Avatar użytkownika

SERWIS - Pracownia Galeria

8
patronów
213 
miesięcznie
3 558 
łącznie
8
patronów
213 zł 3 558 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Co Ci szkodzi :)
5 zł miesięcznie
Dzięki! Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka 🌱
10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Grosz do grosza a będzie na worki do kosza 🐔 Raz w roku wysyłamy zestaw autorskich naklejek.
20 zł miesięcznie
Kłaniamy się w pas! Raz w roku wysyłamy pakiet autorskich pocztówek oraz naklejki 🚀
50 zł miesięcznie
Zyskujesz naszą ogromną wdzięczność (bezcenne) i tytuł mecenasa pracowni 🥉 Twój portret w wielkości zdjęcia legitymacyjnego zawiśnie na ścianie. Raz w roku wysyłamy pakiet pocztówek, autorską torbę bawełnianą z nadrukiem oraz naklejki.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
W tym dniu uroczystym
podziękować chcemy
Zaśpiewać, zatańczyć,
jak tylko umiemy.💃
Dostajesz od nas pakiet z poprzedniego progu poszerzony o autorską koszulkę. Dodatkowo Twój portret (format a4) zawiśnie na ścianie fundatorów w pracowni. 🥈
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteś naszym finansowym bogiem, uświadom to sobie sobie.🥇Trafia do Ciebie pakiet z poprzedniego progu. Dodatkowo Twój portret w złotej ramie wieszamy na ścianie fundatorów. Ciebie zapraszamy do pracowni na obiad z kawą, ciastem i z nami. 🎂
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Dzięki. W zamian (po 3 miesiącach od 1 wpłaty) namalujemy wielkoformatowy portret Ciebie w koronie na białym koniu z latającą miniaturą pracowni na tle złotego nieba.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SERWIS - Pracownia Galeria w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Serwis Galeria Pracownia to przestrzeń artystyczna, prowadzona przez Kolektyw Zbiór, istniejący i działający we Wrocławiu od 2020 roku. Serwis powstał w marcu 2022 i od tej pory jest stałym miejscem pracy artystycznej członków kolektywu i przestrzenią cyklicznych wystaw.

O SERWISIE

SERWIS powstał w marcu 2022 roku. W miejscu, w którym, jak słyszeliśmy, był kiedyś sklep spożywczy, sklep z telewizorami, sklep z chemią domową no i serwis rowerowy, który zainspirował nazwę galerii. My nadaliśmy tej przestrzeni nowe życie. Na kilka tygodni staliśmy się ekipą remontową - gipsowaliśmy, tynkowaliśmy, szlifowaliśmy i malowaliśmy. Nasz SERWIS stał się sferą twórczych poszukiwań i inspiracji, przestrzenią wystawienniczą oraz pracownią artystyczną, w której na co dzień się spotykamy.

CO W SERWISIE?

W samym 2023 w przestrzeni Serwisu odbyło się 13 wystaw i performansów, 10 wystaw w całodobowej Galerii Szybka oraz wydarzenia takie jak slam poetycki, wymianka ubrań czy warsztaty. Współpracowaliśmy także z kinem DCF oraz współorganizowaliśmy pierwszą edycję Wrocław Off Gallery Weekend. Rok 2024 rozpoczęliśmy współpracą ze stowarzyszeniem Świat Nadziei (galeria ArtBrut) wystawą Piotra Rymki “Techniks” w Galerii Serwis. 

Nasze działania można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych - TUTAJ i TUTAJ

TROCHĘ O NAS

Jesteśmy inicjatywą niezależną 
i niekomercyjną, do tej pory działaliśmy bez wsparcia zewnętrznych instytucji, a we wrześniu 2023 sformalizowaliśmy naszą działalność, tworząc stowarzyszenie. 

Poza prowadzeniem SERWISU tworzymy Kolektyw Zbiór. Powstaliśmy w 2020 roku z potrzeby spotkania w pandemicznym świecie. Zaczęło się od wielogodzinnych rozmów grupy przyjaciół przez Internet, kiedy nie można było wychodzić z domu. Wytworzyliśmy niezatrzymaną energię twórczą, która doprowadziła nas do wymyślania kolejnych wystaw, warsztatów i działań kulturalnych. W końcu chcieliśmy mieć miejsce do wspólnej pracy, w którym moglibyśmy nieustannie się inspirować oraz dzielić się z innymi naszą twórczością. Wynajęliśmy lokal i stworzyliśmy Pracownię Galerię SERWIS. 

Jako Kolektyw Zbiór organizujemy warsztaty, wystawy własnych prac i wyjazdy przyjacielskie aka plenery, podczas których wymyślamy koncepcje nowych wystaw i motywujemy siebie do tworzenia. 

Więcej o naszych działaniach TUTAJ i TUTAJ. Nie robimy wspólnych prac. Staramy się stworzyć dla siebie przestrzeń, w której wzajemnie popychamy się do przodu, wymieniamy inspiracjami i wymyślamy inicjatywy kulturalne. 

 

NASZE PLANY

Rok 2024 jest dla nas przełomowy. Otrzymaliśmy wsparcie od BWA Wrocław. Planujemy co miesiąc nowe wystawy, warsztaty, koncerty, spotkania. Przygotowujemy się do zmiany lokalizacji, co traktujemy jako wielki krok do przodu, ale też jako ogromne wyzwanie. Będziemy musieli przenieść mikrokosmos, który stwarzaliśmy przez dwa lata, do innej przestrzeni. Czeka nas remont nowego miejsca. Jesteśmy młodymi artystami, część z nas jeszcze studiuje na Akademii Sztuk Pięknych. Prowadzenie Galerii wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu i jest wolontariatem na pełny etat, do którego musimy jeszcze dopłacać, tak żeby utrzymać lokal. Wasza pomoc może usprawnić funkcjonowanie SERWISU i umożliwić realizację wszystkich naszych pomysłów.

 

 

Cele Autora

Utrzymanie SERWISU, organizacja wystaw, prace remontowe
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 787 zł brakuje
4%
Bezproblemowe utrzymanie miejsca - opłata rachunków i kosztów administracyjnych.
Organizacja kolejnych wystaw, dostosowanie galerii do każdej z nich (po każdej wystawie trzeba uzupełnić ubytki po gwoździach i odmalować ściany) i drukowanie plakatów oraz materiałów promocyjnych.
Organizacja warsztatów i spotkań.
Odnowienie fasady i dalsze prace remontowe (m.in. odnowienie witryn, wymiana lamp w pracowni, zakup profesjonalnego oświetlenia wystawienniczego, przekształcenie jednego z pomieszczeń w przestrzeń galeryjną).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SERWIS - Pracownia Galeria już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Julianna Wójcik
Julianna Wójcik
10 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anna Bujarkiewicz
Anna Bujarkiewicz
20 zł
Jagoda Skawska
Jagoda Skawska
20 zł
Anonimowy patron
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.