Sowińscy Bonsai Squad

W Patronite od 21.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 338

Liczba Patronów: 239

Zostań Patronem
Kup na prezent
75 patronów
1 356 miesięcznie
14 716 łącznie

ZREALIZOWANY! Sprzęt do nagrań w serwisie YouTube

5 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

3 644 zł

brakuje

Rozwijam swoje umiejętności i przezwyciężam własny, mentalny opór. Nie jest to prosta sprawa dla staruszka, ale dzięki Wam nie mam wyjścia i jest to możliwe. Mam nadzieję, że Junior będzie pomagał w realizacjach przyszłych projektów. Podziwiam to kosmiczne pokolenie z kosmicznymi pomysłami. Jakąś ich część zrobimy wspólnie na nowym sprzęcie. Dzięki

Rozbudowa studia Sowińscy Bonsai Squad

12 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

10 644 zł

brakuje

Studiowanie KEIDO bez Tokonomy to karkołomne przedsięwzięcie. Przestrzeń dla obiektu jest jak rytm w muzyce. Bez niej nie da się studiować KEIDO w zgodzie z harmonią, szacunkiem , czystością i spokojem.
Ze zgromadzonych do końca roku środków zamierzam zrobić kompletną tokonomę. Jeśli się uda to na Nowy Rok ustawię pierwszą aranżację. Z przyjemnością podzielę się z Wami efektem swojej nauki podczas spotkań on-line i na warsztatach w tzw. realu.

Serce tokonomy, czyli zbiór sztuki

13 200 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

11 844 zł

brakuje

Innymi słowy kolekcja różnych „akcesoriów”, które będą wykorzystywane do aranżacji tokonomy. Stoliki, jity, zwoje, okimono, rzeźby, figurki i suiseki. Zamierzamy zgromadzić zbiór dzieł sztuki zarówno z Japonii, jak i naszych rodzimych, w tym zaprzyjaźnionych artystów, które będą wykorzystywane przy ustawianiu kazari. Z tych studiów przypadków skorzystają bez wątpienia wszyscy zainteresowani. Chcemy dostarczać tą subtelną i szczególną formę rozrywki, mając jednocześnie nadzieję na jej rozpropagowanie i „zarażenie” nią szerszych kręgów pasjonatów bonsai w naszym kraju.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemysław Herman
Przemysław Herman
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Przemysław Jagła
Przemysław Jagła
Próg: 30 zł
Andrzej Marcinkiewicz
Andrzej Marcinkiewicz
Próg: 30 zł
Karol Pilat
Karol Pilat
Próg: 12 zł
Paweł Babiarz
Paweł Babiarz
Próg: 10 zł