Avatar użytkownika

Sebastian Gruszka

3
patronów
24 
miesięcznie
72 
łącznie
3
patronów
24 zł 72 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Postaw mi dobrą herbatę ;)
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
35 zł miesięcznie
Wesprzyj Bezpieczny Kolarski Czwartek! Cykliczne wydarzenia w każdy Czwartek prowadzę nieodpłatnie dla każdego. W czasie prywatnym szukam sponsorów by zdobyć atrakcyjne nagrody, planuję bezpieczną trasę i pilnuję porządku aby każdy czuł się komfortowo. Moje poświęcenie w każdy Czwartek wymaga rezygnacji z wakacyjnych planów w szczycie sezonu.
50 zł miesięcznie
Tworzę i publikuję edukacyjne treści dla wszystkich. Wpisy na blogu, filmy na YouTube, rolki na Instagramie i Facebooku. Na jeden merytoryczny materiał poświęcam kilka godzin swojego czasu. Twoja wpłata będzie dla mnie dodatkową motywacją i potwierdzeniem tego, że Ci pomogłem. Z czasem będę mógł też kupić nowy sprzęt do tworzenia jeszcze lepszych materiałów.
100 zł miesięcznie
Ta kwota zasili budżet Fundacji Na Rowerze z którego finansowane są Rowerowe Lekcje Jazdy. Przy okazji będzie to dla mnie dodatkowy kopniak motywacyjnym do dalszego działania. W zamian zaoferuję Ci -50 zł przy zakupie strojów kolarskich z mojej kolekcji (do wykorzystania raz w roku).
180 zł miesięcznie
Raz w miesiącu spotkasz się ze mną na 45 minutowym szkoleniu online, podczas którego będę w szczegółach tłumaczyć wybrane przepisy ruchu drogowego. Rowerzyści poznają swoje prawa i obowiązki, a kierowcy zrozumieją czego mogą spodziewać się od rowerzystów na drogach. Podczas spotkania będziesz mógł także zadawać pytania (także te trudne).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sebastian Gruszka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem amatorem kolarstwa szosowego. Promuję rower jako sposób transportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Jednocześnie edukuję rowerzystów i kierowców w zakresie przepisów ruchu drogowego, aby na polskich drogach było bezpieczniej (zwłaszcza dla rowerzystów).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sebastian Gruszka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
8 zł
Radosław Rypina
Radosław Rypina
8 zł
Anna Gruszka
Anna Gruszka
8 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.