Sponiewierany Ołówek

W Patronite od 05.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1561

Liczba Patronów: 1257

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
200 miesięcznie
390 łącznie
To nie jest zwyczajny komiks. Odstaw płyny.

O Autorze

Tworzę Sponiewierany Ołówek od wielu lat, rysując moje zabawne dialogi z rodziną i przyjaciółmi. Bez poczucia humoru życie nas wszystkich byłoby dużo bardziej nie do zniesienia, nie uważasz?

 

 

Nie wrzucam postów często, bo wolę jakość od ilości. Działam nie na kawę, jak większość znanych mi twórców, lecz na nowoczesną farmakologię, krótko mówiąc: jeśli nie biorę leków to nie działam, a co za tym idzie - nie rysuję. Leki te nie są refundowane. Komiks również leży na self-hosted Wordpressie, a miejsce na serwerze też nie jest za darmo, za co płacę z domowego budżetu.

 

 

Więc jeśli bawią Cię moje komiksy i zechcesz mnie wesprzeć finansowo bardzo pomoże mi to w codziennym funkcjonowaniu, a co za tym idzie - zwiększy częstotliwość dodawania nowych komiksów. Bardzo dziękuję!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika