Avatar użytkownika

Shappi Workshop

1
patron
15 
miesięcznie
23 935 
łącznie
1
patron
15 zł 23 935 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje Ci serdecznie za wsparcie mojej pracy ! Grosz do grosza... i będzie cosplay! :D

❤ Otrzymujesz dostęp do zamkniętej tablicy, tylko dla Patronów, pełnej zdjęć z pracy nad strojami, selficzków, tajemnych planów czy fotek z moich wyjazdów - i to wszystkie przed publikacją gdziekolwiek indziej! Dowiesz się o tym jako pierwszy/a!
15 zł miesięcznie
Próg dla Patronów, którzy chcą Aktywnie uczestniczyć w tym co tworzę! Jesteście super :)

❤ Otrzymasz dostęp do zamkniętej tablicy tylko dla Patronów
❤ Głosuj i pomóż mi wybrać kolejne projekty jakie wykonam
❤ Jako pierwszy/a zobaczysz moje filmiki na Youtube! ( o najmniej dwa nowe filmiki w miesiącu!)
❤ Jako pierwszy/a zobaczysz moje najnowsze sesje zdjęciowe! (co najmniej jedna duża sesja w miesiącu!)
❤ Tylko na Patreonie będę rozpisywać się dokładnie jak wykonałam elementy stroju - opiszę techniki, materiały, koszta oraz porady dotyczące konkretnego kostiumu :)
40 zł miesięcznie
Tęsknisz za moimi streamami i marzy Ci się dedykowana fotka? To próg dla Ciebie! :)

❤ Wszystko to co poprzednio plus :
❤ Fotki i filmiki zza kulis moich wyjazdów, sesji zdjęciowych i konwentów :)
❤ Raz w miesiącu livestream tylko dla moich Patronów!
❤ Jedyna w swoim rodzaju, dedykowana fotka, tylko dla Ciebie <3 Z derpem, czy z uśmiechem i to w najnowszych strojach i stylizacjach - z myślą o Tobie!
60 zł miesięcznie
Nie wystarczają Ci fotki na ekranie komputera? Lubisz ekskluzywne rzeczy? Nie ma problemu!

❤ Wszystko to co poprzednio, plus :
❤ Podpisany przeze mnie plakat 20 x 30 (A4) ze zdjęciem ekskluzywnym tylko dla Patronów. Co miesiąc inne zdjęcie! Nie zobaczysz go na moim sklepie, ani konwencie - tylko tutaj! :)
❤ Ręcznie napisany liścik w przesyłce gdzie osobiście podziękuje Ci za wsparcie (i prawdopodobnie dokleję masę uroczych rzeczy ;D) <3
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
STÓJ, SZALONY!! To mój najwyższy próg z najcenniejszymi nagrodami. Dziękuje Ci serdecznie za tak hojne wsparcie!

❤ Poziom za 5, 10, 40 zł, plus :
❤ Dwa podpisane przeze mnie plakaty 20 x 30 (A4) ze zdjęciami ekskluzywnym tylko dla Patronów, różnymi co miesią ! Nie zobaczysz ich na moim sklepie ani konwencie - tylko tu ! :)
❤ Prawdziwa gratka - otrzymasz polaroid! Nikt inny nie będzie miał takiej fotki jak Ty - wykonam ją specjalnie dla Ciebie w stroju miesiąca i podpiszę z dedykacją :)
❤ Ręcznie napisany liścik w przesyłce gdzie osobiście podziękuje Ci za wsparcie (i prawdopodobnie dokleję masę uroczych rzeczy ;D) <3

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Shappi Workshop w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Polska cosplayerka ,której żaden strój nie jest straszny! Wykonuje kostiumy,peruki, poradniki, filmy na YouTube.

Cześć! Nazywam się Ola, znana również jako Shappi i od 2009 roku zajmuje się Cosplayem. Ta pasja zmieniła całe moje życie i stała się jego ogromną częścią :)

Jeżeli jesteś tu by wesprzeć moją pracę, jesteś ciekawy jak wygląda życie cosplayera lub chcesz nauczyć się wykonywać kostiumy - Witaj!

Cosplay dla mnie to możliwość wyrażania siebie, spełniania artystycznych wyzwań i świetna zabawa. Wykonałam już ponad 70 strojów! Niewiele jest technik, których bym już nie spróbowała, a szczególnie pasjonuje się wykonywaniem zbroi i rekwizytów.  Kostiumy jakie wybieram zawsze niosą ze sobą jakieś wyzwanie, które rozwija mnie jako twórcę.

Stroje wykonuje już od 9 lat, co naturalnie sprawia, że wchłonęłam nieco wiedzy, czy wymyśliłam swoje sposoby na ich tworzenie. Mocno wierzę w to, że warto dzielić się tym co kochamy, więc nie tylko wykonuję nowe cosplaye, czy wymyślne sesje zdjęciowe, ale również opracowuję poradniki dla początkujących! Tworzę je w formie tutoriali na Youtube oraz obszernych postów na Facebooku, a także prowadzę panele dyskusyjne na konwentach. Aktywnie wspieram nowych cosplayerów. U mnie więc zawsze możesz liczyć na pomoc i poradę!

Jako cosplayerka, w Polsce czynnie biorę udział kreowaniu tego środowiska, jak i promuje go w "mainstreamie": szkołach, telewizji, gazetach oraz Youtube. Wierzę, że Nasza pasja jest unikalna i może wywoływać uśmiech na twarzach wielu osób! Dzięki Patronite będę mogła jeszcze więcej swojego czasu poświęcić temu zajęciu. Możecie spotkać mnie na wielu imprezach tematycznych w całej Polsce, jak i w Europie, więc na pewno jest szansa na spotkania i rozmowę.

Jeżeli zdecydujesz się na wsparcie mojej pracy, możesz spodziewać się czegoś w zamian! Nie tylko uzyskasz dostęp do nie publikowanych nigdzie fotek zza kulis, ale i pierwszy zobaczysz wszystkie sesje zdjęciowe, filmiki i plany. Możesz wziąć aktywny udział w wyborze moich nowych strojów czy pomysłów na poradniki! Zaproszę Cię także do mojego warsztatu (choć na razie to tylko pokój z dużym balkonem ;D) gdzie pokażę Ci krok po kroku jak wykonuję stroje i odpowiem na każde pytanie związane z cosplayem. Na Patronite oferuję również ekskluzywne zdjęcia, plakaty i polaroidy, których nie dostanie nikt inny.

Twoje wsparcie pozwoli mi na rozwinięcie mojej działalności. Chciałabym przeznaczać środki z Patronite w pełni na tworzenie strojów, których proces powstawania będziesz mógł obserwować! Taki skończony projekt będzie Naszym wspólnym dziełem :)

Dziękuje Ci za każde wsparcie!

Moja tablica na Patronite będzie aktualizowana regularnie przez cały miesiąc - postami z wczesnymi linkami do filmików na Youtube, fotkami z najnowszych sesji, jak i wszystkim innym, czym będę chciała się z Wami dzielić!

Nagrody za progi 4 i 5 będą rozsyłane przez Pocztę Polską, pod koniec każdego miesiąca, po zaksięgowaniu wpłaty.
 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Shappi Workshop już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Misaki Ayuzawa
Misaki Ayuzawa
15 zł
Anonimowy patron
5 zł
Tomasz Pawlik
Tomasz Pawlik
60 zł
Mateusz Szewc
Mateusz Szewc
15 zł
Krzysztof Bęczkowski
Krzysztof Bęczkowski
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.