Avatar użytkownika

Sky This Warszawa

2
patronów
40 
miesięcznie
800 
łącznie
2
patronów
40 zł 800 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Patron - Promocja ultimate

Dziękujemy za wsparcie, to dla nas niesamowita sprawa. Twoja wpłata przyczyni się do promocji ultimate w Warszawie. Środki zostaną przeznaczone na organizację otwartych zajęć rekreacyjnych dla mieszkańców miasta.

Nasi Patroni otrzymają specjalne podziękowania z zajęć ultimate, które zorganizujemy w tym roku! Lista Patronów będzie dostępna na naszej stronie: skythis.pl oraz w relacji z wydarzenia na Facebooku i Instagramie.
10 zł miesięcznie
Patron - Rozwój drużyny

Dziękujemy za wsparcie, to dla nas niesamowita sprawa. Twoja wpłata przyczyni się do rozwoju naszej drużyny. Środki zostaną przeznaczone na opłaty turniejowe w 2022 roku.

Nasi Patroni otrzymają specjalne podziękowania z młodzieżowych mistrzostw, na których zagramy w tym roku! Lista Patronów będzie dostępna na naszej stronie: skythis.pl oraz w relacji z wydarzenia na Facebooku i Instagramie.
12 zł miesięcznie
Patron - Szkolenie kadr

Dziękujemy za wsparcie, to dla nas niesamowita sprawa. Twoja wpłata przyczyni się do przygotowania kadry szkoleniowej ultimate frisbee. Środki zostaną przeznaczone na rozwój naszych trenerów oraz szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów w całej Polsce.

Nasi Patroni otrzymają specjalne podziękowania z warsztatów i szkoleń, na których będziemy lub zorganizujemy w tym roku! Lista Patronów będzie dostępna na naszej stronie: skythis.pl oraz w relacji z wydarzenia na Facebooku i Instagramie.
20 zł miesięcznie
Patron - Rozwój regionów

Dziękujemy za wsparcie, to dla nas niesamowita sprawa. Twoja wpłata przyczyni się do rozwoju i promocji ultimate w innych regionach Polski. Z tych środków będziemy finansowali koszty organizacji warsztatów i szkoleń z ultimate w różnych miastach.

Nasi Patroni otrzymają specjalne podziękowania z warsztatów dla uczniów, które zorganizujemy w tym roku! Lista Patronów będzie dostępna na naszej stronie: skythis.pl oraz w relacji z wydarzenia na Facebooku i Instagramie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sky This Warszawa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy młodzieżową drużyną ultimate frisbee z Warszawy. Od ponad 2 lat rozwijamy ten niezwykle widowiskowy i wyjątkowy sport drużynowy w stolicy. Prowadzimy warsztaty w szkołach i pokazy dla mieszkańców. Rozwijamy drużyny w innych regionach Polski oraz szkolimy nauczycieli wychowania fizycznego.

Sky This Warszawa to drużyna ultimate frisbee dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Skupiamy w naszych szeregach graczy od 6 do 100 lat. To pierwszy taki projekt skierowany do młodych mieszkańców stolicy i zarazem jeden z pierwszych w kraju.

Ultimate to wyjątkowy sport drużynowy, w którym trzeba, tak podawać do siebie dysk frisbee, by złapać go w strefie punktowej bronionej przez przeciwników.

6 powodów, które czynią ten sport wyjątkowym:

- Dysk frisbee, który wymaga opanowania nowych umiejętności rzucania i łapania. Inaczej trzeba rzucić, gdy wiatr wieje z przodu, inaczej gdy z tyłu, a jeszcze inaczej, jeśli wieje z boku. Jest co najmniej kilkadziesiąt sposobów na rzucenie frisbee, dlatego każdy rzut to niesamowite wyzwanie. Najlepsi potrafią rzucić dysk na ponad 100 metrów.

- Sport drużynowy, w którym nie da się samemu wykończyć akcji. Zawsze musisz podać do partnera z drużyny, dlatego bardzo ważne jest zgranie i współpraca.

- To jeden z niewielu sportów koedukacyjnych, w których drużyny składają się zarówno z kobiet, jak i mężczyzn. 

- Na boisku nie ma sędziego. To gracze są odpowiedzialni za czystość gry i prawidłowe rozstrzygnięcie kwestii spornych. To sport, w którym liczy się szacunek do przeciwnika i otwartość na argumenty drugiej strony.

- To sport bezkontaktowy, w którym ogromne znaczenie mają zasady fair play oraz Spirit of the Game. Gra z dużym zaangażowaniem jest wskazana, ale nigdy nie powinna mieć miejsca kosztem, przestrzegania obowiązujących zasad oraz przyjemności i radości z gry.

- Gra w ultimate nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy dysk, grupka znajomych i kawałek równej przestrzeni. Mecze w rekreacyjnej odmianie ultimate mogą być rozgrywane zarówno na boisku, w parku czy na plaży. Wielkość drużyny, rozmiar boiska i czas gry mogą być dostosowane do liczby uczestników, ich wieku czy umiejętności.

fot. Warszawska Liga Ultimate

 

W ultimate liczy się, nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim współpraca, gra fair play i dobra zabawa. Wartości, które niesie ultimate: szacunek do przeciwnika, otwartość, tolerancja i dobra komunikacja, przekazujemy młodym zawodnikom, dbając o ich kondycję fizyczną i zdrowie.

 

Nasze cele:

Naszym najważniejszym celem jest rozwijanie ultimate w Warszawie i okolicach, zwłaszcza wśród najmłodszych. Organizujemy zajęcia i treningi dla graczy zrzeszonych w klubie. Pokazujemy im piękno sportu, dbając o kondycję fizyczną i zdrowie. Uczymy rozwiązywania kwestii spornych na boisku bez udziału sędziego, w duchu zasad fair play.

Warszawska Liga Ultimate fot. Warszawska Liga Ultimate

 

Dodatkowo prowadzimy lekcje pokazowe w szkołach podstawowych i średnich w całej Polsce. Realizujemy szkolenia dla nauczycieli i trenerów przygotowujące do poprowadzenia zajęć z frisbee dla różnych grup wiekowych. Organizujemy zawody w ultimate i grach pokrewnych, obozy sportowe oraz aktywności i konkursy dla mieszkańców.

 

Dołącz do grona Patronów, które wspierają rozwój ultimate frisbee wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za pomoc!

 

 

 

Cele Autora

Szkolenie kadr
  • 500 zł miesięcznie
  • 460 zł brakuje
8%
Twoja wpłata przyczyni się do przygotowania kadry szkoleniowej ultimate frisbee. Środki zostaną przeznaczone na rozwój naszych trenerów oraz szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów w całej Polsce.
Rozwój drużyny
  • 500 zł miesięcznie
  • 460 zł brakuje
8%
Twoja wpłata przyczyni się do rozwoju naszej drużyny. Środki zostaną przeznaczone na opłaty turniejowe na zawodach, na których zagramy w 2022 roku.
Promocja ultimate
  • 500 zł miesięcznie
  • 460 zł brakuje
8%
Środki zostaną przeznaczone na organizację otwartych zajęć rekreacyjnych dla mieszkańców Warszawy.
Rozwój regionów
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 960 zł brakuje
4%
Twoja wpłata przyczyni się do rozwoju i promocji ultimate w innych regionach Polski. Z tych środków będziemy finansowali koszty organizacji warsztatów i szkoleń z ultimate w różnych miastach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sky This Warszawa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Olesińska
Katarzyna Olesińska
20 zł
Julian Liwszic
Julian Liwszic
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.