Avatar użytkownika

Smart Magic

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Na symboliczna kawkę, abyśmy mieli energię na pisanie i nagrywanie, kolejnych materiałów dla Was!
10 zł miesięcznie
Każdy kto zdecyduje nas wesprzeć kwotą 10zł zostanie umieszczony w specjalnej zakładce z podziękowaniami na naszej stronie www.smartmagic.pl Oczywiście jeśli będzie tego chciał.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Chętnie bierzemy pod uwagę sugestie naszych czytelników w kwestii poruszanych tematów. Prośby patronów, którzy wesprą nas, będą szczególnie brane pod uwagę i w pierwszej kolejności przy rozpatrywaniu tematów do poruszenia na przyszłość na naszej stronie. Rozpatrywane będą tylko tematy zgodne z tematyka Smart Magic i na tyle ile będzie to w naszym zasięgu do realizacji.

Osoby, które się na to zdecydują, również zostaną umieszczone w specjalnej liście na naszej stronie www.smartmagic.pl z podziękowaniami, pod warunkiem, że będą tego chciały.

Projekt Smart Magic jest obecnie inicjatywą hobbistyczną i poświęcamy na niego swój wolne momenty po godzinach, starając się robić materiały i pomagać na tyle ile pozwala nam czas i nasze kompetencje. Dlatego też prosimy o cierpliwość.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Smart Magic w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Smart Magic - znajdziesz tu inteligentne rozwiązania dla twojego domu. Inteligentny dom to systemy i sieć urządzeń, które są połączone ze sobą dają możliwość wydawania poleceń na różne sposoby. Piszemy o nowościach, testujemy i analizujemy sprzęty Smart Home i pokazujemy rozwiązania.

Smart Magic - znajdziesz tu inteligentne rozwiązania dla twojego domu. Inteligentny dom to systemy i sieć urządzeń, które są połączone ze sobą dają możliwość wydawania poleceń na różne sposoby. 

Piszemy o nowościach, testujemy i analizujemy sprzęty Smart Home, pokazujemy rozwiązania i pomagamy w temacie urządzeń do domowej automatyki.

Dziękujemy! Wszystkim tym, którzy są z nami.

Zapraszamy do
>> polubienia naszego fanpage’a na Facebooku 😁👍

Także zachęcamy do
>> subskrypcji naszego kanału na YOUTUBE 😁👍

Na naszym kanale YouTube
 znajduje się wiele wartościowych treści o Smart Home. A dzięki Waszym subskrypcjom będziemy mogli rozwijać się jeszcze bardziej! 😉

 

 

Cele Autora

Utrzymanie serwisu
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Koszty utrzymania i rachunki, zmora każdego. Będziemy niesamowicie wdzięczni za wsparcie w co miesięcznych opłatach dotyczących podstawowych rozliczeniach – serwer, domena, obsługa techniczna…itp

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Smart Magic już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.