Avatar użytkownika

Słodki Pomysł - Magdalena Indyka

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Słodki Pomysł - blog z przepisami na torty, kremy, biszkopty i ciasta. Uważam że zakalec to nie porażka, tylko droga do sukcesu kulinarnego! Dlatego staram się przełamać Twój strach przed rozbiciem pierwszego jajka, abyś mógł/a cieszyć się swoimi słodkimi dziełami.

Cześć! Jestem Magda, autorka słodkiego bloga 'Słodki Pomysł', gdzie od kilku lat dzielę się z innymi wiedzą i sprawdzonymi przepisami na kremy, torty i inne słodkości. Przez moją społeczność nazywana jestem 'Kremowe Guru' i to największe dla mnie wyróżnienie! Uwielbiam kremy do tortów i mogłabym je jeść na śniadanie, obiad i kolację! Dlatego już dziś zostań moim patronem, wybierając jeden z progów: 5, 10, 20 zł miesięcznie, aby nigdy tych kremów nie zabrakło!

Od kilku lat, na moim blogu i profilach społecznościowych (IG, FB i YT), dzielę się sprawdzonymi przepisami, wiedzą i doświadczeniem. 

Lubię pomagać i doradzać w kwestii robienia kremów i tortów. Widać to w każdym przepisie, który pojawia się na blogu. Nie poddaję się i każda porażka to dla mnie krok do sukcesu kulinarnego. Uwielbiam testować, modyfikować przepis nawet kilka razy, aż zadowoli moje kubki smakowe i uznam, że może być pokazany innym. Każdego dnia dostaję feedback od moich czytelników w postaci zdjęcia pięknego, słodkiego dzieła kulinarnego. To sprawia, że chcę tworzyć więcej i więcej słodkich kremów i przepisów!

Na blogu znaleźć można nie tylko przepisy na kremy, biszkopty, ciasta i kremy do tynkowania - dekorowania tortów. W każdym przepisie, krok po kroku, opisuję jak zrobić krem lub jak złożyć tort od podstaw. Załączone są również filmy z tutorialem.
 

W ten sposób staram się pomóc innym amatorom wypieków w pokonaniu strachu przed rozbiciem pierwszego jajka! Blog to nie tylko zbór sprawdzonych przepisów chwalonych przez czytelniczki. To miejsca pełne wiedzy, dzięki której jakość Twoich wypieków się poprawi. 

Nie robię tortów na zamówienie. Jestem samoukiem. Każdą wolną chwilę poświęcam na zdobywanie wiedzy i rozwijanie swojej pasji.
Dzięki poradom i przepisom, którymi się dzielę na blogu i Instagramie, wiele osób odważyło się zrobić swój pierwszy w życiu tort. Zdobyła wiernych fanów swoich wypieków. Część z nich założyła swoją własną torową działalność. Dla mnie, amatorki, to ogromne wyróżnienie i dzięki temu wiem, że to co robię jest wartościowe i potrzebne. 

Niestety po kilku latach dzielenia się za darmo z innymi słodką wiedzą przyszedł moment, gdy bez wsparcia finansowego nie dam rady rozwijać siebie i bloga. Każdego dnia dziękuję, że mój komputer się uruchomił. Nieważne, że mam sprawny aparat i telefon. To komputer jest głównym narzędziem mojej pracy. Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, pewnych ograniczeń nie przeskoczę, szczególnie tych finansowych. Składniki są coraz droższe. Do tego dochodzą opłaty związane z prowadzeniem bloga.

Dlatego, za namową moich czytelniczek, założyłam profil na Patronite. By dzięki Twojemu wsparciu mogła nadal tworzyć słodkie, sprawdzone przepisy i dzielić się nimi z Tobą na blogu www.slodkipomysl.pl

Założenie profilu na Patronite wiąże się u Mnie z założeniem działalności. A prowadzenie działalności wiąże się z opłatami. Wasze wpłaty w pierwszej kolejności przeznaczę na:

  • prowizję dla portalu Patronite i operatorów płatności
  • ZUS + podatek + księgowa
  • produkty i składniki do przepisów

Jak Wam chcę podziękować? 

W każdym progu opisałam sposób w jaki chcę Wam podziękować za wsparcie.
Ale już w tym miejscu ogromnie dziękuję za każdą cenną złotówkę! 

UWAGA!

Po wybraniu progu i ukończeniu transakcji, oczekuj na wiadomość ode mnie w swojej skrzynce wiadomości na Patronite (wiadomości nie są wysyłane na podane adresy mailowe). Każdy nowy Patron otrzymuje wiadomość z powitaniem i opisem co dalej. 
 

Przepisy w progu za 10 i 20 zł będą pojawiać się na moim profilu na Patronite. Będę wysyłać powiadomienia, gdy się pojawią. 

Słodko pozdrawiam!
Magdalena Indyka