenia strony internetowej. Chciałabym bardzo kontynuować swoją pracę w dziedzinie rozwoju duchowego i dzięki Waszemu wsparciu pozostać na swojej ścieżce powołania prowadząc dalej swoją działalność w internecie. Dzięki Patronite chciałabym także usprawnić i bardziej rozwinąć swoją stronę.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat mojej twórczości i poglądów w dziedzinie rozwoju duchowego zapraszam do artykułów mojego autorstwa na stronie nowaswiadomosc.pl: 

http://www.nowaswiadomosc.pl/author/driada

oraz na moją stronę:

https://sciezkadriady.19a.pl/

Z wyrazami szacunku,

Beata "Driada" Jeleniewicz

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Beata Jeleniewicz - Ścieżka Driady już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Margaret Holliger
Margaret Holliger
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.