Słodki Pomysł - Magdalena Indyka

W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1810

Liczba Patronów: 989

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
Słodki Pomysł - blog z przepisami na torty, kremy, biszkopty i ciasta. Uważam że zakalec to nie porażka, tylko droga do sukcesu kulinarnego! Dlatego staram się przełamać Twój strach przed rozbiciem pierwszego jajka, abyś mógł/a cieszyć się swoimi słodkimi dziełami.

O Autorze

Cześć! Jestem Magda, autorka słodkiego bloga 'Słodki Pomysł', gdzie od kilku lat dzielę się z innymi wiedzą i sprawdzonymi przepisami na kremy, torty i inne słodkości. Przez moją społeczność nazywana jestem 'Kremowe Guru' i to największe dla mnie wyróżnienie! Uwielbiam kremy do tortów i mogłabym je jeść na śniadanie, obiad i kolację! Dlatego już dziś zostań moim patronem, wybierając jeden z progów: 5, 10, 20 zł miesięcznie, aby nigdy tych kremów nie zabrakło!

Od kilku lat, na moim blogu i profilach społecznościowych (IG, FB i YT), dzielę się sprawdzonymi przepisami, wiedzą i doświadczeniem. 

Lubię pomagać i doradzać w kwestii robienia kremów i tortów. Widać to w każdym przepisie, który pojawia się na blogu. Nie poddaję się i każda porażka to dla mnie krok do sukcesu kulinarnego. Uwielbiam testować, modyfikować przepis nawet kilka razy, aż zadowoli moje kubki smakowe i uznam, że może być pokazany innym. Każdego dnia dostaję feedback od moich czytelników w postaci zdjęcia pięknego, słodkiego dzieła kulinarnego. To sprawia, że chcę tworzyć więcej i więcej słodkich kremów i przepisów!

Na blogu znaleźć można nie tylko przepisy na kremy, biszkopty, ciasta i kremy do tynkowania - dekorowania tortów. W każdym przepisie, krok po kroku, opisuję jak zrobić krem lub jak złożyć tort od podstaw. Załączone są również filmy z tutorialem.
 

W ten sposób staram się pomóc innym amatorom wypieków w pokonaniu strachu przed rozbiciem pierwszego jajka! Blog to nie tylko zbór sprawdzonych przepisów chwalonych przez czytelniczki. To miejsca pełne wiedzy, dzięki której jakość Twoich wypieków się poprawi. 

Nie robię tortów na zamówienie. Jestem samoukiem. Każdą wolną chwilę poświęcam na zdobywanie wiedzy i rozwijanie swojej pasji.
Dzięki poradom i przepisom, którymi się dzielę na blogu i Instagramie, wiele osób odważyło się zrobić swój pierwszy w życiu tort. Zdobyła wiernych fanów swoich wypieków. Część z nich założyła swoją własną torową działalność. Dla mnie, amatorki, to ogromne wyróżnienie i dzięki temu wiem, że to co robię jest wartościowe i potrzebne. 

Niestety po kilku latach dzielenia się za darmo z innymi słodką wiedzą przyszedł moment, gdy bez wsparcia finansowego nie dam rady rozwijać siebie i bloga. Każdego dnia dziękuję, że mój komputer się uruchomił. Nieważne, że mam sprawny aparat i telefon. To komputer jest głównym narzędziem mojej pracy. Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, pewnych ograniczeń nie przeskoczę, szczególnie tych finansowych. Składniki są coraz droższe. Do tego dochodzą opłaty związane z prowadzeniem bloga.

Dlatego, za namową moich czytelniczek, założyłam profil na Patronite. By dzięki Twojemu wsparciu mogła nadal tworzyć słodkie, sprawdzone przepisy i dzielić się nimi z Tobą na blogu www.slodkipomysl.pl

Założenie profilu na Patronite wiąże się u Mnie z założeniem działalności. A prowadzenie działalności wiąże się z opłatami. Wasze wpłaty w pierwszej kolejności przeznaczę na:

  • prowizję dla portalu Patronite i operatorów płatności
  • ZUS + podatek + księgowa
  • produkty i składniki do przepisów

Jak Wam chcę podziękować? 

W każdym progu opisałam sposób w jaki chcę Wam podziękować za wsparcie.
Ale już w tym miejscu ogromnie dziękuję za każdą cenną złotówkę! 

UWAGA!

Po wybraniu progu i ukończeniu transakcji, oczekuj na wiadomość ode mnie w swojej skrzynce wiadomości na Patronite (wiadomości nie są wysyłane na podane adresy mailowe). Każdy nowy Patron otrzymuje wiadomość z powitaniem i opisem co dalej. 
 

Przepisy w progu za 10 i 20 zł będą pojawiać się na moim profilu na Patronite. Będę wysyłać powiadomienia, gdy się pojawią. 

Słodko pozdrawiam!
Magdalena Indyka

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Borowska
Agnieszka Borowska
Próg: 10 zł
Julita Kachel
Julita Kachel
Próg: 10 zł
Zosia Panfil- Frymark
Zosia Panfil- Frymark
Próg: 10 zł
Malwina Gros
Malwina Gros
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł