Avatar użytkownika

Spod Wody

9
patronów
100 
miesięcznie
5 185 
łącznie
9
patronów
100 zł 5 185 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Kiedyś piąteczka wystarczała na piwko, teraz już nie wystarcza. Czy to znaczy, że taką piąteczkę należy wyrzucić? No stanowczo nie – lepiej przelać ją na podcast.

Otrzymasz podziękowania w odcinku!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Stara dobra dycha! Tego władcę polski znamy wszyscy chyba najlepiej 😉

Otrzymasz ode mnie dwie naklejki nurkowe + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
To tyle co kawa w Starbuniu! Dokładając dwie dychy dajesz mi zdecydowanie więcej niż chwilowe kofeinowe uniesienie 😉

Patroni z tego progu dostaną więcej naklejek nurkowych + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Kazimierz III Wielki to i podziękowania wielkie :D Dzię-ku-ję!

Patroni z tego progu dostaną od nas pocztówkę + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Ogromne Dzię-ku-ję!

Patroni z tego progu dostaną ode mnie ciepłe skarpetki z naszym logo i nurkami + wszystko to, co w niższych progach
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wow! Bardzo mi miło, że chcesz wspierać mnie aż taką kwotą – to dla mnie wiele warte (o wiele więcej niż nominalna stówa).

Patroni z tego progu będą mogli proponować tematy odcinków oraz gości, których możemy zaprosić oraz samodzielnie wystąpić w odcinku + wszystko to, co w niższych progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Spod Wody w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Spod Wody to podcast dla każdego, nie tylko dla nurków i freediverów. W odcinkach zagłębiamy się w inny temat, związany z podwodnym światem. Rozmawiamy z ekspertami i pasjonatami - z osobami które nie tylko dużo wiedzą, ale potrafią się także tą wiedzą podzielić. Nurkowanie jest niesamowite!

Jak w kilku słowach opisać ludzi, którzy wolne chwile lubią spędzać na nurkowaniu? To nie takie proste, bo – jak zapewne wiesz, jeśli sam nurkujesz – ta pasja łączy ludzi o różnych charakterach, upodobaniach czy zawodach. Spróbuję jednak przedstawić się obiektywnie, z boku i z przymrużeniem oka.

Kamil Porembiński – mąż oraz ojciec, a na dodatek właściciel firmy Qlos, zajmującej się produkcją akcesoriów do butów. No dobra, to ostatnie to żart – tak naprawdę Qlos to firma z branży IT, zajmująca się m.in. migracją usług do chmury, cyberbezpieczeństwem. To Kamila widzicie i słyszycie w każdym odcinku w charakterze prowadzącego, zajmuje się on także montażem i organizacją nagrań.

Śledź nowe odcinki, a po więcej informacji wpadnij na www.spodwody.pl.

Do usłyszenia!

Po co mi konto na Patronite?

Słuchajcie, no nie na tipsy i doczepy, obiecujemy :D Początek tej podwodnej drogi bez zanurzania sfinansowaliśmy z własnych kieszeni. Sprzęt, licencje, koszty wyjazdów – musieliśmy rozbić na ten cel kilka świnek-skarbonek. Mamy mnóstwo nowych pomysłów na kolejne odcinki i dalsze rozwijanie kanału, ale powoli kończą nam się już skarbonki 😉 Jeśli zechcecie wesprzeć Spod Wody to będziemy bardziej niż zachwyceni. Dzięki Waszemu wsparciu wypłyniemy na szerokie wody, a słupki słuchalności będą miały szansę rosnąć szybciej niż inflacja :D

Od samego początku Spod Wody miało być podcastem współtworzonym przez nurkową społeczność. Dziękujemy Wam za każde wsparcie – za każde wyświetlenie, każdy lajk, każde udostępnienie oraz za każdą złotówkę. Razem naprawdę możemy więcej 😊

Dziękuję za wsparcie i zaufanie!

Cele Autora

Utrzymanie podcastu
  • 500 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
20%
Ten próg stworzyliśmy z myślą o programie „500+ na każdy podcast o nurkowaniu prowadzony przez duet Kamil&Mateusz, zawierający w nazwie „spod” oraz „wody”” :D Pincetka miesięcznie to w sam raz, by sfinansować: utrzymanie strony, licencje na pliki dźwiękowe oraz na oprogramowanie do montażu wideo i audio. Dodatkowo będziemy w stanie opłacić transkrypcje, żeby podcast był bardziej dostępny – w tym również dla osób niesłyszących.
Lepsze utrzymanie podcastu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
10%
Za tysiąc polskich nowych złotych to można mieć nawet golfa dwójkę w gazie 😉 My jednak taki składkowy tysiąc przeznaczymy na to, co powyżej, a oprócz tego na: benzynę (do gości trzeba dojechać, a nawet czasem wrócić) i promocję kanału.
Dalszy rozwój Spod Wody
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 900 zł brakuje
2%
Ło panie! Pięć na rękę to już jest bardzo piękna kwota. 5000 zł pozwoli nam zapraszać gości z zagranicy (koszt przejazdu oraz noclegu), a także korzystać ze wsparcia profesjonalistów od montażu. Nie żeby Kamil nie dawał rady, bo daje, ale po prostu to składanie odcinków w całość zajmuje tyle czasu, że syn już mu nawet czasem mówi „proszę pana” 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Spod Wody już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Lisowski
Karol Lisowski
10 zł
Przemysław Kulik
Przemysław Kulik
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Patryk Koniarczyk
Patryk Koniarczyk
20 zł
Marek Musial
Marek Musial
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.