Avatar użytkownika

SERWIS - Pracownia Galeria

9
patronów
265 
miesięcznie
2 015 
łącznie
9
patronów
265 zł 2 015 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Co Ci szkodzi :)
5 zł miesięcznie
Dzięki! Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka 🌱
10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Grosz do grosza a będzie na worki do kosza 🐔 Raz w roku wysyłamy zestaw autorskich naklejek.
20 zł miesięcznie
Kłaniamy się w pas! Raz w roku wysyłamy pakiet autorskich pocztówek oraz naklejki 🚀
50 zł miesięcznie
Zyskujesz naszą ogromną wdzięczność (bezcenne) i tytuł mecenasa pracowni 🥉 Twój portret w wielkości zdjęcia legitymacyjnego zawiśnie na ścianie. Raz w roku wysyłamy pakiet pocztówek, autorską torbę bawełnianą z nadrukiem oraz naklejki.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
W tym dniu uroczystym
podziękować chcemy
Zaśpiewać, zatańczyć,
jak tylko umiemy.💃
Dostajesz od nas pakiet z poprzedniego progu poszerzony o autorską koszulkę. Dodatkowo Twój portret (format a4) zawiśnie na ścianie fundatorów w pracowni. 🥈
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteś naszym finansowym bogiem, uświadom to sobie sobie.🥇Trafia do Ciebie pakiet z poprzedniego progu. Dodatkowo Twój portret w złotej ramie wieszamy na ścianie fundatorów. Ciebie zapraszamy do pracowni na obiad z kawą, ciastem i z nami. 🎂
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Dzięki. W zamian (po 3 miesiącach od 1 wpłaty) namalujemy wielkoformatowy portret Ciebie w koronie na białym koniu z latającą miniaturą pracowni na tle złotego nieba.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SERWIS - Pracownia Galeria w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pracownia Galeria SERWIS to miejsce tworzone przez Kolektyw Zbiór - studentów i absolwentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. W SERWISIE chcemy organizować wystawy, spotkania, wymiany, ale jest to także miejsce naszej pracy twórczej.

O SERWISIE

SERWIS powstał w marcu tego roku. W miejscu, w którym, jak słyszeliśmy, był kiedyś sklep spożywczy, sklep z telewizorami, sklep z chemią domową no i serwis rowerowy, który zainspirował nazwę galerii. My nadaliśmy tej przestrzeni nowe życie. Na kilka tygodni staliśmy się ekipą remontową - gipsowaliśmy, tynkowaliśmy, szlifowaliśmy i malowaliśmy. Jak odpadało, to uczyliśmy się na błędach. Kosztowało nas to wiele trudów i wyrzeczeń, które nareszcie zaowocowały. Nasz SERWIS stał się sferą twórczych poszukiwań i inspiracji, a także nowym tematem do rozmów dla okolicznych mieszkańców - bo pracownia artystyczna na Gajowicach to niemała sensacja. W październiku zrobiliśmy wystawę “Ceregiele”, otwierającą galerię przy ulicy Hallera. Opierała się na motywie zabawy w podchody. Całe wydarzenie pozwoliło gościom wernisażu wczuć się w klimat tego miejsca, a także podróżować między wszystkimi pracami i przestrzeniami. TUTAJ możecie zobaczyć relację z wystawy. 

 

 

TROCHĘ O NAS

Nazywamy się Kolektyw Zbiór Pusty. Powstaliśmy w 2020 roku z potrzeby spotkania w pandemicznym świecie. Zorganizowaliśmy dotychczas m.in: ogólnopolski open call “Ciuciubabka” z wystawą w galerii MD_S w sierpniu 2021, warsztaty malarskie dla seniorów "Podwórko" w ramach programu Mikrogranty w listopadzie 2021 czy warsztaty charytatywne dla Ukrainy "Ilustracja dla każdego" w Sztuce Na Miejscu w marcu 2022. Więcej o naszych działaniach TUTAJ i TUTAJ. Nie robimy wspólnych prac. Staramy się stworzyć dla siebie przestrzeń, w której wzajemnie popychamy się do przodu, wymieniamy inspiracjami i wymyślamy inicjatywy kulturalne. 

 

CO TERAZ I CO DALEJ?

W tej chwili pracujemy nad powstaniem Galerii Szybka. Będzie to dostępna całodobowo przestrzeń wystawowa w witrynie SERWISU, do której chcemy zapraszać zaprzyjaźnionych artystów i dać im możliwość zaaranżowania charakterystycznej przestrzeni witryny lub wyeksponowania konkretnej pracy. 

Oprócz tego chcielibyśmy zorganizować cykl warsztatów, wystaw i spotkań oraz nawiązać współpracę z innymi kolektywami z Polski. 

Działalność pracowni jest niekomercyjna. Zależy nam na rozwoju kulturalnym. Mamy mnóstwo energii do działania, ale brakuje nam pieniędzy. Większość naszych środków przeznaczamy na utrzymanie miejsca, opłatę kosztów administracyjnych i rachunków. Dodatkowo każdy pomysł na działanie wiąże się z wydatkami, które nas bardzo ograniczają. Organizacja wystaw wymaga zakupu elementów montażowych - np. farb, sklejki do zbudowania ściany w witrynie, masy szpachlowej, narzędzi i wiele innych. Wasza pomoc może usprawnić funkcjonowanie SERWISU i umożliwić realizację wszystkich naszych pomysłów.

 

Cele Autora

Utrzymanie SERWISU, organizacja wystaw, prace remontowe
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 735 zł brakuje
5%
Bezproblemowe utrzymanie miejsca - opłata rachunków i kosztów administracyjnych.
Organizacja kolejnych wystaw, dostosowanie galerii do każdej z nich (po każdej wystawie trzeba uzupełnić ubytki po gwoździach i odmalować ściany) i drukowanie plakatów oraz materiałów promocyjnych.
Organizacja warsztatów i spotkań.
Odnowienie fasady i dalsze prace remontowe (m.in. odnowienie witryn, wymiana lamp w pracowni, zakup profesjonalnego oświetlenia wystawienniczego, przekształcenie jednego z pomieszczeń w przestrzeń galeryjną).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SERWIS - Pracownia Galeria już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Anna Bujarkiewicz
Anna Bujarkiewicz
20 zł
Anonimowy patron
5 zł
Agnieszka Tomaszewska Le
Agnieszka Tomaszewska Le
20 zł
Jagoda Skawska
Jagoda Skawska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.