Avatar użytkownika

Wojtek Pawlak

0
patronów
0 
miesięcznie
880 
łącznie
0
patronów
0 zł 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami a Twoja piątka przybliża nas do celu.
10 zł miesięcznie
Dziękuję! Właśnie stałeś się częścią naszego projektu. W zamian po czterech pierwszych wpłatach otrzymasz pamiątkowy kubek.
25 zł miesięcznie
Dziękuję,! Właśnie stałeś się częścią naszego projektu. W zamian po czterech pierwszych wpłatach otrzymasz pamiątkową koszulkę.
50 zł miesięcznie
Dziękuję,! Właśnie stałeś się częścią naszego projektu. W zamian po czterech pierwszych wpłatach otrzymasz pamiątkową bluzę i kubek.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojtek Pawlak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy portalem informacyjnym.
Prowadzimy statystki dla wybranych lig piłkarskich i jednej koszykarskiej w województwie lubuskim.
Dokumentujemy wydarzenia fotograficznie i filmowo.
Zajmujemy się organizacją imprez sportowych szczególnie dla dzieci.
Organizujemy mecze i akcje charytatywne

Krótki film o nas i wiele innych na naszym kanale.

    Nazywam się Wojtek Pawlak, byłem prezesem klubu sportowego i pomyślałem sobie, że fajnie byłoby jakby była jakaś strona właśnie z wynikami meczów, informacjami sportowymi w regionie. To było 3 lata temu.

   Zaczęliśmy od postów na facebooku i po jakimś czasie pojawił się pomysł stworzenia strony internetowej. Wtedy prowadziliśmy jedną ligę - dzisiaj mamy już osiem.

https://sportprojekt.info

  Zaczynałem sam, ale w ciągu tych lat współpracowały ze mną osoby, które dziś pracują w lokalnych mediach lub założyły własne profile. Wraz z kolejnymi młodymi ludźmi planujemy pisać o innych sportach niż tylko piłka nożna, niedługo dojdą kolejne ligi.

  Przez ten czas zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez sportowych dla dzieci i dorosłych. Współpracujemy z klubami, trenerami i zawodnikami. Organizujemy mecze charytatywne, licytacje koszulek. 

  Chcielibyśmy aby to było miejsce, gdzie szanse rozwoju mogli by dostać młodzi, początkujący dziennikarze, którzy wiążą swoja karierę z dziennikarstwem, żeby mogli swoją pasję rozwijać i pisać o sporcie czy realizować swoje inne projekty. 

Wspólnie z naszymi partnerami organizujemy różne konkursy z nagrodami. Chcemy inwestować w nowe formy komunikacji z odbiorcami, organizować kolejne imprezy być może wg Waszych pomysłów.

 Sam, żeby się rozwijać studiuje dziennikarstwo. 

  Dlaczego patronite?: Chcielibyśmy zapewnić Wam jak najwyższą jakość. A wierzymy we współpracę z odbiorcą. Wspierając nas zyskacie możliwość realnego wpływu na to co tworzymy. Chcielibyśmy powiększyć zespół i wyposażyć dziennikarzy w sprzęt konieczny do realizacji zadań. Sport Projekt to nie tylko my, to przede wszystkim WY!

Cele Autora

Rozwój portalu sportowego
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Obecnie w naszym serwisie prowadzimy 7 lig piłki nożnej w województwie lubuskim. W każdej mamy wyniki spotkań, tabele i klasyfikację strzelców. Docelowo chcielibyśmy prowadzić wszystkie czyli 18 lig w województwie a z czasem prowadzić też w innych.

Jest to praca bardzo czasochłonna, dlatego chcemy pozyskać nowe osoby do współpracy przy ligach a także innych sportach.

W każdy weekend prowadzimy dla kibiców wyniki na żywo z niższych lig pod nazwą LIGA LIVE.

Chcemy dla wybranych spotkań robić relacje zdjęciowe.

Prowadzimy różne konkursy dla kibiców i zgromadzone środki pozwolą nam również na zakup nagród.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojtek Pawlak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Bonarski
Piotr Bonarski
50 zł
Konrad Gabiga
Konrad Gabiga
10 zł
Piotr Kuś
Piotr Kuś
25 zł
Karol Widerowski
Karol Widerowski
10 zł
Sebastian  Kargul
Sebastian Kargul
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.