Spod Wody

W Patronite od 10.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1557

Liczba Patronów: 1148

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
205 miesięcznie
3 310 łącznie
Spod Wody to podcast dla każdego, nie tylko dla nurków i freediverów. W odcinkach zagłębiamy się w inny temat, związany z podwodnym światem. Rozmawiamy z ekspertami i pasjonatami - z osobami które nie tylko dużo wiedzą, ale potrafią się także tą wiedzą podzielić. Nurkowanie jest niesamowite!

O Autorze

Jak w kilku słowach opisać ludzi, którzy wolne chwile lubią spędzać na nurkowaniu? To nie takie proste, bo – jak zapewne wiesz, jeśli sam nurkujesz – ta pasja łączy ludzi o różnych charakterach, upodobaniach czy zawodach. Spróbuję jednak przedstawić się obiektywnie, z boku i z przymrużeniem oka.

Kamil Porembiński – mąż oraz ojciec, a na dodatek właściciel firmy Qlos, zajmującej się produkcją akcesoriów do butów. No dobra, to ostatnie to żart – tak naprawdę Qlos to firma z branży IT, zajmująca się m.in. migracją usług do chmury, cyberbezpieczeństwem. To Kamila widzicie i słyszycie w każdym odcinku w charakterze prowadzącego, zajmuje się on także montażem i organizacją nagrań.

Śledź nowe odcinki, a po więcej informacji wpadnij na www.spodwody.pl.

Do usłyszenia!

Po co mi konto na Patronite?

Słuchajcie, no nie na tipsy i doczepy, obiecujemy :D Początek tej podwodnej drogi bez zanurzania sfinansowaliśmy z własnych kieszeni. Sprzęt, licencje, koszty wyjazdów – musieliśmy rozbić na ten cel kilka świnek-skarbonek. Mamy mnóstwo nowych pomysłów na kolejne odcinki i dalsze rozwijanie kanału, ale powoli kończą nam się już skarbonki 😉 Jeśli zechcecie wesprzeć Spod Wody to będziemy bardziej niż zachwyceni. Dzięki Waszemu wsparciu wypłyniemy na szerokie wody, a słupki słuchalności będą miały szansę rosnąć szybciej niż inflacja :D

Od samego początku Spod Wody miało być podcastem współtworzonym przez nurkową społeczność. Dziękujemy Wam za każde wsparcie – za każde wyświetlenie, każdy lajk, każde udostępnienie oraz za każdą złotówkę. Razem naprawdę możemy więcej 😊

Dziękuję za wsparcie i zaufanie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karol Lisowski
Karol Lisowski
Próg: 10 zł
Dominik Krzywiecki
Dominik Krzywiecki
Próg: 20 zł
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mirosław Hawro
Mirosław Hawro
Próg: 5 zł