Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club

W Patronite od 09.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2737

Liczba Patronów: 2997

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
970 łącznie

Dajemy radę

300 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Może niczego nam z radości nie urwie, ale taka kwota wsparcia pozwoli nam przetrwać nawet w czasach lockdown-ów i blokad wszelkiej działalności kulturalnej.

Pozwoli to opłacić domeny projektów, hosting stron, obsługę księgową (bo Urzędy Skarbowe raczej nie zapomną), wsparcie prawne (w razie czego), może także drobne realizacje foto i wideo.

Podcasty wideo

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

Czasy trudne, zamiast spotykać się w realu, coraz częściej spotykamy się w przestrzeni wirtualnej. Obawiamy się, że rok przyszły będzie wyglądał podobnie i do takich działań się przygotowujemy. Chcemy mimo wszystko i na przekór rzeczywistości być jak najbliżej Was, dać Wam szansę na lepsze poznanie naszych działań, zrozumienie obranych kierunków i wymianę poglądów.

Oprócz transmisji live chcemy także uruchomić podcasty, które pozwolą Wam zajrzeć za kulisy, posłuchać wywiadów z artystami biorącymi udział w naszych projektach, od muzyków, przez grafików i plastyków, po artystów teatru tańca czy sztuk wizualnych. Ponad to chcemy Wam prezentować osoby, które tworzą nasze projekty, jak koordynatorów, akustyków, oświetleniowców, a więc tych, którzy często są gdzieś w tle, widoczni dla bywalców koncertów, ale jakże często bez prawa głosu. A bez ich pracy nie udało by się zrealizować żadnego przedsięwzięcia.

Chcemy iść o krok dalej. Chcemy docierać do ludzi tworzących w branży kulturalnej, muzycznej, jazzowej, plastycznej, graficznej, teatralnej i nie tylko. Pokazywać ich, jak sobie radzą w tych trudnych czasach, jakie projekty planują, uruchamiają, jakie sposoby i platformy wybierają do prezentacji i dlaczego właśnie takie.

Chcemy Wam pokazać ludzi. Rozmawiać z nimi i dać Wam możliwość rozmowy z nimi.

Stąd plan by uruchomić cykl podcastów wideo, cyklicznych, w odstępach dwutygodniowych. Realizowanych na żywo, z możliwością zadawania pytań na czacie. A może nie tylko, zobaczy na co technologia jeszcze nam pozwoli, bo nie będziemy się skupiać tylko na jednej platformie komunikacyjnej.

Jeśli uzbieramy wyznaczoną kwotę zaczynamy produkować podcasty z częstotliwością co dwa tygodnie. Będziemy się przemieszczać, czyli będziemy bywać u naszych rozmówców. Jesteśmy mobilni.

A Wy będziecie mogli poznać bliżej człowieka kryjącego się za znanym artystą, muzykiem, grafikiem, aktorem, wydawcą, producentem, koordynatorem, akustykiem, oświetleniowcem, filmowcem.

Realizacja koncertów online największych polskich gwiazd

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 980 zł

brakuje

Jeśli uda nam się zebrać taką kwotę miesięcznie, możemy zaproponować naszym Patronom prawdziwie ekskluzywne wydarzenia kulturalne.

Będzie to cykl koncertów online w najwyższej jakości wizualnej i dźwiękowej, w którym wystąpią gwiazdy polskiej sceny jazzowej. Wszystko to dostępne wyłącznie dla naszych Patronów.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Schmidt
Piotr Schmidt
Próg: 20 zł
Grzegorz Matula
Grzegorz Matula
Próg: 20 zł
Łukasz Malina
Łukasz Malina
Próg: 20 zł
Witold Bednarczuk
Witold Bednarczuk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Monika Zakrzewska
Monika Zakrzewska
Próg: 10 zł