Avatar użytkownika

SERWIS - Pracownia Galeria

10
patronów
268 
miesięcznie
2 651 
łącznie
10
patronów
268 zł 2 651 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Co Ci szkodzi :)
5 zł miesięcznie
Dzięki! Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka 🌱
10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Grosz do grosza a będzie na worki do kosza 🐔 Raz w roku wysyłamy zestaw autorskich naklejek.
20 zł miesięcznie
Kłaniamy się w pas! Raz w roku wysyłamy pakiet autorskich pocztówek oraz naklejki 🚀
50 zł miesięcznie
Zyskujesz naszą ogromną wdzięczność (bezcenne) i tytuł mecenasa pracowni 🥉 Twój portret w wielkości zdjęcia legitymacyjnego zawiśnie na ścianie. Raz w roku wysyłamy pakiet pocztówek, autorską torbę bawełnianą z nadrukiem oraz naklejki.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
W tym dniu uroczystym
podziękować chcemy
Zaśpiewać, zatańczyć,
jak tylko umiemy.💃
Dostajesz od nas pakiet z poprzedniego progu poszerzony o autorską koszulkę. Dodatkowo Twój portret (format a4) zawiśnie na ścianie fundatorów w pracowni. 🥈
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteś naszym finansowym bogiem, uświadom to sobie sobie.🥇Trafia do Ciebie pakiet z poprzedniego progu. Dodatkowo Twój portret w złotej ramie wieszamy na ścianie fundatorów. Ciebie zapraszamy do pracowni na obiad z kawą, ciastem i z nami. 🎂
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Dzięki. W zamian (po 3 miesiącach od 1 wpłaty) namalujemy wielkoformatowy portret Ciebie w koronie na białym koniu z latającą miniaturą pracowni na tle złotego nieba.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SERWIS - Pracownia Galeria w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pracownia Galeria SERWIS to miejsce tworzone przez Kolektyw Zbiór - studentów i absolwentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. W SERWISIE chcemy organizować wystawy, spotkania, wymiany, ale jest to także miejsce naszej pracy twórczej.

O SERWISIE

SERWIS powstał w marcu tego roku. W miejscu, w którym, jak słyszeliśmy, był kiedyś sklep spożywczy, sklep z telewizorami, sklep z chemią domową no i serwis rowerowy, który zainspirował nazwę galerii. My nadaliśmy tej przestrzeni nowe życie. Na kilka tygodni staliśmy się ekipą remontową - gipsowaliśmy, tynkowaliśmy, szlifowaliśmy i malowaliśmy. Jak odpadało, to uczyliśmy się na błędach. Kosztowało nas to wiele trudów i wyrzeczeń, które nareszcie zaowocowały. Nasz SERWIS stał się sferą twórczych poszukiwań i inspiracji, a także nowym tematem do rozmów dla okolicznych mieszkańców - bo pracownia artystyczna na Gajowicach to niemała sensacja. W październiku zrobiliśmy wystawę “Ceregiele”, otwierającą galerię przy ulicy Hallera. Opierała się na motywie zabawy w podchody. Całe wydarzenie pozwoliło gościom wernisażu wczuć się w klimat tego miejsca, a także podróżować między wszystkimi pracami i przestrzeniami. TUTAJ możecie zobaczyć relację z wystawy. 

 

 

TROCHĘ O NAS

Nazywamy się Kolektyw Zbiór Pusty. Powstaliśmy w 2020 roku z potrzeby spotkania w pandemicznym świecie. Zorganizowaliśmy dotychczas m.in: ogólnopolski open call “Ciuciubabka” z wystawą w galerii MD_S w sierpniu 2021, warsztaty malarskie dla seniorów "Podwórko" w ramach programu Mikrogranty w listopadzie 2021 czy warsztaty charytatywne dla Ukrainy "Ilustracja dla każdego" w Sztuce Na Miejscu w marcu 2022. Więcej o naszych działaniach TUTAJ i TUTAJ. Nie robimy wspólnych prac. Staramy się stworzyć dla siebie przestrzeń, w której wzajemnie popychamy się do przodu, wymieniamy inspiracjami i wymyślamy inicjatywy kulturalne. 

 

CO TERAZ I CO DALEJ?

W tej chwili pracujemy nad powstaniem Galerii Szybka. Będzie to dostępna całodobowo przestrzeń wystawowa w witrynie SERWISU, do której chcemy zapraszać zaprzyjaźnionych artystów i dać im możliwość zaaranżowania charakterystycznej przestrzeni witryny lub wyeksponowania konkretnej pracy. 

Oprócz tego chcielibyśmy zorganizować cykl warsztatów, wystaw i spotkań oraz nawiązać współpracę z innymi kolektywami z Polski. 

Działalność pracowni jest niekomercyjna. Zależy nam na rozwoju kulturalnym. Mamy mnóstwo energii do działania, ale brakuje nam pieniędzy. Większość naszych środków przeznaczamy na utrzymanie miejsca, opłatę kosztów administracyjnych i rachunków. Dodatkowo każdy pomysł na działanie wiąże się z wydatkami, które nas bardzo ograniczają. Organizacja wystaw wymaga zakupu elementów montażowych - np. farb, sklejki do zbudowania ściany w witrynie, masy szpachlowej, narzędzi i wiele innych. Wasza pomoc może usprawnić funkcjonowanie SERWISU i umożliwić realizację wszystkich naszych pomysłów.

 

Cele Autora

Utrzymanie SERWISU, organizacja wystaw, prace remontowe
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 732 zł brakuje
5%
Bezproblemowe utrzymanie miejsca - opłata rachunków i kosztów administracyjnych.
Organizacja kolejnych wystaw, dostosowanie galerii do każdej z nich (po każdej wystawie trzeba uzupełnić ubytki po gwoździach i odmalować ściany) i drukowanie plakatów oraz materiałów promocyjnych.
Organizacja warsztatów i spotkań.
Odnowienie fasady i dalsze prace remontowe (m.in. odnowienie witryn, wymiana lamp w pracowni, zakup profesjonalnego oświetlenia wystawienniczego, przekształcenie jednego z pomieszczeń w przestrzeń galeryjną).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SERWIS - Pracownia Galeria już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Tomaszewska Le
Agnieszka Tomaszewska Le
20 zł
Maria Zięba
Maria Zięba
20 zł
Jagoda Skawska
Jagoda Skawska
20 zł
Wojtek Trojanowski
Wojtek Trojanowski
50 zł
Julianna Wójcik
Julianna Wójcik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.