Avatar użytkownika

smakksiazki.pl

40
patronów
1 380 
miesięcznie
48 130 
łącznie
40
patronów
1 380 zł 48 130 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że przeznaczasz swoje 5 złotych na wsparcie działalności smakksiazki.pl.

To dla mnie ważne, bo kilka „pięcioków" urasta do konkretnej kwoty, którą można zainwestować w kolejne produkcje.
15 zł miesięcznie
To już trzy „pięcioki", bardzo Ci dziękuję!

Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy Patronów smakksiazki.pl, gdzie będę publikował zdjęcia/wideo z kulisów spotkań autorskich oraz nagrań.
Wspólnie będziemy rozmawiać o rozwoju bloga oraz nowych formatach, propozycjach wywiadów. Wszystko w naszych rękach!
25 zł miesięcznie
To już pięć „pięcioków"!

Oprócz bonusów z poprzednich progów, dostaniesz ode mnie pocztówkę z każdego zagranicznego wyjazdu na wywiad lub nagranie materiału. Oczywiście nie będzie to pusta pocztówka, ale z treścią tylko dla Ciebie. Decydując się na ten próg otrzymasz ode mnie także powitalne wideo, które wyślę Ci na maila.
35 zł miesięcznie
Mamy już siedem „pięcioków"!

To oznacza, że prócz bonusów z poprzednich progów dostaniesz także kubek Smaku Książki, jeśli zdecydujesz się na subskrypcję przez co najmniej 3 miesiące. Kawa i herbata będą smakowały inaczej w trakcie czytania ;)
55 zł miesięcznie
To już jedenaście „pięcioków", trzeba to jakoś uczcić!

Oczywiście uzyskujesz dostęp do bonusów z poprzednich progów (kubek również po subskrypcji co najmniej przez 3 miesiące), ale z każdego zagranicznego wyjazdu otrzymujesz nie tylko pocztówkę, ale także pozdrowienia dla Patronów od autora/autorki, z którą będę rozmawiał, które dostaniesz w wiadomości mailowej.
105 zł miesięcznie
To już hałda „pięcioków"!

Mówiąc krótko - decydując się na subskrypcję tego progu przez 5 miesięcy otrzymujesz bluzę, koszulkę oraz kubek smaku.
Oczywiście wszystkie bonusy z innych progów trafiają do Ciebie!
205 zł miesięcznie
Wybierz 205 zł
10 dostępnych miejsc
Najwyższa góra „pięcioków"!

Nawet przy subskrypcji miesięcznej otrzymujesz na starcie kubek, a okres czekania na bluzę i koszulkę skraca się z pięciu do trzech miesięcy!

Dodatkowo ustalimy wspólny termin i miejsce, żebyś zobaczyła/zobaczył jak wygląda nagranie materiału od kulis.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora smakksiazki.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Książki wyssałem z mlekiem matki, która pracowała w bibliotece. Teraz polecam te najciekawsze. Książki, chociaż biblioteki też.


Podobno życie bez literatury i podróży nie ma większego sensu, a niektórzy nawet mówią, że jest pozbawione smaku. Literackiego bloga prowadzę od siedmiu lat. Przez ten czas zabrałem Was w setki miejsc związanych z książkami, wspólnie jeździliśmy po Polsce i Europie. Nie będę ukrywał, że pandemia bardzo mocno wpłynęła na rozwój bloga. In plus. Od marca 2020 roku poprowadziłem kilkaset spotkań online. Miałem przyjemność rozmawiać m.in. z Jo Nesbo, Jeffreyem Archerem, Mają Lunde, Robertem Makłowiczem, Mariuszem Szczygłem, Kazikiem Staszewski. Mam nadzieję, że pozostaniecie ze smakiem na dłużej. 

Przez 10 lat pracowałem jako researcher i reporter telewizyjny. Strajki górników, dziury w drodze, karambole i pożary - to była moja codzienność. Od 2015 roku moim zawodowym miejscem jest smakksiazki.pl. W maju 2020 roku wspólnie z Jakubem Ćwiekiem zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce wirtualne targi książki w czasie pandemii - Viralowe Targi Książki. 

Na co dzień na fanpejdżu znajdziecie polecenia wideo najciekawszych tytułów, Literackie Przeglądy Prasy (środa i niedziela o 20:00), cykl komiksowy oraz o zapomnianych książkach. 

Rok później zostałem nagrodzony przez Polską Izbę Książki za promocję czytelnictwa w Internecie, docenił mnie także portal granice.pl, który umieścił smakksiazki.pl w TOP 10 influencerów książkowych. Jestem także dumnym Ambasadorem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Od stycznia 2021 partnerem bloga jest Legimi. 

Od 21 lutego na fanpejdżu będzie trwał Salon Smaku Ksiażki - cykl paneli branżowych oraz spotkań z pisarkami i pisarzami. 

 

Cele Autora

Podróże ze smakiem
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 620 zł brakuje
46%
Przy tej kwocie mogę swobodnie pokazywać Wam Polskę i Europę śladami książek i ich bohaterów co najmniej raz w miesiącu. Będą relacje na grupie patronackiej, unikatowe materiały, zdjęcia i lajfy dostępne tylko dla członkiń i członków zamkniętej grupy na Facebooku.
Podróże ze smakiem, ale dalsze
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 4 620 zł brakuje
23%
Tu już można latać i jeździć dalej, albo bliżej, ale na dłużej i nagrać kilka materiałów. Poza tym będzie wszystko jak celu poprzednim, czyli dużoooooo literackiego dobra.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora smakksiazki.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Kośka
Marcin Kośka
25 zł
Kamila Tosza
Kamila Tosza
55 zł
Joanna Ciszak
Joanna Ciszak
15 zł
Yenna Magiczna
Yenna Magiczna
55 zł
Ania D
Ania D
55 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.