Shappi Workshop

W Patronite od 06.02.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1477

Liczba Patronów: 1415

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
230 miesięcznie
22 650 łącznie
Polska cosplayerka ,której żaden strój nie jest straszny! Wykonuje kostiumy,peruki, poradniki, filmy na YouTube.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Ola, znana również jako Shappi i od 2009 roku zajmuje się Cosplayem. Ta pasja zmieniła całe moje życie i stała się jego ogromną częścią :)

Jeżeli jesteś tu by wesprzeć moją pracę, jesteś ciekawy jak wygląda życie cosplayera lub chcesz nauczyć się wykonywać kostiumy - Witaj!

Cosplay dla mnie to możliwość wyrażania siebie, spełniania artystycznych wyzwań i świetna zabawa. Wykonałam już ponad 70 strojów! Niewiele jest technik, których bym już nie spróbowała, a szczególnie pasjonuje się wykonywaniem zbroi i rekwizytów.  Kostiumy jakie wybieram zawsze niosą ze sobą jakieś wyzwanie, które rozwija mnie jako twórcę.

Stroje wykonuje już od 9 lat, co naturalnie sprawia, że wchłonęłam nieco wiedzy, czy wymyśliłam swoje sposoby na ich tworzenie. Mocno wierzę w to, że warto dzielić się tym co kochamy, więc nie tylko wykonuję nowe cosplaye, czy wymyślne sesje zdjęciowe, ale również opracowuję poradniki dla początkujących! Tworzę je w formie tutoriali na Youtube oraz obszernych postów na Facebooku, a także prowadzę panele dyskusyjne na konwentach. Aktywnie wspieram nowych cosplayerów. U mnie więc zawsze możesz liczyć na pomoc i poradę!

Jako cosplayerka, w Polsce czynnie biorę udział kreowaniu tego środowiska, jak i promuje go w "mainstreamie": szkołach, telewizji, gazetach oraz Youtube. Wierzę, że Nasza pasja jest unikalna i może wywoływać uśmiech na twarzach wielu osób! Dzięki Patronite będę mogła jeszcze więcej swojego czasu poświęcić temu zajęciu. Możecie spotkać mnie na wielu imprezach tematycznych w całej Polsce, jak i w Europie, więc na pewno jest szansa na spotkania i rozmowę.

Jeżeli zdecydujesz się na wsparcie mojej pracy, możesz spodziewać się czegoś w zamian! Nie tylko uzyskasz dostęp do nie publikowanych nigdzie fotek zza kulis, ale i pierwszy zobaczysz wszystkie sesje zdjęciowe, filmiki i plany. Możesz wziąć aktywny udział w wyborze moich nowych strojów czy pomysłów na poradniki! Zaproszę Cię także do mojego warsztatu (choć na razie to tylko pokój z dużym balkonem ;D) gdzie pokażę Ci krok po kroku jak wykonuję stroje i odpowiem na każde pytanie związane z cosplayem. Na Patronite oferuję również ekskluzywne zdjęcia, plakaty i polaroidy, których nie dostanie nikt inny.

Twoje wsparcie pozwoli mi na rozwinięcie mojej działalności. Chciałabym przeznaczać środki z Patronite w pełni na tworzenie strojów, których proces powstawania będziesz mógł obserwować! Taki skończony projekt będzie Naszym wspólnym dziełem :)

Dziękuje Ci za każde wsparcie!

Moja tablica na Patronite będzie aktualizowana regularnie przez cały miesiąc - postami z wczesnymi linkami do filmików na Youtube, fotkami z najnowszych sesji, jak i wszystkim innym, czym będę chciała się z Wami dzielić!

Nagrody za progi 4 i 5 będą rozsyłane przez Pocztę Polską, pod koniec każdego miesiąca, po zaksięgowaniu wpłaty.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 40 zł
Selafont
Selafont
Próg: 100 zł
Misaki Ayuzawa
Misaki Ayuzawa
Próg: 15 zł
Aleška Satakieli
Aleška Satakieli
Próg: 15 zł
Korages
Korages
Próg: 15 zł