Avatar użytkownika

Sponiewierany Ołówek

14
patronów
350 
miesięcznie
2 475 
łącznie
14
patronów
350 zł 2 475 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję, nawet 5 zł robi różnicę! Jeśli chcesz, umieszczę Twoje nazwisko oraz link do Twojej strony internetowej lub galerii na liście patronów na stronie Sponiewieranego Ołówka oraz zaproszę Cię na mojego discorda.
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję, 10 zł robi dużą różnicę! Dostaniesz to co w poprzednim progu plus czasem zaproszenie na stream na discordzie, na którym rysuję komiks.
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie! Dostaniesz to co w niższych progach plus pocztówkę z moim rysunkiem (niekoniecznie komiksowym).
80 zł miesięcznie
Jesteś wspaniałą osobą i nawet nie wiesz jak bardzo mi pomagasz. Dostaniesz to co w niższych progach plus dostęp do nowych komiksów (na discordzie) zanim zostaną opublikowane na blogu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sponiewierany Ołówek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

To nie jest zwyczajny komiks. Odstaw płyny.

Tworzę Sponiewierany Ołówek od wielu lat, rysując moje zabawne dialogi z rodziną i przyjaciółmi. Bez poczucia humoru życie nas wszystkich byłoby dużo bardziej nie do zniesienia, nie uważasz?

 

 

Nie wrzucam postów często, bo wolę jakość od ilości. Działam nie na kawę, jak większość znanych mi twórców, lecz na nowoczesną farmakologię, krótko mówiąc: jeśli nie biorę leków to nie działam, a co za tym idzie - nie rysuję. Leki te nie są refundowane. Komiks również leży na self-hosted Wordpressie, a miejsce na serwerze też nie jest za darmo, za co płacę z domowego budżetu.

 

 

Więc jeśli bawią Cię moje komiksy i zechcesz mnie wesprzeć finansowo bardzo pomoże mi to w codziennym funkcjonowaniu, a co za tym idzie - zwiększy częstotliwość dodawania nowych komiksów. Bardzo dziękuję!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sponiewierany Ołówek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marius Pieniazek
Marius Pieniazek
80 zł
Zofia Nowińska
Zofia Nowińska
10 zł
Agata Jurkiewicz
Agata Jurkiewicz
5 zł
Anna Studniarek
Anna Studniarek
10 zł
Asia W.
Asia W.
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.