Avatar użytkownika

Spod Wody

12
patronów
150 
miesięcznie
5 600 
łącznie
12
patronów
150 zł 5 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Kiedyś piąteczka wystarczała na piwko, teraz już nie wystarcza. Czy to znaczy, że taką piąteczkę należy wyrzucić? No stanowczo nie – lepiej przelać ją na podcast.

Otrzymasz podziękowania w odcinku!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Stara dobra dycha! Tego władcę polski znamy wszyscy chyba najlepiej 😉

Otrzymasz ode mnie dwie naklejki nurkowe + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
To tyle co kawa w Starbuniu! Dokładając dwie dychy dajesz mi zdecydowanie więcej niż chwilowe kofeinowe uniesienie 😉

Patroni z tego progu dostaną więcej naklejek nurkowych + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Kazimierz III Wielki to i podziękowania wielkie :D Dzię-ku-ję!

Patroni z tego progu dostaną od nas pocztówkę + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Ogromne Dzię-ku-ję!

Patroni z tego progu dostaną ode mnie ciepłe skarpetki z naszym logo i nurkami + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wow! Bardzo mi miło, że chcesz wspierać mnie aż taką kwotą – to dla mnie wiele warte (o wiele więcej niż nominalna stówa).

Patroni z tego progu będą mogli proponować tematy odcinków oraz gości, których możemy zaprosić oraz samodzielnie wystąpić w odcinku + wszystko to, co w niższych progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Spod Wody w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Spod Wody to podcast dla każdego, nie tylko dla nurków i freediverów. W odcinkach zagłębiamy się w inny temat, związany z podwodnym światem. Rozmawiamy z ekspertami i pasjonatami - z osobami które nie tylko dużo wiedzą, ale potrafią się także tą wiedzą podzielić. Nurkowanie jest niesamowite!

Jak w kilku słowach opisać ludzi, którzy wolne chwile lubią spędzać na nurkowaniu? To nie takie proste, bo – jak zapewne wiesz, jeśli sam nurkujesz – ta pasja łączy ludzi o różnych charakterach, upodobaniach czy zawodach. Spróbuję jednak przedstawić się obiektywnie, z boku i z przymrużeniem oka.

Kamil Porembiński – mąż oraz ojciec, a na dodatek właściciel firmy Qlos, zajmującej się produkcją akcesoriów do butów. No dobra, to ostatnie to żart – tak naprawdę Qlos to firma z branży IT, zajmująca się m.in. migracją usług do chmury, cyberbezpieczeństwem. To Kamila widzicie i słyszycie w każdym odcinku w charakterze prowadzącego, zajmuje się on także montażem i organizacją nagrań.

Śledź nowe odcinki, a po więcej informacji wpadnij na www.spodwody.pl.

Do usłyszenia!

Po co mi konto na Patronite?

Słuchajcie, no nie na tipsy i doczepy, obiecujemy :D Początek tej podwodnej drogi bez zanurzania sfinansowaliśmy z własnych kieszeni. Sprzęt, licencje, koszty wyjazdów – musieliśmy rozbić na ten cel kilka świnek-skarbonek. Mamy mnóstwo nowych pomysłów na kolejne odcinki i dalsze rozwijanie kanału, ale powoli kończą nam się już skarbonki 😉 Jeśli zechcecie wesprzeć Spod Wody to będziemy bardziej niż zachwyceni. Dzięki Waszemu wsparciu wypłyniemy na szerokie wody, a słupki słuchalności będą miały szansę rosnąć szybciej niż inflacja :D

Od samego początku Spod Wody miało być podcastem współtworzonym przez nurkową społeczność. Dziękujemy Wam za każde wsparcie – za każde wyświetlenie, każdy lajk, każde udostępnienie oraz za każdą złotówkę. Razem naprawdę możemy więcej 😊

Dziękuję za wsparcie i zaufanie!

Cele Autora

Utrzymanie podcastu
  • 500 zł miesięcznie
  • 350 zł brakuje
30%
Ten próg stworzyliśmy z myślą o programie „500+ na każdy podcast o nurkowaniu prowadzony przez duet Kamil&Mateusz, zawierający w nazwie „spod” oraz „wody”” :D Pincetka miesięcznie to w sam raz, by sfinansować: utrzymanie strony, licencje na pliki dźwiękowe oraz na oprogramowanie do montażu wideo i audio. Dodatkowo będziemy w stanie opłacić transkrypcje, żeby podcast był bardziej dostępny – w tym również dla osób niesłyszących.
Lepsze utrzymanie podcastu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 850 zł brakuje
15%
Za tysiąc polskich nowych złotych to można mieć nawet golfa dwójkę w gazie 😉 My jednak taki składkowy tysiąc przeznaczymy na to, co powyżej, a oprócz tego na: benzynę (do gości trzeba dojechać, a nawet czasem wrócić) i promocję kanału.
Dalszy rozwój Spod Wody
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 850 zł brakuje
3%
Ło panie! Pięć na rękę to już jest bardzo piękna kwota. 5000 zł pozwoli nam zapraszać gości z zagranicy (koszt przejazdu oraz noclegu), a także korzystać ze wsparcia profesjonalistów od montażu. Nie żeby Kamil nie dawał rady, bo daje, ale po prostu to składanie odcinków w całość zajmuje tyle czasu, że syn już mu nawet czasem mówi „proszę pana” 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Spod Wody już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marek Musial
Marek Musial
5 zł
Łukasz Targowski
Łukasz Targowski
20 zł
Karol Lisowski
Karol Lisowski
10 zł
Tomasz Wojteczek
Tomasz Wojteczek
30 zł
Przemysław Kulik
Przemysław Kulik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.